Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

aralikli oruc ile ilgili bi yazi okumuştum. soyke diyordu; eger beslenme zamaninda vucudumuzun almasi gerektigi kaloriden azini alırsak vücut kendini korumaya alıyormus. yani anlıyacağımiz dilde soyke diyor. bu zaten az yiyor ben eger yagdan yakarsam ölücem o yuzden yediklerimizi depoluyor ve sonra kilo alimi basliyor. bu yuzden cok fazla kalori açığı birakmamakta fayda var...

Merhaba
Akşam 18:30 sabah 10:30 iyi bir saat aralığını sizce
Gayet iyi canım hayat tarzına göre ayarla 👍
Şuan hiç yemek aramıyorum cnm böyle kolay gececegını tahmin etmezdim ki buna ragmen ev temizliği yapıyorum yine de hiç aramiyorum
şöyle 1 gün daha deniyecegim eger basarılı olursam 24 saatlık orucu denşyeceğim
Enerji açığa çıkıyor 🤩
Selam kızlar. İyi pazarlar.
27 haziran cumartesi bildirimi

12.00 sabah 2 kaşık menemen 2 dilim peynir 5 zeytin 3 bardak çay 1 dilim ekmek

14.30 karpuz

18.30 1 tane peynirli gözleme 3 bardak çay

2.5 litre su 18.000 adım tempolu yürüyüş
Gözleme yanına ayran da olurdu 👍
%

O zaman pazartesi kilo bildirimi yapıyoruz.
Bugün sabah
İki haşlanmış yumurta
İki dilim ekmek
Domates salatalık ve biber yedim.
Yanına bir bardak portakal suyu
Sağlam ve kalorisi biraz fazla bir kahvaltı oldu akşam yemeğini düşünüyorum şimdi de
Afiyet olsun canım

Kızlar ben bugün yine 24 saate niyetlendim dünkü 18/6 orucumu bugün 12.00 de açtım ve yarın 12.30 a kadar yemeyeceğim o sebeple menü şimdiden vereyim
28/6 menü 24/1
12: 4 yemek kaşığı kısır, 1 büyük bardak ayran, 2 tane hindi füme ( fit xl olanlardan ) bol bol yeşillik domates salatalık
7.5 km yürüdüm
Şimdiye kadar çay, maden suyu, su, kahve içtim

Ben de dün akşam saat 18 den sonra bugün 14 te yedim, yirmi saat oruç tutmuş oldum biraz baş ağrım var ama 😐

İki yumurtadan omlet
6-7 zeytin
Ev yapımı biber salçası bir dilim ekmek

18 gibi de akşam yemeği planlıyorum😋

Beni de ekleyin listeye piliiz
Boy 158
Kilo 52

Hedef kilo 49 🤓

blondeaddict blondeaddict
O oslem_
Bas agrisi yeterince su icmemekten oluyor genelde. Su icimini kontrol et bence.

Ben de dün akşam saat 18 den sonra bugün 14 te yedim, yirmi saat oruç tutmuş oldum biraz baş ağrım var ama 😐

İki yumurtadan omlet
6-7 zeytin
Ev yapımı biber salçası bir dilim ekmek

18 gibi de akşam yemeği planlıyorum😋

Beni de ekleyin listeye piliiz
Boy 158
Kilo 52

Hedef kilo 49 🤓

blondeaddict blondeaddict
O oslem_
Çok içiyorum ama emzirdiğim için yeterli gelmiyor olabilir, daha fazla içeyim
Canım emziren birisi için yediklerin çok az değil mi ?
eklemeye eklerim de aralıklı oruç ve uzun açlıklar emziren anneler için çok önerilmiyor Doktoruna sormanı tavsiye ediyorum daha önceden konuştuk mu bilmiyorum bir kaç emziren Arkadas daha vardı onlara da aynı şeyleri söylüyorum hep

Canım emziren birisi için yediklerin çok az değil mi ?
eklemeye eklerim de aralıklı oruç ve uzun açlıklar emziren anneler için çok önerilmiyor Doktoruna sormanı tavsiye ediyorum daha önceden konuştuk mu bilmiyorum bir kaç emziren Arkadas daha vardı onlara da aynı şeyleri söylüyorum hep

16 aylık bebeğim epeyce ek gıda alıyor, o yüzden sıkıntı olmaz gibi düşündüm ama 🙄

Hanımlar bilenler aydınlatabilirmi beni.. oruç aralığında şekersiz çay kahve su ve doğal maden suyu içebiliyoruz ok.. ama sabah aç karına yürümeyi seviyorum , ve yürüyüşe çıkmadan 2 limon sıkıp içsem oruç bozulurmu? Yoksa oda normal su yerinemi.. benim için çok öenmli çünkü yürüyüşü sabah 8-10 arası yapıyorum yemeği ise (12 yemem gerek) 13 yada 14 gibi yiyorum..

Hanımlar bilenler aydınlatabilirmi beni.. oruç aralığında şekersiz çay kahve su ve doğal maden suyu içebiliyoruz ok.. ama sabah aç karına yürümeyi seviyorum , ve yürüyüşe çıkmadan 2 limon sıkıp içsem oruç bozulurmu? Yoksa oda normal su yerinemi.. benim için çok öenmli çünkü yürüyüşü sabah 8-10 arası yapıyorum yemeği ise (12 yemem gerek) 13 yada 14 gibi yiyorum..

Limonlu su bozmuyorsa limon suyu da bozmaz mi acaba

Canım seni 2017 Ağustos annelerinden hatırlıyorum sanki. 🙈 benim oğluş da Ağustos doğumlu. Gerçi seninki Temmuz galiba
Evet cnm bende hatırladım ama emin olamadım 🖐️💖
aslında tahmini doğum 17 agustosdu fakat 26 temmuzda kucağıma aldım oğlumu ❤️:anne:

Evet cnm bende hatırladım ama emin olamadım 🖐️💖
aslında tahmini doğum 17 agustosdu fakat 26 temmuzda kucağıma aldım oğlumu ❤️:anne:
Çok şükür. Artık kocaman oldular. Benim ikinci bile oldu. Onun kilolarını vermeye çalışıyorum. 😍😍😍

X