Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

hayırlı geceler kızlar
saat 2
yarım kk ppeynir
6 zeytin
2 dilim pastırma
1 dilim hindi füme
2dilimekmek
salatalik

saat 18
5 köfte
bolca salata
1dilim ekmek

3.5lt su
hava çok sıcaktı su güzel gitti

1 saat tempolu yürüyüş

Cnm ben calısıyorsun ve her iki aileye uzagız bakacak kimse yok, yoksa bende aralarının çok olmasını istiyorum
Benimkilere de bakıcı bakıyor canım. Aileler uzak 😔 yapacak bişey yok. Ama şikayetçi değilim çok şükür iyiyiz 😍
Ay burayı feci kaynattım. Özür dilerim arkadaşlar.

Elimde olan tek şey kaşık türleri 😂😂😂
Walla bende zayıflicam diye ne sipariş edeceğimi şaşırdım gerçekten bu saf ürünlerinide life co otelini araştırırken keşfettim detox oteli sırf smoothie ile öğün verip bir haftada kesin kilo verme garantili bende ürününü sipariş edip kendi detox tatilimi yapıyorum 🤓

Adana kebap ve ayranla kapattım günü tartım öncesi abarttım ama neyse
Olsun canım Adana acılı ise metobolizma hızlandırıp ters etki yapar belki 😂🥰
Merhaba hanimlar,
13.00. Bir sade nescafe, iki yumurta, peynir, 4 zeytin, yarım domates-salatalik, 4 dilim hindi füme

16.30. Bir tabak çiğköfte

19.30. Fırında tavuk (sade, tuzsuz, sossuz), üç yemek kaşığı yoğurt

2 litre su. Yatana kadar 2.5 yapacağım
Gün içinde ekmek yok o sebeple çiğ köfteyi çok abartmadı isen menü gayet iyi 🥰
Merhaba arkadaşlar ilk menümü paylaşayım

9.30
2 yumurta
3 yk menemen
Peynir zeytin
Domates salatalık
Avokado

13.30
1 kase yulaflı süt karışımı

18.00
3 yk mantar sote
3 yk fırında sebze
Yoğurt
1 kase yoğurtlu şehriye çorbası

3 lt su
1 saat tempolu yürüyüş
İlk menü 👏 kolay gelsin 🥰
Merhaba. Dün akşam 18.30da yemeği bıraktım. Öğle 1de başladım.
Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta
Ara öğün: bir kase yoğurt+çay kaşığı tahin pekmez
Tekrar ara öğün: kahve+2 cezerye
Akşam yemeği 20.00: tavuklu pilav+şekersiz kola
Cezerye ve pilav 🙈 çok yememişsindir umarım 😊
Şu şekersiz kola olayını bende arada yapıyorum ama tümden hayatımdan çıkartmaya çalışıyorum
Herkese Merhaba
16/8 11. Gün 71.6 100 gr gitmiş
Regl1. Gün
İlk defa çikolata krizi yaşamadım Elma sirkesi çok işe yarıyor

sabah sirekli su
Filtre kahve coconut yağlı

kahvaltı 11:00 2 dilim ev yapımı kepekli ekmek peynir zeytin domates salatalık yumurta fıstık ezmesi ve azıcık reçel

sirkeli su
Türk kahvesi
15:00 soğuk domates püresi

19:00 akşam yemeği sıvı smoothie

sirkeli su

bugün evi temizlemekten spora vakit olmalı baya ter döktüm belki spor yerine geçmiştir her yerim ağrıyor
Canım tebrikler hem kilo hem menü İçin 👏
Regl öncesi çikolata krizinin atlatılmış olmasına ayrıca sevindim 😍
blondeaddict blondeaddict cnm ben en son dün akşam yedim, bugün hiç vaktim olmadı .. olduğunda açlık yoktu.. koşuşturmam bittiğinde farkettimki saat 20:00 olmuş bile. Yani geçti artık.. anca yarın 12:00 yerim. Yanlız yarın tartı günü , sence yanlış mı olur bu kadar açlığın üstüne tartılma, acaba yanlış sonuç çıkarmı?
Hiç yanlış olacağını zannetmiyorum bende şu an 24 saatlik oruçtayım yarın 12.30 açacağım ve sabah tartılacağım eksi rakam göreceğimizi düşünüyorum inşallah 🥰❤️
Selam

Sabah 10.00
2 haşlanmış yumurta,,,3 dilşm hindi füme,,,3 çatal sucuk,,,1 dilim beyaz peynir,,, kırmızı biber

