Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam hanımlar ancak gelebildim

Gofreti görmedik 😂

👏🤩

Ay hadi inşallah küçül

zor değil canım ilk sayfa ilk postu okursan iyi olur 👍

Tamam güncelleyeceğim 👍🥰

Şartlar zorunlu olunca birsey diyemiyorum nöbet kolay değil tabi. kömbe ve makarna bir dahakine tercih etmesen daha iyi ama yerine mesela 3 tavuk but veya daistesen verirler mi? 🙈🥰

hoşgeldiniz 🥰ekleyeceğim birazdan

Kolay gelsin menü iyi kavunda kontrollü olalım 🥰

Canım 24 saat oruç sonrası ne yesen kalorisi az kalır da o kadar temizlik sonrası makarna ilk tercih edilecek gıda değil. Çorba ve salata proteinler iyi seçim ama yediysen de afiyet olsun kalori olarak sıkıntı olmaz 🥰

Süper 🥰👏🏆

👏👍 afiyet olsun canım

Gayet güzel 🥰 ay spora kaptırmışım kısmına koptum😂 Değişiyoruz gelişiyoruz hem içsel hem dışsal 🙏🧿

Afiyet olsun canım şu kavurmalarını merak ediyorum valla 😊
Bi yoğurt yada ayran da iyi olurmuş akşama 👏
Akşam sade sebze yiyebilirsin ama hafif protein de ekleyebilirsin atıyorum lor peyniri, ayran vs,

Az az evde 10 dakikalık güç egzersizleri tavsiye ederim bebekli süreçte
Hoşbuldum canım.Ben şu anda aynı zamanda da 10.takımdayım.Sıkıntı olur mu başta söyleyim de sorun olmasın blondeaddict blondeaddict

Merhaba hoş geldin takım arkadaşım bende bu sayfadayım if yapmaya karar verdim cok motive ediyor 2 gündür burdayım bol eksiler diliyorum
Merhaba hoşbuldum arkadaşım.Ekricim hem şaşırdım hem de çok sevindim seni ve eski takım arkadaşımı gördüğüme.Ben bu tür aralıklı diyet,ıf vs hiç yapmadım.İlk sayfaya biraz göz gezdirdim ama yine de ihtiyacım olduğunda yardımcı olursanız sevinirim,İlgi ve alakanıza hepinize tşk ederim ❤

Merhaba herkese
16:8 12. Gün 71.4 düne göre -200 gr
Regl 2. Günü
Sabah
Sirekli su
Coconut yağlı filtre kahve
Kahvaltı 11:00 2 dilim esmer ev yapımı ekmek peynir zeytin domates salatalık yumurta fıstık ezmesi ve reçel
Öğlen türk kahvesi
Sirkeli su
15:00 bir kepçe zeytin yaplı fasülye Ve ayran

akşam 19:00
Smoothie
Ve
Sirkeli su
Maleaef halsiz ağrılı bir gündü ne spor ne yüzme yapabildim

Gofreti görmedik 😂

👏🤩

Ay hadi inşallah küçül

Tamam güncelleyeceğim 👍🥰

Şartlar zorunlu olunca birsey diyemiyorum nöbet kolay değil tabi. kömbe ve makarna bir dahakine tercih etmesen daha iyi ama yerine mesela 3 tavuk but veya daistesen verirler mi? 🙈🥰

Canım 24 saat oruç sonrası ne yesen kalorisi az kalır da o kadar temizlik sonrası makarna ilk tercih edilecek gıda değil. Çorba ve salata proteinler iyi seçim ama yediysen de afiyet olsun kalori olarak sıkıntı olmaz 🥰

Süper 🥰👏🏆

👏👍 afiyet olsun canım

Gayet güzel 🥰 ay spora kaptırmışım kısmına koptum😂 Değişiyoruz gelişiyoruz hem içsel hem dışsal 🙏🧿

Akşam sade sebze yiyebilirsin ama hafif protein de ekleyebilirsin atıyorum lor peyniri, ayran vs,

Yedim cnm ama doğru seçim olmadığını farkına vardım yumusak baslamalıydım midemi yormamak adına

Gofreti görmedik 😂

👏🤩

Ay hadi inşallah küçül

Tamam güncelleyeceğim 👍🥰

Süper 🥰👏🏆

👏👍 afiyet olsun canım

💜🌸💖

Gunaydinnn 🤗🤗🤗 gelecek pazartesiye kadar tartilmama karari aldim :) umarim basaririm. malum donem yuzunden kilo vermiyor gibi gorunuyorum. Geciktikce gecikti bu da sinir oldum. 18/6 ya dondum ben de bugun itibari ile. Ogle/aksam degil de sabah/oglen seklinde mi yapsam diye dusunmeye basladim.

Günaydın

Bende sabah ve öğlen şekli ile uygulamıştım yine öyle yapacağım çünkü benim yeme krizim akşam oluyor eve gelip elimi bir şeye sürersem devamı da geliyor o neden le iş yerinde öğlen yiyip bitirmek en iyisi diyw düşünüyorum

Screenshot_20200630-062629_Samsung Health.jpg
Screenshot_20200630-062629_Samsung Health.jpg
Günaydın kızlar bugün ki sporumu yaptım tartıda fazla eksi görmedim ama 17 haziranda ölçülerimi almıştım 2cm incelmişim gerçi çevremdekiler inceldiğimi söylüyorlardı ama tartı hayır sen kilolusun dediği için beni üzmemek için söylüyorlar diye düşünmüştüm ama cm yalan söylemez😂😂

X