Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın kızlar 🥰
Harika bir gün diliyorum ❤️
Ay Bugün persembe dimi ben koşturmaktan ne olduğumu anlamadım bu haftayı 😂

Evet canım çok faydalı 5 dk iyi yapmışsın yine 👍👏 arada denersin 🥰

Afiyet olsun canım 🥰
Rahat olduğun yeme saatlerini buldu isen hiç bozma canım 👍

Çok doğru canım yol uzun hepimizin 🥰
Herkes bu yolu Farklı yürür hedef aynı ama 🤩
Ben mesela asla ağzıma sürmüyorum yersem hala sıkıntı yaşayacağımı biliyorum bazı gıdalarda durduramayabilirim kendimi biliyorum 🙈

Ama sen mesela ufak ödüller vere vere gidiyorsun bu seni mutlu ediyor devam 👏🤩

Afiyet olsun 🥰
Proteinin çok az canım biraz ona dikkat 😉

Kolay gelsin afiyet olsun canım 🥰
Maraş tarhanası ne merak ettim çiğ mi yeniyor yoksa çorba mi?
Tarhanalar genelde çok faydalı da merak ettim 🥰

Canım sevindim güzel rakamlar görmene
Bozmadan devam et lütfen 🙏🥰
Afiyet olsun

Gayet güzel tebrikler 👏🥰
Önemli olan kendi hızında ilerliyor olmak illaki yemeği çok kısıtlayacagız diye bir şart yok sadece zararlı ve basit karbonhidratları kısma hedefimiz var, genel kalori içinde sağlıklı proteinleri ekleyelim hep 😉

Afiyet olsun 🥰

Afiyet olsun 🥰
Öğlen karbonhidrat yükü çok olmuş bunlar hepsi şeker dengesini bozarak daha acıktıran şeyler (mantı patates ) aklında olsun canım tercih edeceksen birimden birini yemekte fayda var. 😉
Akşam menüsü iyi olmuş 👍
Protein konusunda çok haklısın kaptanım -nedense bazen komutanım diyesim geliyor, 😄-. Protein+sporla kas kütlemizi arttıracağız, metabolik hızımız da yükselecek, daha çok yesek bile daha az kilo almamıza sebep olacak.

Ben cok mrk ediyorum. 3 ay sonra esimin kuzeninin dügünü var demistim belki okumussunuzdur. IF ile devam edip dügüne bir hafta kala su orucu yapsam nasil olur diye düsünüyordum bende.
YAPABİLİRSENİZ VÜCUDUNUZU DENEYİN ŞİMDİDEN YAVAŞ AYAVAŞ ALIŞTIRIN VUCUDU 24 SAAT -36 SAAT DİYE SONRA UZUN TUTARSIZNI BEN ÖYLE BAŞLADIM CANIM İLK 24 SAAT TUTTUM SONRA 36 EN SON GEÇEN HAFTA 72 SAAT TUTTUM BU HAFTA DAHA UZUN DENEYECEĞİM İNŞALAH

Günaydın kızlar ,Günaydın başkanım bu hafta hiç katılamadım kabızlık durumu beni çok kötü etti sporda yapamadım karnıma kramplar giriyor çok ağrı yapıyor nefes almakta bile zorlanıyorum en son dün akşam sinameki kullandım sadece karın ağrısı var ilk defa böyle oldum yaa bitkisel çözmeye çalıştım ama bu gidişle eczaneden ilaç alacak gibiyim sinamekini bekleyim olmazsa yarın ilaç alırım artık
Sevincoz yanlış hatırlamıyorsam sende kabızdın nasıl oldun
Başkanım bu hafta fazla katılım yapmazsam kusuruma bakma pazarteside tartılmayım bi sakıncası olur mu artı görüp moralimi bozmak istemiyorum da
Ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm hay Allah ya
Çözemezsen mutlaka doktora git
Katılım dert değil canım sen bi iyi olda ben not ettim 🙏❤️
Güüünaydın herkeseeee
Okullar daha geç açılacakmış🥰🥰🥰
Gerçi seminer için bişey demediler ama benim de çok kasmama gerek kalmaz 1 hafta bile iyidir😅😅
Bu ctesi tatile çıkıyoruz blondeaddict blondeaddict hocam kilo bildirimi yapamayacağım malesef. Gerçi sonraki ptesi de yapmasam daha iyi🙈 dikkat etmeye çalışacağım Allahım sen irademe ve bana sahip çık🙏🏻🤣
Ah ah okul konusu derin konu gidilse bi türlü kalınsa diğer türlü
Çocuklar koptu resmen eğitimden
Ortalık da hala virüs hakkımızda hayırlısı
Tamamdır canım not ettim iyi tatilller👍🥰❤️
günlerdir su orucunu araştırıyorum baya video izledim 72 saat yapmıştım şimdi ki hedefim 120 saat (5 gün ) 18. saatteyim yapmak isteyen merak edenler için deneyimleri paylaşırım.
birşey yemediğim için menü paylaşımı yapmıyorum sohbette arada katılıyorum blondeaddict blondeaddict kaptanım atma beni bu sürede :halay:
Ay niye atayım aşkolsun 😂
Menü ya da gruba katkı diyoruz, sen bu yolculuğunu sürekli paylaşıyorsun zaten katkın var 😉
Su orucu Farklı bir boyut, ben yapmadım umarım senin için şifa dolu bir deneyim olur
Sağlığına dikkat ederek ilerle lütfen
Bedenini dinle 🥰🙏
Ben cok mrk ediyorum. 3 ay sonra esimin kuzeninin dügünü var demistim belki okumussunuzdur. IF ile devam edip dügüne bir hafta kala su orucu yapsam nasil olur diye düsünüyordum bende.
Aşama aşama ilerlemek lazım yoksa psikolojik ve bedenen zorlayabilir bence
Niyetin varsa ufak ufak tuttuğun oruç sürelerini uzatarak denemeler yap önce 🥰
Merhaba,