Ara
Sade kahve

Akşam 18.00
Tavuk ızgara,,,, semizotu salatası

Su 3 litre 😋😋😋
Gayet güzel menü tebrikler 👏😍
Yarın tartı için bi saat var mı? Ben anca öğlenden sonra tartılabilirimde 😔😔
Hayır yok belirli bir saat canım ama normalde de sabah kalkıp tuvalet ihtiyacı sonrası tartı en doğru sonucu verir ama öğleden sonra da bildirsen olur tabiki dert değil gün boyu açığım ben yarın 😆😆😆
Ben bisey yemedim bugun :) hic aclik hissetmiyorum, canim bisey yemeyi cekmiyor, halsizlik bas donmesi bas agrisi vs yok ve enerjim gayet yerinde. Bir suru is yaptim bugun ustelik. Masallah bana 😁
Canım ya 🥰😍🏆 helal sana nazar değmesin 🧿👏
SAF Energy Smoothie Tarif:

1 Su bardağı Bitkisel Süt

1 Orta Boy Muz

60g Donmuş Frambuaz

1 yk Acai Tozu

1 yk Moringa Tozu

1 çk Keten Tohumu Tozu

1 tk Maca Tozu

1 çk Tahin
Not edeceğim çok teşekkürler tarif için 🥰
Iyı geceler gec oldu ama yazıyım
18/6
Kahvaltı oncesı kahve ıctım
12.30 13.00 2 adet tereyaglı yumurta bıraz peynır yesıllık
5 adet kabuklu cevız sekersız cay
17.00 turk kahvesı
18.30 19.00 fırında patlıcan kebabı salata yogurt
21.00 turk kahvesı ve 40 dk yuruyus 2.5 lt su
Yarın tartı 😊
Canım gayet güzel yarına hazır gibisin ❤️🥰
hayırlı geceler kızlar
saat 2
yarım kk ppeynir
6 zeytin
2 dilim pastırma
1 dilim hindi füme
2dilimekmek
salatalik

saat 18
5 köfte
bolca salata
1dilim ekmek

3.5lt su
hava çok sıcaktı su güzel gitti

1 saat tempolu yürüyüş
Afiyet olsun canım gayet güzel 👏🥰
Benimkilere de bakıcı bakıyor canım. Aileler uzak 😔 yapacak bişey yok. Ama şikayetçi değilim çok şükür iyiyiz 😍
Ay burayı feci kaynattım. Özür dilerim arkadaşlar.
Rica ederiz hayatın içinde olan konular arada konuşulur tabi kolay gelsin 🥰

Evet hanımlar sabah tartı günümüz baktım da herkes heyecanlı motive gerçekten heyecanlandım mutlu oldum iyi ki varsınız 💐
Tartıda ne sonuç alırsak alalım unutmayalım kas yağdan sıkı bu sebeple vucüd yağımızı azaltacak şeyleri ( spor, bol su, protein ve bol sebze vs.) yapalım ve sabırlı olalım
şu görseli unutmayalım kimse verdiği kiloyu küçümsemesin sakın bazen tartıya yansımayan şeyler aşağıdaki sonuçlar İçin çalışıyor olabilir 🥰

Eklentiler

• E851BCFA-FBB8-43C2-9BBF-A80685CD4A5C.jpeg
    E851BCFA-FBB8-43C2-9BBF-A80685CD4A5C.jpeg
    150,4 KB · Görüntüleme: 43
Selam hanimlar bende 5.gunum aralikli oruc diyetine basladim burayada katilmak istiyorum mumkunse surekli motivasyona ihtiyacim var.

Bilgilenmek amacli da katilmak ustiyorum dogrumu yapiyorum biseyleri diye🙂🙂benide listeye eklermisiniz
Selam hoşgeldin 🥰
ilk sayfa ilk posttaki bilgileri paylaşırsan ekleriz

Günaydın herkese ❤😍

Harika mutlu dileklerin gerçekleştiği bir hafta olsun hepinize. Gün içinde bildirim yapan herkesi İlk sayfada güncelleyeceğim 😊

Evet benim en son resmî tartım persembe idi ve o da 84’tü
Haftasonu yaptığım 28 saatlik( ertesi gün 83 oldu) ve bugün bitireceğim 24 saatlik if sonucunda bugün sabah tartım 82.5 🤩😍

