Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

iyi akşamlar ,menümü yazayım ben de
sabah 11 'de az yağda biber sote, 2 yumurtalı maydanoz salatası, biraz peynir,yeşil zeytin, domates,salatalık
akşam : 19:00 : 1 kase arapaşı çorbası, 4 kaşık bulgur pilavı, 2 kaşık kavurma ve salata
gün boyu bol su, 45 dk yürüyüş :spor::spor:
Afiyet olsun, akşam gayet doyurucu ve sağlam olmuş, eleştiri olarak yazmadım bu arada 🥰
Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
Yeşillik
1 közlenmiş kırmızı biber
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir içine ketentohumu yağı

Akşam 16.45
Kıymalı patlıcan yemeği 11 yk kaşığı
1 kızarmış form ekmek
1 kase cacık

3 lt su içildi
Sabah spor
60 dk eliptik yapıldı
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm

Akşam
2 saat dışarda tempolu yürüyüş yapıldı...
Süper 🥰👏 afiyet olsun canım
iyi akşamlar kızlar menüm
Aksam
Bulgur pilavı
1.5 kase salata
bol ayran
1 acı biber
1 dilim karpuz
Yemekten sonra 30 dk bölgesel egzersiz yaptım bugunden sonra günlük yarım saat yapmaya niyetim var.
afiyet olsun canım inşallah yapsan süper olur tabi egzersizi
Aldigim kaloriyi yukseltmeye karar verdim tamam haftada 3 Kilo vermek cok guzel ama 500 600 kalori de cok az. Vucut 2500 kaloriye yakin yakiyo Ben aliyorum en fazla 700 kalori . 1000 kaloriye cikarmaya calisiyorum simdi . Bide yemek yeme isteginde cok yok . Canim bisi yemek istemiyo . Eski acligim hep sekerden geliyomus demek ki . Onceden geceleri 3 4 tane Kek gofret cikolata falan yiyodum onlarda yoksa islak kek, islak kurabiye falan yapiyodum. Ayyy ne manyakmisim ben gece gece erinmeden onlari yapiyodum 😂 bide benim koca sevmez tatli hepsini de ben yiyodum 😂
Canım kaloriyi yeme isteğin yoksa ufacık öğünlerle yükselteceksen kefir, fıstık ezmesi veya az kuruyemiş ile de destekleyebilirsin
kararını doğru buldum hem bu şekilde daha uzun vadede vermeye devam edersin herhslde🥰
Evet canim bezelye araka. Salata icin bende oyle düşündüm yapmadim o yüzden tesekkur ederim kiymetli yorumuna nokta atışı farkediyorsun genelde :KK54:
rica ederim canım,gözden kaçırmamaya çalışıyorum 😊
Bende abur cuburdan kilo alıyorum... üstelik gastritim var o şekerli kakolu şeyler midemi yaktığını bile bile yiyordum...😔😔
Zaten hep o abur cubur lar yaptı bu kiloları
Başlayınca durdurulmuyor 😞

Troidlerde var mi sıkıntı. Bende cok zor kilo veririm sebebi troidlerim :KK43:( malesef calismak bilmiyolar:KK43:( ama bir kac aydir boyle devam ediyorsan ne kadar zor kilo versende cok eminim sıkı bir görüntün vardır . Elbette sarkan yerinde olacak ama sporla zayiflayan vucut bambaska
Baktırdım canım yok bi sıkıntı.. benim spordan kaslar çook ağırlaşıyor belki ondan tartıda istediğim rakamları göremiyorum.. ama duruşum hiç 63.800 değil.. bütün arkadaşlar çok az gösteriyorsun diyorlar... bunu spora borçluyum çok şükür sarkmam yok ...