12de açtım orucumu ben de:)

menüm

fırında köfte 2 adet galeta

akşam 5 gibi de yiyip yine 18 saate başlıcam:)
biraz az ama afiyet olsun 🥰
Protein konusunda çok haklısın kaptanım -nedense bazen komutanım diyesim geliyor, 😄-. Protein+sporla kas kütlemizi arttıracağız, metabolik hızımız da yükselecek, daha çok yesek bile daha az kilo almamıza sebep olacak.
Komutanıma sesli güldüm 😂🤩
Ay valla bazen yazınca diyorum çok karışıyor muyum ama herhalde o kadar sert değilim ama sakin sakin peşinizdeyim 😎😍
Aynen öyle mekanizmadoğru 👍

Selamlar sevgili diyetdaslarim orucumun 28. Saatinden hepinize merhaba 😂 biraz bas agrim var uykusuzluktan . Birazda halsizlik o da uykusuzluktan . Daha spor falan yapamadim insallah birazdan yapcam diye umuyorum galiba (kararsizligin dibini yasiyorum bugun ). Bu sefer 72 saate tamamlamak hedefim. Ama bas agrisi devam ederse zor gibi duruyo . Bi de bu sefer cok aciktim neden bilmiyorum . Acim yani suan 😂

Menü (18/6)

11.00
1 dilim tam bugday ekmegi
10 zeytin
2 catal peynir
1 domates
1 salatalik
Kiymali yumurta

17.00
3 kasik et sote
1 bardak süzme mercimek corbasi
Mevsim salata

Spor yok malesef simdilik...
Afiyet olsun 🥰
Selamlar sevgili diyetdaslarim orucumun 28. Saatinden hepinize merhaba 😂 biraz bas agrim var uykusuzluktan . Birazda halsizlik o da uykusuzluktan . Daha spor falan yapamadim insallah birazdan yapcam diye umuyorum galiba (kararsizligin dibini yasiyorum bugun ). Bu sefer 72 saate tamamlamak hedefim. Ama bas agrisi devam ederse zor gibi duruyo . Bi de bu sefer cok aciktim neden bilmiyorum . Acim yani suan 😂
Canım kolay gelsin ve şifa olsun 🥰
Vucüd her seferinde aynı tepkileri vermiyor bedenini dinle basın agrıyor ise dinlen ve su iç canım , zorlama sporu muhtemelen bir süre sonra geçecek ve sen dinç olacaksın o evrede yap 😊

Merhabalar,bugün de 11de başladım, 1 yumurta süzme peynir domates yeşillik zeytin
arada çiyalı yeşil çay yaptım
15öğlen tavuk sote ve semizotlu cacık
17 ara badem ve türk kahvesi
18 akşam hurma yoğurt ceviz tarçın yedim

sporum 30 günde kilo ver programında 370 kalori ve 10 bin adım yürüyüş 420 kalori.

