Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam hatunlar😃
Bugün bi moralsiz başladım güne aman spor falan yapamam diye ama evi kırkladıktan sonra içimde ufak çaplı bi big bang yaşadım sanırım kalktım bi de spor yaptım -600kcal yetmedi 15 dk da chloe😱😱
İlk öğünümü saat 4:30 da yaptım şimdi de koca bir bardak tarçınlı sütümü içip sızıcam😅😅
16:30
Omlet, salata, lor, 1 dilim tam buğday ekmeği-kendim yaptım demiş miydim🤣
3 lt su şimdilik...
Grup coşmuş bu arada acı çehre iyi fikir de eşime nasıl dicem hayatım wc ile aramıza soğukluk girdi bi koşu acı çehre al diye bilemiyorum🙈

Hellloo kizLrrrrrrr

Ay yazamadım bugün inanılmaz yoğun bir gündü

Sabah erkenden kahvaltı yaptım malesef
Biraz simit
Peynirli yumurta
Peynir
Klasik kahvaltıydi

Ara
Biraz kiraz
Yarim kayısı
Az fıstık ve kayısı çekirdegi yedim

17.30 gibi de
Tavuk cigeri ve kapanış:)
Olabilir canım afiyet olsun neyse geç kapatmamışsın yarına kadar bayağı açık oluşturursun 🙏🥰

acı çehre tecrübelerini ayrıca bekliyorum 🙈😂

slmlar

bugün açlligi uzun tutmaya calistim.
16 da
3 tane zeytin
1 sıkim çiğköfte

18 de
yarim tabak güveç
çeyrek lavaş ekmegi
1 kepçe soğuk çorba

orucumu açmadan 1 saat ýürüdüm.
birazdan da cikip 2saat yüricem.
su 3 4 litre filan.cok iciyorum.
afiyet olsun 🥰
O bayağı ciddi yürüyüş var , kolay gelsin ve eklemler eğer alışık değilse dikkat 🥰

slm hanimlar,

13:00 2 yumurtayla peynirli omlet, 7 zeytin, domates, peynir, 1 dilim ekmek
18:00 yogurtlu kabak salata
bugun ise gidemedim hastane islerim vardi,
yorgunum yuruyus felanda yapamiycam
dukkan birasi yapip bugunu kapatcam insallah
Afiyet olsun canım 👍🥰
Selam hatunlar😃
Bugün bi moralsiz başladım güne aman spor falan yapamam diye ama evi kırkladıktan sonra içimde ufak çaplı bi big bang yaşadım sanırım kalktım bi de spor yaptım -600kcal yetmedi 15 dk da chloe😱😱
İlk öğünümü saat 4:30 da yaptım şimdi de koca bir bardak tarçınlı sütümü içip sızıcam😅😅
3 lt su şimdilik...
Grup coşmuş bu arada acı çehre iyi fikir de eşime nasıl dicem hayatım wc ile aramıza soğukluk girdi bi koşu acı çehre al diye bilemiyorum🙈
Ay çok güldüm big bang’e 😂
Afiyet olsun ve gayet verimli bir gün olmuş bence 👏🥰

Bugun ne yedim sabah bi tane kucuk boy lavasin icine domates biber 3 ince dilim sucuk 1 dilim az yagli çedar peyniri koydum sardim tost yaptim yaninda bir yumurta salatalik toplam 361 kalori ,aksam da bol biberli çedarlı bi tavuk sote yaptim yaninda dunku nohutlu soguk corbadan toplam 535 kalori . Bugunu 896 kalori ile kapattim . Spor 2 lt su kahve yesil cay da vardi .

Bugun ne yedim sabah bi tane kucuk boy lavasin icine domates biber 3 ince dilim sucuk 1 dilim az yagli çedar peyniri koydum sardim tost yaptim yaninda bir yumurta salatalik toplam 361 kalori ,aksam da bol biberli çedarlı bi tavuk sote yaptim yaninda dunku nohutlu soguk corbadan toplam 535 kalori . Bugunu 896 kalori ile kapattim . Spor 2 lt su kahve yesil cay da vardi .
Gayet güzel afiyet olsun spor da var 👏🤩

Olabilir canım afiyet olsun neyse geç kapatmamışsın yarına kadar bayağı açık oluşturursun 🙏🥰

acı çehre tecrübelerini ayrıca bekliyorum 🙈😂

afiyet olsun 🥰
O bayağı ciddi yürüyüş var , kolay gelsin ve eklemler eğer alışık değilse dikkat 🥰
saol canim.dünkü okudugum yazinin baya bi etkisi var.ins hep yürürüm.