İyi akşamlar bütün de güzeldi 🙂
Kahvaltı:10 : 1 haşlanmış yumurta
Yeşillik
Beyaz peynir
Akşam 18: 1 porsiyon pazı yemeği
Yoğurt
Salata 😇
canım afiyet olsun
Peynir ne kadar yedin bilmiyorum az ise çoğalt çünkü akşam pazı yemişsin (etsiz olduğunu düşündüm , etli ise sorun yok) sadece.
proteinlere dikkat ediyoruz 🥰

Ayni ben 😊
Esim hep der seni yemek sismanlatmiyor abur cubur tatli vs kilo aldiriyor diye benimde artik yemek yemek canim istemiyor oglen 1 saat uzattim yemeği ama yerken bir hizli keyif alarak yedimki sorma 🙈😂

Ac oldugumu hissediyorum ama canim istemiyo benim . Bugun boyle bi gariptim . Insallah yarina gecer 😂

Sen akşam yeme dedin diye sabahı bekliyorum eve gireli çok olmadı aşırı aşırı yoruldum 1 saattir de evle uğraşıyorum:)

Neyseki 2 tuvalet var bi de eşim yarın çalışıyor ben oğlumla evdeyim ahaahahah

Iyi o zaman 😂 valla cok rahatlatiyo ama biraz zorluyo da bol bol su ic 😂

Afiyet olsun, akşam gayet doyurucu ve sağlam olmuş, eleştiri olarak yazmadım bu arada 🥰

Süper 🥰👏 afiyet olsun canım

afiyet olsun canım inşallah yapsan süper olur tabi egzersizi

Canım kaloriyi yeme isteğin yoksa ufacık öğünlerle yükselteceksen kefir, fıstık ezmesi veya az kuruyemiş ile de destekleyebilirsin
kararını doğru buldum hem bu şekilde daha uzun vadede vermeye devam edersin herhslde🥰

rica ederim canım,gözden kaçırmamaya çalışıyorum 😊

Zaten hep o abur cubur lar yaptı bu kiloları
Başlayınca durdurulmuyor 😞

2 haftadir cikolata yemiyorum ya galiba vucudumdaki mutluluk hormonu azaldi 😂😂 ama yemiyorum inatla 😂 10 Kilo verince kendime 1 gun izin vercem canim ne istiyosun herseyden az az yiycem kalorisini dusunmeden 3000 kaloriye kadar yolu var 2 gunde kapatirim ben acigi 😂 belki 2 gun bile surmez 1 gun yakmamis olurum sadece o kadar spora 😂

Kızlarrrr, son yemekten 3.4 saat sonra ağızda olan koku beni çok rahatsız ediyor.. ne kadar diş fırçalasamda, su içsemde, içten geliyor.. hani oruçken olan gibi..yağ yakımı başladığında olurmuş bazı yerlerde öyle yazıyor..ama çok rahatsız edici, nasıl geçer ?

Bekleeeee , muhakkak cikarsin bugun 😂 cikamiyosan da aci cehreye direnebilen bagirsaklarin karsisinda saygi durususunda dururum 😂😂😂

2 tane ezdim attım ağzıma üstüne su cignemedim yani

Doğru yaptım demi

2 tane çok küçüktü 2 daha mi patlatsam

Bi de ne biliyim bi gaz bi hareket bi bağırsaklardan ses hiç bi sey yok:)

2 tane ezdim attım ağzıma üstüne su cignemedim yani

Doğru yaptım demi

2 tane çok küçüktü 2 daha mi patlatsam

Bi de ne biliyim bi gaz bi hareket bi bağırsaklardan ses hiç bi sey yok:)

Dogru yapmissin canim ama bence bekle biraz daha bende senin gibi Ise yaramiyo dedim toplam 5 tane cignedim gece tuvalete uyudum 😂 bugun 2 ile dene ciksmazsan 3 yaparsin sonrs .

Dogru yapmissin canim ama bence bekle biraz daha bende senin gibi Ise yaramiyo dedim toplam 5 tane cignedim gece tuvalete uyudum 😂 bugun 2 ile dene ciksmazsan 3 yaparsin sonrs .

Tamam canım 2 saat oldu bi 2 saat daha beklerim 1 tane daha atarım.

Bu arada seninki de küçüktü demi normal boyu böyle yani hahajah

X