Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bu kocalar hep mi zarar olur ya 😂 benimki de bugun evde 😂 cani disardan yemek istemis dedim git kendine al ye evd yiyecekmis sorun degil dedim daha usteliyo beni 😂
Aynen 😂derdi zoru boğaz benimkinin yine bu kadar koruyabildim kendimi uysam daha neler yerdik kim bilir 😂 o da dikkat ediyor güya bir de erkekler daha istikrarlı olur derler 😂

İyi aksamlar arkadaslar.
11gibi 200gram gogus 100 gram etli guvec 1 salatalık.
1 gibi 1 tatlı kasığı ile yapılmış turk kahvesi, bir şeftali.

Aksam 5te de 100 gram gogus 300 gram 1 tabak dolusu yani semizotu salatası yogurtlu. Ev yapımı 2 top dondurma. (sadece muz, 2 Kasık süt ve kakodan yapılmıştır). 1 bucuk saat de yürüyüş.
(bu arada yağ oranım çok yuksek olduğu için protein agırlıklı beslenmeye calısıyorım. Düşük karbonhidrat, yuksek protein olarak devam ediyorum, edeceğim inşallah :)
Bu gunluk bu kadar. Bol su ile devam ederim gece de 12 gibi uyurum.
Dondurma güzel oldu mu. Bu ara canım çekiyo kendime bile itiraf etmiom ama 🤣

Menum
12.30
Kiymali yumurta
Kozde yesil - kirmizi biber
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmegi

13.00
1 tabak karpuz

16.50
Zeytinyagli taze fasulye
4 yk yogurt
1dilim tb ekmegi

Su 2 .5 lt yesil cay
Menü cok guzel. Ben aksam ekmek yersem o hafta asla kilo veremiyorum sizde öyle olmuyor mu😭

Menü cok guzel. Ben aksam ekmek yersem o hafta asla kilo veremiyorum sizde öyle olmuyor mu😭
Ben yeni basladim ekmek yemezsem yapamam yediklerim az geliyor cunku diyet ekmegi oldugu için sıkıntı yok diye dusunuyorum ileride belki ekmegi keserim
Diyetisyenler gunde 6 dilim ekmek veriyor o sekildede zamaninda guzel kilo vermistim ama simdi 6 ogun yemek hazirlamaktan sıkıldım

Selam kızlar cuma menüsü gelsin :kk77:

12:15 susuz bamya yemeği
ara türk kahvesi 3 hurma
19:00 susuz bamya yemeği ve karpuz (dünde karpuz ekledim buraya yazmamıştım onu)
bakalım bu detoks hangi sonucu verecek ama bir gün daha yiyemem zannetmiyorum
yarında inşallah protein yükleneceğim sadece
su:2 lt
spor 1 saat leslie zumba karışık

sabah tartıldım aynı çıktım:KK12: hafta sonu kendimi tutmak yada toparlamak adına cuma ve pazartesi tartılıyorum çok iyi geliyo sizlerede tavsiye ederim.az çıkarsam motive oluyor hafta sonuna, çok çıkarsam tedbir oluyo benim için...
Afiyet olsun umarım pazartesiye kadar istediğin sonuçları alırsın 🙏🥰
İyi aksamlar arkadaslar.
11gibi 200gram gogus 100 gram etli guvec 1 salatalık.
1 gibi 1 tatlı kasığı ile yapılmış turk kahvesi, bir şeftali.

Aksam 5te de 100 gram gogus 300 gram 1 tabak dolusu yani semizotu salatası yogurtlu. Ev yapımı 2 top dondurma. (sadece muz, 2 Kasık süt ve kakodan yapılmıştır). 1 bucuk saat de yürüyüş.
(bu arada yağ oranım çok yuksek olduğu için protein agırlıklı beslenmeye calısıyorım. Düşük karbonhidrat, yuksek protein olarak devam ediyorum, edeceğim inşallah :)
Bu gunluk bu kadar. Bol su ile devam ederim gece de 12 gibi uyurum.
Çok doğru yapıyorsun protein ağırlıklı beslenerek yağ oranı İçin 👍🥰
menü güzel umarım kısa sürede güzel sonuçlar gelir 🏆🤩
Menum
12.30
Kiymali yumurta
Kozde yesil - kirmizi biber
1 dilim peynir
1 dilim tb ekmegi

