Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Hadi ya 4 kilo da iyiymiş😀 o direnç hangi kilodan sonra kırılacak çok merak ediyorum görebilecek miyim🙈 en azından şekle giriyoruz o da bişeydir😋
O direnç ne zaman kırılacak inan bende merak ediyorum kilomu söylediğimde inanmıyorlar hatta doğru söylemediğimi abarttığımı söylüyorlar bende tartı getirin yanınızda tartılayım diyorum😂 sporun en güzel yönü de bu olsa gerek vücut sıkılaşıp şekle giriyor

Selam kısçeler
14:30 2 haşlanmış yumurta..10 kornişon turşu..1 domates..10 çiğ badem
Sonra dükan birası
Su va vs
19:30 yulaf içine 9 hurma(evet çok oldu 😂) 10 çiğ badem 5 kuru üzüm yağsız süt ile kapattım
Mümkün oldukça hafif besleniyorum proteinlere dikkat ederek, çünkü bugğn ve yarın evde yemek pişmicek bizimkilerde maşallah bir yemek siparişi veriyorlar... neyse neyse yulaf çok güzel tatlıı lezizz neymiş o pizzalar soslu makarnalar tavuk nuggetsler iğğğ 🥺

Canım afiyet olsun
Az yemişsin aslında, ama patates ekmek ve içli köfte ( haşlanmıştır umarım ) hepsi basit karbonhidrat ağırlıklı
Biraz ona dikkat afiyet olsun 🥰

Aynen az diye rahat yedim biraz 😀 evet haşlanmış. Enerjim hiç yok, ayrı hazırlamayınca öyle oluyor bebeğe ne yaparsam onu yiyorum😁

15/07
13:30
2 haşlanmış yumurta, lor, salatalık,çay
18:00
Yoğurtlu kabak-kabak detoxu videolarını izleyince canım çekti millet öğğ derken😁
3 lt su
Çocukların waffleına çikolata sürdüm kaşığı yaladım Allahım çaresizliğe bakk🤣🤣
Sabah spor-931kcal
Bugün bitti inş😅
-931 ile tüm kaşığı da yiyebilirsin 😂🙈
Menüm kızlar :kk77:
12:00 kaşarlı omlet
Ara ayran nescafe
Aksam hellim salata
Spor hafif tempo 1 saat yürüyüş
Su 1 bucuk lt:eek:
Afiyet olsun evet su biraz az olmuş 🥰
menümdeki güveçte et coktu.
bide soğuk çorba yogurtla yapiliyor😊
Süper o zaman canım 🤩🥰
selam kızlar
kahvaltı yumurta peynir zeytin yeşillik
akşam
kemikli kırmızı et 2 parça
bolca mari soğan ayran
su 2lt
kaç gündür misafirim vardı ancak fırsat buldum
bolca koşturma bugün dunde güzel yürüdüm ama çok yorgunum
Afiyet olsun canım 👍🥰
Bugun sabah 2 yumurta peynir salatalik zeytin yedim oglen 1 muz aksamda nohutlu soguk corba (elimin ayari yok cok yapmisim ic ic bitmiyo 😂) bi de minik tost.
Spor su yesil cay kahve . Bugun de kapandi gitti 😂
Afiyet olsun 👍🥰
Selam kısçeler
14:30 2 haşlanmış yumurta..10 kornişon turşu..1 domates..10 çiğ badem
Sonra dükan birası
Su va vs
19:30 yulaf içine 9 hurma(evet çok oldu 😂) 10 çiğ badem 5 kuru üzüm yağsız süt ile kapattım
Mümkün oldukça hafif besleniyorum proteinlere dikkat ederek, çünkü bugğn ve yarın evde yemek pişmicek bizimkilerde maşallah bir yemek siparişi veriyorlar... neyse neyse yulaf çok güzel tatlıı lezizz neymiş o pizzalar soslu makarnalar tavuk nuggetsler iğğğ 🥺
Ay yol öncesi öyle oluyor tahmin ederim
Yine iyi idare etmişsin hurma hariç 🙈
Selam kızlar

23. gün
16/8

sabah 10:30 kahvaltı
Yumurta 2 ince dilim ekmek peynir domates tahin pekmez

türk kahvesi
Sirkeli su
16:30
İnce kıymalı pide ayran turşu
1 ince tahinli kek

sirkeli su
Yeşilçay

mutfak kapanmıştır
biraz bugün ödül günü gibi valla pide, tahinli kek falan 🥰
Afiyet olsun

