Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Kızlar bisey sorucam:rapci:
Karatay beslenme sonrası varis problemi gidiyor deniyor.
Doğru mu?:confused:
Yaşayıp gören ya da çevrenizde gerçekten kurtulan var mı?
Bizde ırsi diyet bitince düzelmezse tedavi olucam.
Ama diyette n de umutluyum.
If de Karatay a benziyor zaten

Hadi inşallahhh..... :dua:
şuan işteyim.. açlık hissetmeye başladım ama sade nescafe yaptım onunla idare etmem lazım öğlene kadar. zaten burda bişey yeme şansım yok. Allahım önceden işe gelirken simit poaça felan alıp gelirdim.. 1 simit yada 2 poaça yerdim...:olamaz: nasıl yapmışım kendime bu eziyeti anlamıyorum yaaa...
inana bana beni anlatıyorsun canım ya yağlı yağlı açamalar börekler ah ah onlar yüüznden bu hallerim zaten kendime ettim sadece evden bi ekmek arası getirmek yada akşamdan kalan yemeği bi kaba koyup gelmedim 1 ay oldu nerdeyse çabalıyorum daha ne kadar çabalamam lazım bilmiyırum bile tek sebebi biziz biliyoruz ama uygulama yok

Güüünaydın herkeseeee
Okullar daha geç açılacakmış🥰🥰🥰
Gerçi seminer için bişey demediler ama benim de çok kasmama gerek kalmaz 1 hafta bile iyidir😅😅
Bu ctesi tatile çıkıyoruz blondeaddict blondeaddict hocam kilo bildirimi yapamayacağım malesef. Gerçi sonraki ptesi de yapmasam daha iyi🙈 dikkat etmeye çalışacağım Allahım sen irademe ve bana sahip çık🙏🏻🤣

Kilo vercem diye de mutsuzluktan depresyona giremem yani 😂😂😂 gunluk 800 kaloriyi zor biliyorum cogu zaman ama hep sevdigim seyleri yedim 😂 sevecegim sekilde pisirdim yemekleri 😂 bence bu kada en guzeli 😂 yoksa cabuk sıkılıp yemeklere saldiririm 😂
Aynen bende sonrasi daha beter saldirip daha cok kilo aliyorum 😊

Günaydın kızlar ,Günaydın başkanım bu hafta hiç katılamadım kabızlık durumu beni çok kötü etti sporda yapamadım karnıma kramplar giriyor çok ağrı yapıyor nefes almakta bile zorlanıyorum en son dün akşam sinameki kullandım sadece karın ağrısı var ilk defa böyle oldum yaa bitkisel çözmeye çalıştım ama bu gidişle eczaneden ilaç alacak gibiyim sinamekini bekleyim olmazsa yarın ilaç alırım artık
Sevincoz yanlış hatırlamıyorsam sende kabızdın nasıl oldun
Başkanım bu hafta fazla katılım yapmazsam kusuruma bakma pazarteside tartılmayım bi sakıncası olur mu artı görüp moralimi bozmak istemiyorum da
ben de snaa yazacaktim abim.cok gecmis olsun.
al benden de o kadar.3 gün karin agrisi üstüne bel fitigi ve bacaklarima vuran ağridan kivraniyorum.
bu hafta bende saglığima bakiyorum.pazartesiden 1 kilo fazlayim.olsun hic önemli değil.
yememe icmeme dikkat etmiyorum şuan icin.
su alimima dikkat ediyorum cokça.3 lt den az icmemeye calsiyorum.
afedersin bağirsagimiz ne kadar doluymuş.
çıka çıka bitmedi bi türlü.suyu cok icince bastiriyor heralde ki biraz iniyor.
aksamlari da yürüyüse gidiyorum.sakin hareketlerini azaltma.
bide cok oturmamaya yada uzanmamaya calis.
koltuga yari oturur yari uzanir gibi yat ki faydasi olsun.bu pozisyonda wc geliyor.
bide afedersin gazlar varsa once onlari çikarmaya çalis.sanci veren asıl o.
ben bide marketten kefir aldim.
ev yoğurdu da ye.
sarimsaktan uzak dur.cok gaz yapiyor.