13.00
1 tabak karpuz

16.50
Zeytinyagli taze fasulye
4 yk yogurt
1dilim tb ekmegi

Su 2 .5 lt yesil cay
Afiyet olsun 👍🥰
Menüm Kızlar
sabah
1 nescafe
öglen
2 h. yumurta
1 kase salata
1 dilim hindi salam
Aksam
1 tabak salata
70 gr hindi salam
1 buyuk bardak ayran
3 adet yesil süs biberi
Afiyet olsun canım 👍🥰
Selam kızlar
Ya ıyıkı bu gruba katılmısım ıyıkı bu grup var cunku buraya yazıcam diye yasak hıcbır seye el atmıyorum 😄
18/6
Kahvaltı oncesı kahve ıctım
12.30 13.00
1 bardak cay 3 hurma 2 adet incir bir avuc fındık ceviz
17.00 bir fincan kahve
18.30 19.00 harika bir tabak hazırladım kendime 2 adet kucuk boy tavuk pirzola kozlenmıs bahce biberi yogurt kıvırcık 4 adet kendi yaptığım cıgkofte etsiz 10 15 dk sonra yemege baslıcam
Sımdıye kadar 30 dk yuruyus yaptım belli olmaz belki bı 30 daha yururum suya devam
Artık cevremdekıler esim ve oglum dahil kilo verdıgımı soylemeye basladılar daha once de 78 lerı hatta 73 u gordum ama genelde 82 cok oldum birde bu kahvaltı incirli cevizli sanki yagdan vermeme sebep oldu henuz 5 gun oldu ama bende bı rahatlama hissi verdi ve de sindirim sistemime etkisi harika oldu
Afiyet olsun menü güzel
Mutlaka kuruyemişlerin toklukla ilgili faydası var birde uzun oruç ile birleşince direkt yağlara atak sonuç getiriyor 🙏🤩
Bugünü güzel kapattım 🥰
Kahvaltı 10. 1 haşlanmış yumurta
2 köfte
Domates salata biber
Yeşil zeytin 4 tane
Yarım tam buğday ekmeği
Akşam 18. 1 tabak Kıymalı taze fasülye
4 yk yoğurt
3 hurma 2 ceviz
Afiyet olsun gayet güzel 🥰🤩

Afiyet olsun umarım pazartesiye kadar istediğin sonuçları alırsın 🙏🥰

Çok doğru yapıyorsun protein ağırlıklı beslenerek yağ oranı İçin 👍🥰
menü güzel umarım kısa sürede güzel sonuçlar gelir 🏆🤩

Afiyet olsun 👍🥰

Afiyet olsun canım 👍🥰

Afiyet olsun menü güzel
Mutlaka kuruyemişlerin toklukla ilgili faydası var birde uzun oruç ile birleşince direkt yağlara atak sonuç getiriyor 🙏🤩

Afiyet olsun gayet güzel 🥰🤩
Sagol cnm 😍💜🌸
1 saatlik egzersizi i de yaptım aksam köye gideceğiz düzenim bozulacak inş yemeği çok kaçırmam pzt bugun ki düzene devam edeceğim inş

Aynen 😂derdi zoru boğaz benimkinin yine bu kadar koruyabildim kendimi uysam daha neler yerdik kim bilir 😂 o da dikkat ediyor güya bir de erkekler daha istikrarlı olur derler 😂

Tabi canimmm cok istikrarlilar 😂😂😂 yemek oldu mu hele de acsa asla durdurulamaz benimki 😂 ben 1 sene sonra turkiyeye tatile geldim evlendikten sonra annem beni gorunce kizdim almanyayi mi yiyip Geldin dedi 😂 adam alismis gece 3 de yemek yemeye beni de alistirdi zalım koca 😂 hep onun yuzunden 😂

Selamlar hanimlar , Bugun kahvaltida 1 haslanmis yumurta salatalik peynir zeytin azcikda dunden kalan patates salatani yedim oglen 30 gr kadar acili kuruyemis 3 tane kiraz
Aksam da koca kase salata ve yine dun cok yaptigim sosisten yedim .
68 dk leslie(-565 kalori) yaptim ardindan 10 dk direnc bandiyla egzersiz 2 lt su kahve cay yesil cay . 2 saat sonra da 30 dk eliptik ve yine egzersiz yaparim . 2 hafta once 10 sn plank anca yapiyodum bugun 1 dk durabildim 👏👏👏👏👏😂😂😂

