Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

❗❗Evet sevgili hanımlar bu arada bugün İçin son uyarı

📌Listeye eklenmek isteyen ilk sayfa ilk posttaki kurallarla bilgilerini yazsın

❗Listeye eklediğim, eklemeyi unuttuğum varsa yazsın kontrol edin lütfen

❣Çok kalabalık bir grup olduk masallah 😍🧿🧿😍

❗❗ Bu sebeple sadece PAZARTESİ kilo bildirimi yapanları güncelleyeceğim ilk sayfa listede , bana da hak verin 😊 Yani önümüzdeki günlerde hafta içi kilo bildirimi yaparsanız niye güncellenmedi demeyin pazartesi tekrar hatırlatın ve yazın lütfen 💐

Eklentiler

• BFAF31B1-D373-43DC-AC69-CB49EE5F387C.png
    BFAF31B1-D373-43DC-AC69-CB49EE5F387C.png
    382,2 KB · Görüntüleme: 19

❗❗ Bu sebeple sadece PAZARTESİ kilo bildirimi yapanları güncelleyeceğim ilk sayfa listede , bana da hak verin 😊 Yani önümüzdeki günlerde hafta içi kilo bildirimi yaparsanız niye güncellenmedi demeyin pazartesi tekrar hatırlatın ve yazın lütfen 💐
Haklısın emeğine sağlık çok enek harcıyorsun sürekli telefondan yazı yazmak bile giz yoruyor
Kızlar herkesden güzel haberler bekliyoruz gelsin eksili pazartesiler

Merhaba emziriyor iseniz doktorunuza danışın veya çok uzun saatler açlık hedeflemeyin 14/10 ideal olabilir

Merhaba aynı şeyi söyleyeceğim çok uzun açlık ve çok kısıtlı kalori hedeflemeyin ve doktorunuza danışın
Çok teşekkür ederim cevabınız için. 7 hazirandan beri akşam yemeğinden(18.00) sonra birşey yemiyorum. Sabah da 8-9 gibi kahvaltı ediyorum. 14 saat açlık yapıyormuşum yani. Topiğinizi okuyunca if yapıyormuşum dedim. 🤣 ama ben tokluk süresinde 3 öğün yapıyorum emzirdiğim için. İf oluyor mu bilemedim. 🙈
Boy:172
Başlangıç kilom:82.1(7 Haziran)
Güncel kilom:77.6
Hedef: 67

Günaydın canım
Oruç saatlerinde içilmez çünkü o içeceklerin içinde de atıyorum meyve sebze vs var
Yeme pencerende içebilirsin
Oruç saatlerinde belirttiğim şeyler dışında içecek tüketimi yapılmaz
Teşekkür ederim 😊

A aazra kullandığınız uygulamanın adı nedir?
Oruç takıbi ıphonede diğerlerinde adı nedir bilmiyorum canım ama benzeri de olsa vardır mutlaka saat takibi konusunda çok iyi bide vücutta ne olduğunu söylüyor ben şimdi 18 saati devirdim yağ yakma başladı diyor istediğin saatte durdurabiliyorsun oda güzel

Eklentiler

• 3CD366E7-462F-4D29-BE62-0B19D32F4A3D.png
    3CD366E7-462F-4D29-BE62-0B19D32F4A3D.png
    115 KB · Görüntüleme: 20
Ay aynen aynen 😂😂
Yok kalabalıklaşalım dert değil ilk şoku atlattıktan sonra hallediyorum evelallah 🥰
Böyle erimeye can kurban 😍🥰

Valla sebebini bilmiyorum ama hala ekside olman süper 👏
Ama alkolü çok tekrar etme canım kalori sayısı olarak geçmese de vucüd tamirat yapıyor uzun oruçlarda ona alkol ekleme 😊
Arada olur kutlama tabi 🤩
Bugün başlıyoruz dimi yine ben hazırım 😍

👏🥰

Süpersin canım afiyet olsun 👏🤩🥰
Ben dun 22:30 da kapattim hala aclik yok yarina kadar devam edebilirim sanirim :) sen de basla.

Gerçekten kocaman bi aile olduk buraya bakmak okumak yorum yapmak bile kafamda açlık hissini azaltıyor çok mutlu oluyorum 😍😍😍

Niye kötü olsun aksine azmini iradeni ve açlık duygunu kontrol altına alıyorsun bünyenin hakimi sensin 👏🥰

Başarırsın canım saat 12-14 arası aklını yemekten uzak tutacak işler planla ve bol su iç 😉😂

Ay canım süper yaa 🥰👏
24 ler kulübü çoğalıyor 😀
Tartıya bomba gibi girilecek 🏆
Şuan hiç yemek aramıyorum cnm böyle kolay gececegını tahmin etmezdim ki buna ragmen ev temizliği yapıyorum yine de hiç aramiyorum
şöyle 1 gün daha deniyecegim eger basarılı olursam 24 saatlık orucu denşyeceğim

Star tv de evde hareket diye bi program var yarım saat onu yaptım dün hiç halim yoktu ama bugün çok iyiyim sonra evi temizledim 18 saat bitti hala aç değilim bakalım kaç saate kadar gidecek 💪🏻💪🏻
Tam ütü yapıyordum gördüm o programı bugün yapamadım ama yarından itibaren bende yaparim gecen gün bir denk gelmişti biraz leslie tarzı

Oruç takıbi ıphonede diğerlerinde adı nedir bilmiyorum canım ama benzeri de olsa vardır mutlaka saat takibi konusunda çok iyi bide vücutta ne olduğunu söylüyor ben şimdi 18 saati devirdim yağ yakma başladı diyor istediğin saatte durdurabiliyorsun oda güzel
Teşekkürler canım, sağolsun blondeaddict blondeaddict arkadışımız bilgilendirdi. Android için buldum playstoreda.
Evet kullanışlı bir uygulama saat ve kilo takibi için.

%

O zaman pazartesi kilo bildirimi yapıyoruz.
Bugün sabah
İki haşlanmış yumurta
İki dilim ekmek
Domates salatalık ve biber yedim.
Yanına bir bardak portakal suyu
Sağlam ve kalorisi biraz fazla bir kahvaltı oldu akşam yemeğini düşünüyorum şimdi de

X