Haydi heyecanla bekliyorum sonuçlarınızı 🤩😍🏆

Son düzenleme:
Gunaaayyydiiinnn 🤗🤗🤗 31 saat 48 dk sonunda sonlandirdim. Tartida 73.2 kg ciktim. Bekledigim sonuc olmadi fakat hala hastalanmadim ona veriyorum. Ya da dun yeterince su icmedim, maden suyu ve kahveye verdim kendimi belki de ondan. Bilemiyorum ilerleyen gunlerde anlarim sebebini. Neyse sonuc olarak bugun 73’lu bir rakam istiyordum oldu 😁 bu kadar aclik sonucunda kilo vermemis 200 gram da almisim gibi oldum ama olsun. Kendimi hafif hissediyorum oldukca. Bugun 1000 kalorinin altinda kalmamaya calisacagim.

Günaydın herkese ❤😍

Harika mutlu dileklerin gerçekleştiği bir hafta olsun hepinize. Gün içinde bildirim yapan herkesi İlk sayfada güncelleyeceğim 😊

Evet benim en son resmî tartım persembe idi ve o da 84’tü
Haftasonu yaptığım 28 saatlik( ertesi gün 83 oldu) ve bugün bitireceğim 24 saatlik if sonucunda bugün sabah tartım 82.5 🤩😍

Haydi heyecanla bekliyorum sonuçlarınızı 🤩😍🏆
Gunaydin. Ilk defa bugun bu kadar erken goruyorum :) heyecandan uyku mu tutmadi 😁

Gunaaayyydiiinnn 🤗🤗🤗 31 saat 48 dk sonunda sonlandirdim. Tartida 73.2 kg ciktim. Bekledigim sonuc olmadi fakat hala hastalanmadim ona veriyorum. Ya da dun yeterince su icmedim, maden suyu ve kahveye verdim kendimi belki de ondan. Bilemiyorum ilerleyen gunlerde anlarim sebebini. Neyse sonuc olarak bugun 73’lu bir rakam istiyordum oldu 😁 bu kadar aclik sonucunda kilo vermemis 200 gram da almisim gibi oldum ama olsun. Kendimi hafif hissediyorum oldukca. Bugun 1000 kalorinin altinda kalmamaya calisacagim.
Gunaydin. Ilk defa bugun bu kadar erken goruyorum :) heyecandan uyku mu tutmadi 😁
Canım günaydın 😍😍
ay evet koşarak geldim bakayım dedim kim ne yapmış 😍🤩
Canım güzel sonuç bence hedefin 73 lü girmekti 👏🥰
Bugün İçin aldığın kalori kararı doğru vucüda şaşırtma da olur hem😉
Bende bugün öğlen açtığımda aynı şeyi planladım 👍👏

Son düzenleme:
Canım günaydın 😍😍
ay evet koşarak geldim bakayım dedim kim be yapmış 😍🤩
Canım güzel sonuç bence hedefin 73 lü girmekti 👏🥰
Bugün İçin aldığın kalori kararı doğru vucüda şaşırtma da olur hem😉
Bende bugün öğlen açtığımda aynı şeyi planladım 👍👏
Uzun acligi cok ust uste yapmak anlamsiz demek diye bir kanaate varir gibiyim :) ama ekstra durumlar sebebi ile de cok emin degilim. haftada bir kafi demek ki. Evet bu haftaki hedefime ulastim ama bu kadar aclik sonucu arti cikmak dune gore biseylerin ters gittigini gosteriyor. Normalde gunde 200-300 gr gidiyordu zaten 16-18 saat yaptigimda da. Anlayamadim :) goruruz ilerleyen gunlerde. Ben de sonuclari bekliyorum heyecanla herkesten :)

Uzun acligi cok ust uste yapmak anlamsiz demek diye bir kanaate varir gibiyim :) ama ekstra durumlar sebebi ile de cok emin degilim. haftada bir kafi demek ki. Evet bu haftaki hedefime ulastim ama bu kadar aclik sonucu arti cikmak dune gore biseylerin ters gittigini gosteriyor. Normalde gunde 200-300 gr gidiyordu zaten 16-18 saat yaptigimda da. Anlayamadim :) goruruz ilerleyen gunlerde. Ben de sonuclari bekliyorum heyecanla herkesten :)
Aynı şeyi bende düşündüm mesela ilk 28 saat sonunda -1 fakat bugün açılacak 24 saat İçin (şu an 19.saatteyim) sadece -500 ve bende ödem regl vs de yok
Deneye yanıla bulacağız optimum dengemizi
Bence de haftada 1 deneyelim haftaya senin ödem durumu da biter 😉😍

X