Selamlar hanimlar , Bugun kahvaltida 1 haslanmis yumurta salatalik peynir zeytin azcikda dunden kalan patates salatani yedim oglen 30 gr kadar acili kuruyemis 3 tane kiraz
Aksam da koca kase salata ve yine dun cok yaptigim sosisten yedim .
68 dk leslie(-565 kalori) yaptim ardindan 10 dk direnc bandiyla egzersiz 2 lt su kahve cay yesil cay . 2 saat sonra da 30 dk eliptik ve yine egzersiz yaparim . 2 hafta once 10 sn plank anca yapiyodum bugun 1 dk durabildim 👏👏👏👏👏😂😂😂
Tebrikler plank için 🏆
Afiyet olsun 👍

Selam herkese,

11.00 bir kupa sade nescafe

13.00. İki haşlanmış yumurta ,peynir, 10 zeytin, iki salatalık, bir domates, 5 dilim hindi füme, bir kupa yeşil çay

17.00 bir şeftali

19.00 az zeytinyağlı taze fasulye, az patates yemeği, bir tane haşlanmış mısır, 2-3 yk yoğurt

Arkadaslar bugün 12.30 1 yumurta biraz chia tohumlu yeşillik 5 zeytin kk peynir dilim tahıllı ekmek yedim yanında kiraz sapı çayı şekersiz akşam 18:00 da 4 silme yk bulgur pilavı 4 yk sarımsaklı pul biberli yogurt bol yeşillik keten tohumlu salata 1 dilim ekmek yedim ve sürekli naneli tarcınlı limonlu su içiyorum yaklaşık günde 2.5 3 litre bardak sayısına göre 12 13 bardak akşam 9 gibi yeşil çay içiyorum

Selamlar
14:30
Starbucksta kahvaltı ( bi Tiffany değil ama😉)
Hindi fümeli sandviç orta boy fındık latte -badem sütlü şekersiz şuruplu👍🏻
18:30
karabuğday pilavı ve salata
3 lt su
Sabah spor -796kcal
Şimdi de filtre kahvemi içiyorum
Bu arada istanbulda olanlar viaportta inanılmaz indirim var adidas ve sketchers ihtiyacınız varsa bakın derim

Selam herkese,

11.00 bir kupa sade nescafe

13.00. İki haşlanmış yumurta ,peynir, 10 zeytin, iki salatalık, bir domates, 5 dilim hindi füme, bir kupa yeşil çay

17.00 bir şeftali

19.00 az zeytinyağlı taze fasulye, az patates yemeği, bir tane haşlanmış mısır, 2-3 yk yoğurt
Afiyet olsun canım
Patatesi az yazmışsın gerçi ama mısır ile çok beraber tüketmemeye gayret edelim 🥰
Arkadaslar bugün 12.30 1 yumurta biraz chia tohumlu yeşillik 5 zeytin kk peynir dilim tahıllı ekmek yedim yanında kiraz sapı çayı şekersiz akşam 18:00 da 4 silme yk bulgur pilavı 4 yk sarımsaklı pul biberli yogurt bol yeşillik keten tohumlu salata 1 dilim ekmek yedim ve sürekli naneli tarcınlı limonlu su içiyorum yaklaşık günde 2.5 3 litre bardak sayısına göre 12 13 bardak akşam 9 gibi yeşil çay içiyorum
Afiyet olsun sabah kaç dilim ekmek yazmıyor ama, akşam hem ekmek hem bulgur pilavı dikkatimi çekti buna dikkat daha çok protein ve yeşillik daha az karbonhidrat 🥰

Selamlar
14:30
Starbucksta kahvaltı ( bi Tiffany değil ama😉)
Hindi fümeli sandviç orta boy fındık latte -badem sütlü şekersiz şuruplu👍🏻
18:30
karabuğday pilavı ve salata
3 lt su
Sabah spor -796kcal
Şimdi de filtre kahvemi içiyorum
Bu arada istanbulda olanlar viaportta inanılmaz indirim var adidas ve sketchers ihtiyacınız varsa bakın derim

Merhaba herkese ,
Dün dişçiden sonra kendime gelemedim 50 dk sürdü operasyon.. şuan antibiyotiğe başladık sabah 1500 mgr akşam 1500 çok fazla geldi ama dr mecbur alacaksın dedi.. ilaçlar bende uyku yaptı uyuyorum içince.... 10 gün böyle olacak ister istemez diyet 2 gündür bozuldu... çünkü tok karnına almam gerekiyor ilacı gündüz kahvaltı sonrası alıyorum sıkıntı yok ama akşam 11 de alacağım için ilacı saat 8 gibi kuru yemiş vs yemeye karar verdim....
Bu aralıklı orucumu etkileyecek ister istemez bu 10 gün sabitle bitirmek bile benim için başarılı olacak bilgin olsun canım blondeaddict blondeaddict

X