Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba süper 👏
Umuyorum devamı gelir

👏👏 Patates kızartması mı ? Yoooo görmedim ben 😂

Tabi ki
Yaş boy başlangıç kilo güncel kilo hedef kilo alalım pazartesi tartı günümüz 🥰

İnanın siz de o yolu katedersiniz, yeter ki ilk başta bi sabır gösterin 👍

Mutlaka verirsiniz vücuda zaman tanıyın buralarda olun paylaşımları görün, bekleriz 🥰

İki çocuğa yetişen buna mi yetişemeyecek 🥰Bende de 2 var, burada bir çok arkadaşta da
Bu bahane değil sizde bunu biliyorsunuz içten 🥰 hadi gelin ne kaybedersiniz ?

Ne güzel denk gelmiş 🥰👏

haydi hayırlısı doğru karar
Kolaylıklar diliyorum 👏

İnanılmaz sonuç tebrikler peki koruyor musunuz. Sonraki beslenme düzeninde değişiklik yaptınız mi?
Ben saatleri nasıl ayarlarım bilmiyorum mesela saat 10 11 arası kahvaltı akşam 7 9 arası akşam yemeği saatimiz

lütfen acil yanıt... 16 aylık bebeğim var. 1 ay sonra emzirmeyi de kesmeyi planlıyorum. zaten gelen süt miktarım fazla değil günde belki 50-60 ml anca... çocuk haliyle sütümü bağışıklığı için va alışkanlıktan kahve niyetine içiyor. 50 kiloydum hamile kaldığımda. 63 kg ile doğum yaptım. şuan 58 kiloyum. 50 kiloya geri dönmek istiyorum. bu diyet benim için uygun mudur? süte etkisi olur mu?

uygunsa listeye beni de ekleyin: 1.58 boy, 58 kilo.. hedef kilo 50
Emzirmeyi kesmeyi planlıyormuşsunuz o sebeple yazıyorum . O zaman çok uzun açlık süreci olmadan 14/10 ile başlayın çok zorlamaz atıyorum saat akşam 7 de yemeği kesin ertesi gün kahvaltı saat 9 da yapım ve bu süreçte bol bol su İçin
Blondeaddict konunuzdan ve azminizden cok etkilendim.Ben de katilmak istiyorum.73 kiloyum ben de uzun zamandir 65 leri goremedim.Cok güzel kilo vermişsiniz .Darısi basımıza .Bana hep dayanamayacakmisım gibi geliyor ama sanirım alısıliyor.
Çok teşekkür ederim 😍🥰
Evet gerçekten alışılıyor korkmayın sadece ve önyargılı olmayın sadece deneyin ilk başta kısa kısa yapın 12 saat 14 saat sonra değiştirmek isterseniz değişir zaten 👍
Günaydın kızlar
17 saat açlık sonrası kahvaltım
2 yumurta haşlanmış
6 adet zeytin
Peynir
Domates salatalık
2 adet ceviz yeşil çay
Afiyat olsun bana 😍😍
Süper afiyet olsun 👍😍🤩
Ben saatleri nasıl ayarlarım bilmiyorum mesela saat 10 11 arası kahvaltı akşam 7 9 arası akşam yemeği saatimiz
Saat 10.30 18.30 🥰
Olmaz mı

Ayyy ağzın bal yesin tatlım 😍😍ama yolum uzun 2 ayda biter mi sanmam 15 kilo 🙄🙄
15 kilo dedigin nedir ki:) gider gider spora bogazi tutmaya devam. Beni suphe ettirdin kendimden. ben bile eylul basina 15 civari bekliyorum. Gunluk boyle 200-300 eksilerle gitsem arada 24 saatler yapsam falan eylul basina 60 olurum diye hesap ediyorum. Bildigin matematiksel hesaplamalar yapiyorum burada 😂😁😂😁

Ben 2 yıldır aralıklı oruç yapıyorum. Normalde kilo sorunum yok ama kronik rahatsızlıklarım var. Ve belli yaştan sonra büyüme hormonu salgılamanin yollarini ararken kesfetmistim aralıklı orucu. Sonuçlarından memnunum. Fiziksel rahatlamanın yanısıra belli bir düzen kazandırdığı için pratikte bence. Yemek için yaşayanlardan değilseniz çok rahatlatıcı. Saatler belli yiyebilecekleriniz belli. Programı oturttuktan sonra bünye açlıkla basetmekte sorun yaşamıyor. Çevremde bunu kilo vermek için kullananlarda iyi sonuçlar aldılar. Biraz da egzersizle daha sağlıklı bir yaşam için tavsiye ederim . Herkese iyi şanslar.

Belli olmaz sen azimle devam et bak bana 😂
Şaka bir yana 15 gitmesin 8 gitsin 5 gitsin
Sen efsanesin kralice😚😚
15 kilo dedigin nedir ki:) gider gider spora bogazi tutmaya devam. Beni suphe ettirdin kendimden. ben bile eylul basina 15 civari bekliyorum. Gunluk boyle 200-300 eksilerle gitsem arada 24 saatler yapsam falan eylul basina 60 olurum diye hesap ediyorum. Bildigin matematiksel hesaplamalar yapiyorum burada 😂😁😂😁
Ayyy alırken 15 kilo cok kolaydi inşallah giderken öyle olur bende hep aynı hesapları yapıyorum diyetkolik indirdim kalori hesapliyorum

