Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Vaovvvv muhteşem 🤗💪 hucreler yeniden oluşmuş ne guzel tebrik ederim supersin
Çok teşekkürler 🙏❤️🥰
Menum
Sabah 10.00
1 dilim kepek ekmegi
1 dilim beyaz peynir
Yarim domates
1 yagda yumurta

15.30
1 kase kuskus salatasi yogurtlu
2 catal kibris tatlısı
4 sarma

Misafirlikte bu kadar yedim 10 gunun sonunda hic yemeyince mutsuz oluyorum aksam yemiycem bol su iciyorum aksam
1 saatte yuruycem
Afiyet olsun 🥰 az yiyerek kurtarmışsın 👍
76.saati doldurmak üzereyim kızlar
Eki Görüntüle 2678530 az önce tekrar tartıldım 500 gr daha gitmiş yaaa :halay: :halay: inşallah pazartesiye kadar bu kiloların üstüne çıkmam gelsin eksiler yaa ben çok mutluyummmm 🤩🤩68.6 gösteriyordu tartım bu gazla ben daha devam ederim Allahın izniyle
Ayyy süper ssağlık ile gitsin dikkat et canım 👏🤩😍🧿
Bendeki bu istahla 10 Kilo vermis olmam bence buyuk basari 😂😂 Guya daha sabah Motive oluyorum falan diyodum 😂😂😂😂 kizartma tabagi hamur isleri hayaliyle cok guzel Motive oluyorum gercekten ama yemek icin 😂😂😂
unut onları daha verilecekkilolarımız var 😂🤩
İyi akşamlar. Bugünün menüsü;
15:00 5 ince dilim sucuk, bir küçük domates, 6-7 tane zeytin, biraz dereotu ve maydanoz, bir bardak süt, küçük şeftali ve kırmızı erik, bir kase yoğurt.
19:30 bolca domates-soğan salatası, bir kase yoğurt, bir tane haşlanmış mısır.
2 litre suyu tamamlamak üzereyim. Yatana kadar 2,5 litre içmiş olurum.
Afiyet olsun 🥰
Oo kanka🤩 nerdesin ya huuu
Bugünkü menümü yazayım da gör😭😭😭kendimi kaybettim son bı saat yarın uzun oruç yapıp düzeltmem lazım
12-7 arası yeme pencerem
Kahvaltı 2 yumurta yeşilçay 4 zeytin domates salatalık köz biber 2 tane
Ara yulaf yoğurt muz kakao ve tarçınla bir kase karışım yaptım ve 10 fındık
Akşam
Yarım kaseden bira fazla mantı🥺
Veeeee bir dilim künefe 🙁🙁🙁beyimgil hep yoluma taş koyuyor😭
Dukan birasi içtim en az 24 saat oruca başladım hadi bismillah
Ah bu beyler 😊
Yarın biraz dikkat canım 👍🥰
Klasik sabah kahvaltisi
Oglen
Uzum ve 3 tane erik
Aksam
Bir kabak sote yogurtlanmis.
3 kofte
Cay kahve su
Spor yapilacak
Afiyet olsun 🥰
Bugünkü menüm: 11 kahvaltı menemen,süzme peynir,1 dilim siyez ekmek,salatalık maydanoz taze nane soslu yeşil zeytin ve türk kahvesi
12 ara yoğurt ve hurma
2 öğle yemeği haşlanmış kıyma sadece
4 ara türk kahvesi ve ceviz
6 akşam yemeği haşlanmış nohut ve yoğurt
bol yeşil çay, 3 litre su oldu
spor 6000 adım yürüyüş :KK24:
Afiyet olsun yürüyüş de var 👍🥰
Bugün spora gidemedim spor arkadaşım yani eşim yan çizdi ama tek öğün ile devam ediyorum saat iki de başladım 20 saate çıkarıcam yarın da az yemeyi ve eşimin hafta sonu sabotaj girişimlerini atlatabilirsem şu 64 direncini kırarım inşallah birde ben koşu bandında 3 km yürüyüp diğer egzersizlere devam ediyordum aslında az yürüyormuşum 🙈🙈🙈farkına varmamı sağladınız hepinize iyi akşamlar hedeflerinize ulaşmanız dileği ile (hiç bir yemeğin tadı zayıf olmak kadar güzel değildir direnin🤪)💗💗💗
Harika o zaman yeni spor bildirimlerini bekliyoruz 😊🥰
Hepinize teşekkür ederim kzlar . Hiç iyi değilim antibiyotik içiyorum bana mısın demiyor . İlk defa böyle bogaz agrısı yaşıyorum bademciklerim balon gibi . Çok agrım var . İnşAllah yarın iyi olurum
Hay Allah yat da dinlen canım 😞💐
Bende misafirlikte olmamam ragmen 10 günde 71 bcuktan 69.3 gördüm yaşasın hiç bozmadm ama orucumu yemek kalitesi değişti tabiiki dun sucuk ekmek bugun etli pide yedim vicdanım sızladı sanki 70 zincirini kırdım die sevndm ama kursağımda kalmaz inş hafta sonu eve gdp tartılınca orucumu uzun yapmıyrm çok baskı altında kalıyorm özellikle kayınvalıdem açlıktan ölceğmi düşünüyor :KK67::olamaz::KK53:
Süpersin misafirlik şartlarında yapabildiğini yap bence 🥰
Kayınvalideye de her detayı anlatma büyükler endişeleniyor bilmedikleri için 😊