Selam hatunlar😃
3 lt su şimdilik...
Afiyet olsun 🤗
Afiyet olsun 🤗

Bu gün benim detoxum tam olarak yalan oldu deli gibi koşturduk resmen
sabah 9 da haşlanmış yumurta biraz peynir
15:00 3 küçük parça tavuk yarım dilim ekmek
19:30 anca eve girdim ve ton balıklı salata 2 3 kaşık patates yemeği
2 lt su içtim yatana kadar 3 yapıcam inşallah 1 saat sonra spora çıkıcam..
gitti kabak detox um gittiiiii oruç saatleride kaydı 😢😢😢

Kaçıncı günündeydin detoksun benimde 3.günümdü benimde bozuldu yoğurt çorbası yapmıştım dayanamadım 1 kase içtim 1 dilim pizzayı da götürmüşüm 🙈 ama yarın yine devam ederim arada vücudu şaşırtmak lazım 🤪 bir dilim pizzanın acısını 20 dk kardiyo ile çıkardım

Kaçıncı günündeydin detoksun benimde 3.günümdü benimde bozuldu yoğurt çorbası yapmıştım dayanamadım 1 kase içtim 1 dilim pizzayı da götürmüşüm 🙈 ama yarın yine devam ederim arada vücudu şaşırtmak lazım 🤪 bir dilim pizzanın acısını 20 dk kardiyo ile çıkardım
3. Günümdü benimde ya aşırı üzüldüm aslında yanımda kabağım vardı bi yerde oturup onu çıkarıp yemeye fırsatım olmadı mecbur bi yere girip tavuk yedim yarın devam inşallah 😎🙃🙃

Bugun 4.gunum midemde gaz oluşmaya basladi onceden bu sorunum yoktu olan oldumu acaba
Ne yapmam lazim
Hayır olmadı canım çok süt ürünü tüketiyor musun ? Önceden çok tüketmiyorsan belki o yapabilir 🥰
Merhabalarr,
Öğleden önce: bir kupa kiraz sapı çayı

12.30. Bir YK zeytinyağı ile yapılmış menemen, iki salatalik, peynir, 9 zeytin, 8 küçük dilim hindi füme, bir kupa sade nescafe

19.20. Fırında mantarlı mezgit, salata
afiyet olsun 👏🥰
Önümüzdeki maça bakalım dert etme 🙈🥰
Merhabalar herkese
Sabah 10 da çeyrek kaşarlı tost zeytin ve çay
Ara öğün yapmadım 4 gibi biraz patates salatası 5 kasık fln küçük bir dilim pasta :eek:
2 ltyeyakin su
Ama çok acıktım su an midem gurulduyuo.
Canım acıkırsın çünkü geç patates salatası hem pasta yemişsin ikisi de kazır mideyi
şasırtmayı sağlıklı gıdalar ile yapalım 🙈
Afiyet olsun bu arada 🥰

Hayır olmadı canım çok süt ürünü tüketiyor musun ? Önceden çok tüketmiyorsan belki o yapabilir 🥰

afiyet olsun 👏🥰

Önümüzdeki maça bakalım dert etme 🙈🥰

Canım acıkırsın çünkü geç patates salatası hem pasta yemişsin ikisi de kazır mideyi

şasırtmayı sağlıklı gıdalar ile yapalım 🙈
Afiyet olsun bu arada 🥰
Ayy aynen öyle oldu birdaha sonn.:110:

Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
Yeşillik
1 közlenmiş kırmızı biber
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir içine ketentohumu yağı

Akşam 16.45
Kıymalı patlıcan yemeği 11 yk kaşığı
1 kızarmış form ekmek
1 kase cacık

3 lt su içildi
Sabah spor
60 dk eliptik yapıldı
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm

Akşam
2 saat dışarda tempolu yürüyüş yapıldı...

X