9
Bende bu hafta yememe dikkat etmedim bol lifli yemeye çalıştım suyu da 3 litre olmasada çok içiyorum ama hareketi bırakmıştım çünkü karın krampları ağrısı hareket ettirmiyor ki ağrı girince hemen uzanıyorum yanlış mı yapmışım sarımsak ve gaz veren yiyecekler yemedim bugün eczaneden bekunis alacağım inşallah Dr.gitmeden bu durumu çözmüş olurum kefir mayam var ama buzlukta onun aktif olması 3-4 günü buluyor olmazsa marketten kefirde alıyım birde onu kullanıyım ev yoğurdu hep yiyorum zaten
hareket dışinda diger seyler iyi canim.
bu noktada hareket kilit noktasi.bagirsaklarimiz bi nevi dügülenmis gibi.hatta tempolu hoplaya ziplaya bi yürüyüs yapmalisin.imkanin varsa evde biraz ip atlasan iyi olur.ben kültür fizik hareketlerinden hoplamali biseyler yaptim.faydasi oldu.
kabizligim gecti.ama biraz sancim var daha.
kefiri mutlaka al bugün.
cok gecmis olsun.

Afiyet olsun 🥰

Canım kolay gelsin ve şifa olsun 🥰
Vucüd her seferinde aynı tepkileri vermiyor bedenini dinle basın agrıyor ise dinlen ve su iç canım , zorlama sporu muhtemelen bir süre sonra geçecek ve sen dinç olacaksın o evrede yap 😊
Bi 30 dk leslie yaptim birazdan bide 30 dk eliptik yaparim az birazda egzersiz tamam 😂😂 kismet olursa hesaplarima gore cumartesi 13 siralarinda orucumu acabiliyorum . Pazar gunu de bogazima sahip cikabilirsem pazartesi tartida 79 altini gormek istiyorum.

Katılım dert değil canım sen bi iyi olda ben not ettim 🙏

Tamamdır canım not ettim iyi tatilller👍🥰

Menü ya da gruba katkı diyoruz, sen bu yolculuğunu sürekli paylaşıyorsun zaten katkın var 😉
Su orucu Farklı bir boyut, ben yapmadım umarım senin için şifa dolu bir deneyim olur
Bedenini dinle 🥰🙏

Ay valla bazen yazınca diyorum çok karışıyor muyum ama herhalde o kadar sert değilim ama sakin sakin peşinizdeyim 😎😍

Minnoslar bile kacmiyo gozunden tam bir komutan ruhu var sende sayin baskanim 😂

Bi 30 dk leslie yaptim birazdan bide 30 dk eliptik yaparim az birazda egzersiz tamam 😂😂 kismet olursa hesaplarima gore cumartesi 13 siralarinda orucumu acabiliyorum . Pazar gunu de bogazima sahip cikabilirsem pazartesi tartida 79 altini gormek istiyorum.
Maşallah, hem oruç hem spor. Daha azını bile görebilirsin bence.

Katılım dert değil canım sen bi iyi olda ben not ettim 🙏❤️

Tamamdır canım not ettim iyi tatilller👍🥰❤️

Bedenini dinle 🥰🙏

Otokontrol bazen yeterli olmuyor diyette, dış kontrol mekanizması lazım. Bir nevi diyetisyenimiz gibisin, arkadaşlar ve ben çok memnunuz senden, onlar da dile getiriyor hep💙💜

21.saatte açtım orucumu
Biber dolması
Karpuz
Sonrasında ayran
20/4 de illaki 2 öğün yenmesi gerekir mi açlık yok yarın da 20/4 yaparım muhtemelen
Kayısı form çayını da içeceğim dün pek faydasını görmedim bi bana fayda etmedi heralde🙈😅
Kendini yalniz hissetme diye söylüyorum bana da hicbir faydasi olmadi kayisi çayının😀

İyi akşamlar kızlar
Yeniden otofajiye merhaba ama nasıl şiş hissediyorum kendimi reglim çok yakın ondan galiba 😔😔 regl öncesi daha mi kilolu çıkarız kızlar regl bitince mi tartılayım

YAPABİLİRSENİZ VÜCUDUNUZU DENEYİN ŞİMDİDEN YAVAŞ AYAVAŞ ALIŞTIRIN VUCUDU 24 SAAT -36 SAAT DİYE SONRA UZUN TUTARSIZNI BEN ÖYLE BAŞLADIM CANIM İLK 24 SAAT TUTTUM SONRA 36 EN SON GEÇEN HAFTA 72 SAAT TUTTUM BU HAFTA DAHA UZUN DENEYECEĞİM İNŞALAH
Bilmediğimden soruyorum, nasıl yapıyorsunuz acaba bunu? Yani 24 saat veya 36,72saat hiçbir şey yenmiyor mu, bir öğün falan mı yapıyorsunuz günde?

X