Günaydınlar herkese yeni gelenler olmuş hoşgeldinizz benim bugün bildirimim olacaktı acayip zorlasamda yine gram kaybettim 74.5 başladığım yolculuğuma 69.4 devam ediyorum 1 ayda 5 kilo kaybettim🤩 ödül yapacaktım vazgeçtim bu akşam sadece kabak detoxunu yapıp yicem yagsız kavurup yogurtlayıp artık 68 göresim var😅

Günaydın kızlar
17 saat açlık sonrası kahvaltım
2 yumurta haşlanmış
6 adet zeytin
Peynir
Domates salatalık
2 adet ceviz yeşil çay
Afiyat olsun bana 😍😍
Ohhhhh afiyet olsun sana😘😘😘
Benim de 17 saat oldu bi kahve yaptım 18. Saatte yiyeceğim😋😋😋
Daha rahat oluyor bence. Ben de endiseliydim bu hafta ise basladim. Evden daha rahat kesinlikle :) zirt pirt atistiracak bisey yok ve mesgulsun :) cabuk geciyor zaman. Tek sorun ogle yemegim. Tek ogun aksama donebilirim her an 😂😁 bozulmadan ne tasiyabilirim bilemiyorum hala. Tosttan biktim :) Bugun uyduruktan yesillik falan attim kaba ustune bir bardak kadar kepekli makarna koydum. Bir kucuk paket yogurt aldim cantama. Bakim nolcak. Yesillikler bayilmaz umarim oglene kadar :)
Bir gün yumurta da haşlayabilirsin canım yeşillik falan👍👍
Ben sınıf öğretmeniyim 50 tane öğrenci 1.sınıf olacak gözümü korkutmuyor değil 😅😅
Tabi ise başlayınca düzen daha fazla oluyor
Ayyy bende korktum ya rabbim sabır versin🤲🤲
bende katılmak istiyorum..
boyum 1,64
yaşım 36
kilom. 72
düşmek istediğim kilo 60

16/8 uygulamak istiyorum
Hoşgeldin canım çabucak gitsin kilolar👍👍👍

Günaydınlar herkese yeni gelenler olmuş hoşgeldinizz benim bugün bildirimim olacaktı acayip zorlasamda yine gram kaybettim 74.5 başladığım yolculuğuma 69.4 devam ediyorum 1 ayda 5 kilo kaybettim🤩 ödül yapacaktım vazgeçtim bu akşam sadece kabak detoxunu yapıp yicem yagsız kavurup yogurtlayıp artık 68 göresim var😅
Canım 5 kilo azımsanacak bir rakam değili gayet iyi çok iyi👍👍👍👍

Emzirmeyi kesmeyi planlıyormuşsunuz o sebeple yazıyorum . O zaman çok uzun açlık süreci olmadan 14/10 ile başlayın çok zorlamaz atıyorum saat akşam 7 de yemeği kesin ertesi gün kahvaltı saat 9 da yapım ve bu süreçte bol bol su İçin

aa süper fikir verdiniz. teşekkür ederim. öyle deniyeceğim. sabah 10a kadar dayanabilirim. akşam da yemeyi 7 de keserim =)

Valla aynı fikirdeyim matematik hep sevmişimdir şimdi benim 1 ay 3 hafta oldu 12 kilo oldu
Hersey mümkün bence daha iyisini yapan çıkacak bu topicte 🤩🏆🤩

Bi kahve 😋😋😋

Eklentiler

• 9714FE13-90D1-449A-A83B-02D3FE1E68AF.jpeg
    9714FE13-90D1-449A-A83B-02D3FE1E68AF.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 24
bende katılmak istiyorum..
boyum 1,64
yaşım 36
kilom. 72
düşmek istediğim kilo 60

16/8 uygulamak istiyorum
Ekledim ve başarılar diliyorum menüleri bekliyoruz 🥰
Ben 2 yıldır aralıklı oruç yapıyorum. Normalde kilo sorunum yok ama kronik rahatsızlıklarım var. Ve belli yaştan sonra büyüme hormonu salgılamanin yollarini ararken kesfetmistim aralıklı orucu. Sonuçlarından memnunum. Fiziksel rahatlamanın yanısıra belli bir düzen kazandırdığı için pratikte bence. Yemek için yaşayanlardan değilseniz çok rahatlatıcı. Saatler belli yiyebilecekleriniz belli. Programı oturttuktan sonra bünye açlıkla basetmekte sorun yaşamıyor. Çevremde bunu kilo vermek için kullananlarda iyi sonuçlar aldılar. Biraz da egzersizle daha sağlıklı bir yaşam için tavsiye ederim . Herkese iyi şanslar.
Merhaba paylaşımınız İçin çok teşekkürler ne güzel yazmışsınız faydaları 💐
Tecrübeleriniz kıymetli katkınız İçin çok teşekkürler her zaman bekleriz 🥰
Sen efsanesin kralice😚😚

Ayyy alırken 15 kilo cok kolaydi inşallah giderken öyle olur bende hep aynı hesapları yapıyorum diyetkolik indirdim kalori hesapliyorum
Ben de bir zamanlar tembel miskin ve çok üçemgeçtim çok da uzak değil o tarihler 🙈
Ama gerçekten bu sefer teslim oldum. Önyargılarımı bıraktım ve adım adım ilerledim o sebeple bir süre sonra içimdeki gücü buldum herkesin de bulacağına inanıyorum azimle devam eden ki sizler de o örneklersiniz 🤩🥰🏆

1 ayda 5 kilo 🤩
1 ayda 5 kilo 👏
1 ayda 5 kilo 🏆
Muhteşem sonuç bence çok tebrik ediyorum 🥰
İkinci ay bu tecrübe ile güzel sonuçlar devam etsin 😍

X