ben de snaa yazacaktim abim.cok gecmis olsun.
al benden de o kadar.3 gün karin agrisi üstüne bel fitigi ve bacaklarima vuran ağridan kivraniyorum.
bu hafta bende saglığima bakiyorum.pazartesiden 1 kilo fazlayim.olsun hic önemli değil.
yememe icmeme dikkat etmiyorum şuan icin.
su alimima dikkat ediyorum cokça.3 lt den az icmemeye calsiyorum.
afedersin bağirsagimiz ne kadar doluymuş.
çıka çıka bitmedi bi türlü.suyu cok icince bastiriyor heralde ki biraz iniyor.
aksamlari da yürüyüse gidiyorum.sakin hareketlerini azaltma.
bide cok oturmamaya yada uzanmamaya calis.
koltuga yari oturur yari uzanir gibi yat ki faydasi olsun.bu pozisyonda wc geliyor.
bide afedersin gazlar varsa once onlari çikarmaya çalis.sanci veren asıl o.
ben bide marketten kefir aldim.
ev yoğurdu da ye.
sarimsaktan uzak dur.cok gaz yapiyor.
Bende bu hafta yememe dikkat etmedim bol lifli yemeye çalıştım suyu da 3 litre olmasada çok içiyorum ama hareketi bırakmıştım çünkü karın krampları ağrısı hareket ettirmiyor ki ağrı girince hemen uzanıyorum yanlış mı yapmışım sarımsak ve gaz veren yiyecekler yemedim bugün eczaneden bekunis alacağım inşallah Dr.gitmeden bu durumu çözmüş olurum kefir mayam var ama buzlukta onun aktif olması 3-4 günü buluyor olmazsa marketten kefirde alıyım birde onu kullanıyım ev yoğurdu hep yiyorum zaten

inana bana beni anlatıyorsun canım ya yağlı yağlı açamalar börekler ah ah onlar yüüznden bu hallerim zaten kendime ettim sadece evden bi ekmek arası getirmek yada akşamdan kalan yemeği bi kaba koyup gelmedim 1 ay oldu nerdeyse çabalıyorum daha ne kadar çabalamam lazım bilmiyırum bile tek sebebi biziz biliyoruz ama uygulama yok
En azından nerde hata yaptığımızı biliyoruz artık.. vücudumuzda kalıcı hasarlar oluşmadan önlemini almış oluyoruz 😉

günlerdir su orucunu araştırıyorum baya video izledim 72 saat yapmıştım şimdi ki hedefim 120 saat (5 gün ) 18. saatteyim yapmak isteyen merak edenler için deneyimleri paylaşırım.
birşey yemediğim için menü paylaşımı yapmıyorum sohbette arada katılıyorum blondeaddict blondeaddict kaptanım atma beni bu sürede :halay:

Olan olmuş yarına dikkatle devam 🥰

Afiyet olsun hem çorba hem 2 dilim ekmek biraz fazla canım aynı öğünde birde karpuz var
Karbonhidratlara dikkat edelim 🥰

Hoşgeldin 😍
Artık tüyoları paylaşırsın bizimle de 😀😍
Çok seviniyorum artık diyetisyenlerin bir çoğu 6 öğün beslenme mantığından çıkıyor galiba 👏
Güzel sonuçlar almanı Ümit ediyorum 🙏🤩🏆
Hosbuldum canim teşekkür ederim 😘
Evet tam aralikli oruc mantigi bugun 3.gunum 2 kilo gitti ozel tarifler verdi menu alternatifleri verdi kac gun uygulayacagimi ama yagsiz tuzsuz yemekler 🙈 her hafta degistirecek bakalim inşallah daha keyifli olur ilk hafta arindirma uyguluyor sanirim detoks verdi hergun onu uyguluyorum
estagfurullah canim.ben degil artik herkes herseyi bilebilir.bilgi çağindayız.
pilates de zor.tabi bedeni kuş gibi olunca daha az yoruluyordur.
ben olsam top patlar😅

hosgeldin canim.hadi bakalim diyetisyene de baslamişız.daha kolay ve motive olur hersey.
lütfen bizimle de paylaş.
aksam yada sabah ne yiyecegimi ne kadar yiyecegimi sasiriyorum.kilolarimiz da yakin.bana da uyar gibi.
bende bundan sonrs 16-8 yapicam.
Tabi canim paylasirim 😊 inşallah hep beraber kilolarimizdan kurtuluruz

günlerdir su orucunu araştırıyorum baya video izledim 72 saat yapmıştım şimdi ki hedefim 120 saat (5 gün ) 18. saatteyim yapmak isteyen merak edenler için deneyimleri paylaşırım.
birşey yemediğim için menü paylaşımı yapmıyorum sohbette arada katılıyorum blondeaddict blondeaddict kaptanım atma beni bu sürede :halay:
o kadar nasıl dayanacaksın.. sadece su mu içiyorsun anlamadım ama zor bi diyet gibi geldi bana..:KK43:

o kadar nasıl dayanacaksın.. sadece su mu içiyorsun anlamadım ama zor bi diyet gibi geldi bana..:KK43:
su,soda,şekersiz çay kahve yeşil çay vs . içiyorum normal yok diyor ama ben biizm uusl yapıyorum.
72 saati yaptım sıkıntı olmadı bunuda yaparım diye düşünüyorum tabi pazar eşimin dırdıırndan bıkıp bozmazsam

Ben cok mrk ediyorum. 3 ay sonra esimin kuzeninin dügünü var demistim belki okumussunuzdur. IF ile devam edip dügüne bir hafta kala su orucu yapsam nasil olur diye düsünüyordum bende.

X