-931 ile tüm kaşığı da yiyebilirsin 😂🙈

Afiyet olsun evet su biraz az olmuş 🥰

Süper o zaman canım 🤩🥰

Afiyet olsun canım 👍🥰

Afiyet olsun 👍🥰

Ay yol öncesi öyle oluyor tahmin ederim
Yine iyi idare etmişsin hurma hariç 🙈

biraz bugün ödül günü gibi valla pide, tahinli kek falan 🥰
Afiyet olsun
Kız hurmayıda o kadar katmazdımda, zaten pizzalar uzun uzun sünüyor zor sineye çektim birde ortaya browni yapmış benim kız, çocuğum bu nerden çıktı dedim, içi cevizli duşınıda bitter çikolata ettim nütella deil dio... bak bak bak tek sorun nütellaydı zaten, bitter olunca ycem sanki.. valla regl olucam , baktım elim ayağım titriyo, bende hurmaya dayandım :KK43: üstelik gıkım çıkmadı 9unuda yedim, nasıl gözüm göndüyse.. normalde 18/6 yapıyorum ama yarın uzatıcam galiba bu hurmaları eritmem gerek.. neyse, yarın yeni bir gün :)

Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir
2 siyah erik

Akşam 16.30
Kıymalı yumurta
3 yk patlıcan salatası
1 kızarmış form ekmek

3lt su içildi.
Spor sabah
60 dk eliptik yapıldı

Akşam
2 saat tempolu yürüyüş yapıldı ...

Iyı aksamlar kızlar
18/6 ile yola devam
Bugun sabah gec kalktım dun kınaya gittim eve geldıgımde saat 12ydı ve uyumam 3 u buldu 10.30 da uyandım tıroıd hapımı aldım yarım saat sonra da kahvemi ıctım
12.30 13 00
3 adet hurma 2 adet incir bir avuc karısık fındık ve ceviz
16.00 bir fincan kahve
18.30 19.00
Bulgurlu kıymalı biber dolması yogurt salata
1 saat yuruyus 2 lt su

Kız hurmayıda o kadar katmazdımda, zaten pizzalar uzun uzun sünüyor zor sineye çektim birde ortaya browni yapmış benim kız, çocuğum bu nerden çıktı dedim, içi cevizli duşınıda bitter çikolata ettim nütella deil dio... bak bak bak tek sorun nütellaydı zaten, bitter olunca ycem sanki.. valla regl olucam , baktım elim ayağım titriyo, bende hurmaya dayandım :KK43: üstelik gıkım çıkmadı 9unuda yedim, nasıl gözüm göndüyse.. normalde 18/6 yapıyorum ama yarın uzatıcam galiba bu hurmaları eritmem gerek.. neyse, yarın yeni bir gün :)

Bardagin dolu tarafindan bak , Browni yerine hurma yedin hic degilse saglikli 😂 iradeni de ayakta alkisliyorum 👏👏👏👏 browni bu karsi koymak imkansiza yakin bence 😊

Bugün menü
Sabah 11.00
2 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir
2 siyah erik

Akşam 16.30
Kıymalı yumurta
3 yk patlıcan salatası
1 kızarmış form ekmek

3lt su içildi.
Spor sabah
60 dk eliptik yapıldı

Akşam
2 saat tempolu yürüyüş yapıldı ...
Afiyet olsun 👏🤩🥰
Iyı aksamlar kızlar
18/6 ile yola devam
Bugun sabah gec kalktım dun kınaya gittim eve geldıgımde saat 12ydı ve uyumam 3 u buldu 10.30 da uyandım tıroıd hapımı aldım yarım saat sonra da kahvemi ıctım
12.30 13 00
3 adet hurma 2 adet incir bir avuc karısık fındık ve ceviz
16.00 bir fincan kahve
18.30 19.00
Bulgurlu kıymalı biber dolması yogurt salata
1 saat yuruyus 2 lt su
Afiyet olsun gayet güzel canım 🥰👏

Kızlarrrr, son yemekten 3.4 saat sonra ağızda olan koku beni çok rahatsız ediyor.. ne kadar diş fırçalasamda, su içsemde, içten geliyor.. hani oruçken olan gibi..yağ yakımı başladığında olurmuş bazı yerlerde öyle yazıyor..ama çok rahatsız edici, nasıl geçer ?
Ben Oyle hissettiğimde karanfil atiyorum bir sure daha iyi hissediyorum...

Peki yüzü çöken var mı😢😢 48 kilo iken ne güzel yanaklarım vardı 5 6 yıl önce. 60 ve 70lerde de vardı. Şimdi 57ye düştüm ama yanaklarım gitti. Düz bi kötü oldu😣 Yüzün çökmüş diyorlar. Düzelmez mi bir daha?Nide 48 istiyorum yeniden. Daha da çökse😣
Zaman icinde toparlar bir arkadaşımın öyleydi kilo vermesi durup korumaya geçtiğinde toparlamıştı yüzü de...
Ya kızlar bana ne oldu bilmiyorum ağzıma çok sİk ıvır Zıvır atmaya başladım bırakmıştım bu huyunu bi de zararlı şeyler atiyorum niue yapıyorum anlamadim

Ya gaza geldim millet çok iyi zayıflamışsın dedi diye

Ya da spor yapıyorum diye eriyor diye mi düşünüyorum

Niye böyle oldu anlamadim
Ben hala tam anlamıyla diyeti oturtamamış biri olarak kesin soyleyim bir lokma attı mi gerisi geliyor...

X