Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

iyi akşamlar canlar 💐

Menüm

Sabah 11.00
2 haşlanmış yumurta, domates, biber, peynir, zeytin , 1 elma , 5 ceviz

Akşam : 18.00
3 kaşık bulgur pilavı, 5 köfte , 1 kase yoğurt

Su : Şimdilik 2 litre
Spor: Birazdan Leslie boosted 30 dakikalığını yapacağım .
Hocam menülerini çok beğeniyorum maaşallah belki yemek çeşitleri bana uyduğu içindir ama çok hos☺

İlk sayfadaki herseyi okudum bu diyet bana gore aslinda insallah basaririm :) dun kabak detoksuna niyetlenmistim aksama kadar cok iyi gitti ama aksam 2 tabak salcali makarna ile butun emegi cope attim. O yuzden 16/8 ile bu sabahtan itibaren basliyorum. Her aksam buraya tum menuyu paylasirim buradan bildirim almakta iyi gelecek cunku o zaman sorumlulugum.artacak diger turlu tek basina aman ye gitsin diyebiliyorum

Bu menüde

Eklentiler

• BB7CD3FE-FF96-4130-A892-FFF271AD519C.png
    BB7CD3FE-FF96-4130-A892-FFF271AD519C.png
    352,7 KB · Görüntüleme: 29
günaydın hanımlar bugün kalkar kalkmaz cevizli su içtim lorlu yyumurta domates ve salatalık 3 dilim tam buğday ekmeği yedim ekmek fazla ama çok açıktım kendimi tutamadım ama akşama dengelerim diğer öğünümü 16da yiyeceğim 20/4 if yapcağım kendmi ancak böyle tutabilirim.şimdi temizlik yapayım diğer öğüne kadar hayırlı günler hepinize

Günaydın hanımlarr :)
Ben işteyim tabi tansiyonum düşüyor ara ara, sanırım baya yağ yakıyorum ne zaman böyle olsam inceldiğimi,kilo verdiğimi görüyorum. :KK49:Hem aynada hem tartıda.. Tek öğüne devam ediyorum,annem İzmirden geldi,babam birkaç gündür sürekli köfte yapıyordu,köfteden bıktım. :KK45:
İnşallah sulu yemek vardır bugün .:KK73:
63ün altına inince şeytanın bacağını bir kez daha kırıcam inşallah :rolleyes: Bekliyorum kendimi..

Merhaba arkadaşlar dün paylasmadim bugün dünkü menümü yazayım
Sabah
2 yumurta
1dilim ekmek
Ara
Muz
Elma
Mandalina
Akşam
3 wasa
1 kase yoğurtlu salata
Şekersiz çay
Biraz leblebi
Leslie 30 boosted
Sabah tartıldım
74.7 yani benim daha ziyade salı ve çarşamba verdiğim kilo belli oluyor
Herkese kolay gelsin 😍😍😍

Günaydın hanımlarr :)
Ben işteyim tabi tansiyonum düşüyor ara ara, sanırım baya yağ yakıyorum ne zaman böyle olsam inceldiğimi,kilo verdiğimi görüyorum. :KK49:Hem aynada hem tartıda.. Tek öğüne devam ediyorum,annem İzmirden geldi,babam birkaç gündür sürekli köfte yapıyordu,köfteden bıktım. :KK45:
İnşallah sulu yemek vardır bugün .:KK73:
63ün altına inince şeytanın bacağını bir kez daha kırıcam inşallah :rolleyes: Bekliyorum kendimi..
O durum bendede öyle. şu açlıkta daha iyi anladım bunu. midemin guruldadığı açlığa dayandığım günün ertesi gün tartı yüzümü güldürüyo. demekki tespitim doğruymuş:) Bizde bekliyoruz o halde seniiiiiii:halay::KK200:

Kaptancım nerelerdesin sennnnnn!!!:skandal: aybu skandal ikonunuda hep kullanmak istemiş konu bulamamıştım iyi oldu :KK48::KK48::KK48:

Biz bırakırız buraları bize yakışır biz yeriz sen yeme dersin sen bizim başımızsın düşeriz kaldır biziiii şeytana uyarız uyandır biziiiiii
ama ama nerelerdesin amaaaa buralar ıssızlaşıyor yokluğundaaaaa:duduk:

tamam zayıfladın güzelleştinde bize neden hava atıyorsun gözlerimiz seni arıyo:KK57::KK48:
bak başsız devlet yıkılır bak hep çocuklarınla ilgileniyosun biz kıskanırız haberin olsun baakkkkkk :KK48:

Merhaba hanimlar bugun ilk gunumdu biraz zorlandim :)
Sabah sekersiz nescafe ictim
Oglene kadar su ictim
12de 1 kase corba tavuk sote salata ve 1 kucuk ayran ictim
15de 10 badem ve sekersiz kahve
19.00 2 tabak yogurtlu corba ve biraz salamli ekmek yedim. Cunku corbadan doymadim. İlk gun diye kendime kizmiyorum ama.daha dikkatli olucam

Selam arkadaşlar. Bugün benimde ilk günümdü. Zorlanmadım. 16/8 uygulamaya çalışıyorum. Sabah ilk limonlu su içtim. Kahvaltıda omlet, peynir, zeytin ve ceviz yedim. Akşam yemeğine kadar orucu devam ettirmek istedim.Onun için yemeğe kadar sadece su içtim. Yemekte mercimek çorbası, yoğurtlu ıspanak ve turp yedim. 40 dk yürüdüm. 🥰

X