Kızlar bende size katılmak istiyorum nasıl yapıyoruz anlatır mısınız
Canım M MervaTeacher pAyllsşmış sağolsun ilk sayfayı okuduktan sonra bekleriz 🥰
blondeaddict blondeaddict bugün bol yoğurt yedim protein için sağol canım😊

Kendimce detox yapayım dedim ama oldu mu bilmiyorum😂 çok açım zor tutuyorum kendimi. Aklım hep demin yaptığım ekmeklerde😂

9:30
2 haşlanmış yumurta, peynir, 5 zeytin, 2 ceviz

Ara: 1 kase yoğurt, 1.5 bardak kadar salatalık maydanoz (smoothie gibi)

19: 1 tabak yoğurtlu kabak hafif kavrulmuş zeytinyağında

1 saat de yürüyüş 💪
Canım rica ederim 🥰 Detoxa benzemiş evet ama seni tok tutacak şeyler olmayınca acıkma normal 🥰
İyi geceler
Sabah
1 yumurta 50gr ananas
40gr ananas
40gr tam buğday ekmeği
2 çubuk peynir
3 top peynir
1 yk krem peynir
Domates salata
2 gün kurusu

Ara
Türk kahvesi
26gr bitter çikolata
30gr Çiğ yer fıstığı

Akşam
250 gr Izgara tavuk gogus
5 dal taze soğan

4lt su. 1 saat yürüyüs. 1 yesil çay.
Ben artık uyuyorum sabah 7de uyandım. Herkese iyi geceler 😍😘😊
Afiyet olsun yürüyüş de var 🥰

Canım bende oruç diyeti yapacağım sen kilo verebildin mi ben araştırdım da herkes iyi yazmıştı
Normal aralıklı oruç mu canım uzın oruç mu ben 1,5 aydık yapıyorum aralıklı oruç arada uzın oruç yapıyorum 10 kg yakın verdim şükür halada veriyorum

Günaydınnnn güzel kadınlar bu sabah orucumun 18. Saatimden bildiriyorum sadece kahve içtim bu sabah devam amaaaaa bu sabah tartıda 63 ü gördüm kızlarrrr şimdi verdim mi ben bu kiloyu geri gelir diye korkmuyor da değilim hani 😂😂galiba 62 görünce tartıda kırılmayı gerçekleştirdim diyebileceğim bu akşam birde spor yapabilirsem gelsin 62 pazar sabahına bana artık ☺️

Çok teşekkürler 🙏🥰

Afiyet olsun 🥰

Ah bu beyler 😊

Afiyet olsun 🥰

Canım rica ederim 🥰 Detoxa benzemiş evet ama seni tok tutacak şeyler olmayınca acıkma normal 🥰

Evet baskanim daha verilecek coook kilolar var . 20 den 19 a Dustu , 2 li sayilardan 1 lilere dustu benim vermem gereken kilo . Gerce herkes 58 olmaz cok zayif olursun hasta gibi durursun diyip duruyo canimi sıkıyolar ama hedef 58 . Onceden 2 kilodan az verince uzuluyodum ama artik hedef haftada 1 Kilo. Fazlasini verince daha cok Motive oluyum diye 😂😂😂 pazartesi gunu insallah tartida arti gelmem . Onumuzdeki hafta regl olcam . Simdiden sismeye basladi vucudum 🥺

Günaydınnnn güzel kadınlar bu sabah orucumun 18. Saatimden bildiriyorum sadece kahve içtim bu sabah devam amaaaaa bu sabah tartıda 63 ü gördüm kızlarrrr şimdi verdim mi ben bu kiloyu geri gelir diye korkmuyor da değilim hani 😂😂galiba 62 görünce tartıda kırılmayı gerçekleştirdim diyebileceğim bu akşam birde spor yapabilirsem gelsin 62 pazar sabahına bana artık ☺
Ben otofajiden sonra hic verdigimi almadim ki bu hafta baya kacamakli gecti benim 😂😂😂😂 spor yaptiginda geri almiyosun . Tabi cok yiyince vucut bi odem yapiyo onuda yesilcay spor ve su uclusuyle atabilirsin .

gunaydın
21.08.2020
sabah turk kahvesi
14:00 karnıyarık pilav cacık
21:00 kemiksuyu corbası sirkeli bir kase
3 lt su limonlu maydonoslu içine kattım
1 saat kosu bandı su göbeğim toparlansın yeter :)
zayıfladım eminim ama pazartesını beklicem pantolon bol geldi :)
cok sukur allahım :halay:

Evet baskanim daha verilecek coook kilolar var . 20 den 19 a Dustu , 2 li sayilardan 1 lilere dustu benim vermem gereken kilo . Gerce herkes 58 olmaz cok zayif olursun hasta gibi durursun diyip duruyo canimi sıkıyolar ama hedef 58 . Onceden 2 kilodan az verince uzuluyodum ama artik hedef haftada 1 Kilo. Fazlasini verince daha cok Motive oluyum diye 😂😂😂 pazartesi gunu insallah tartida arti gelmem . Onumuzdeki hafta regl olcam . Simdiden sismeye basladi vucudum 🥺

1.63 e 58 şahane olur

10 kilo azina kadar süper duruyor valla :)

Günaydın canlar 91.saatimden herkesi selamlıyorum
Screenshot_20200822-082900_Fasting Tracker.jpg
20200822_082213.jpg
kızlar ben hiç açlık hissetmiyorum yarınıda çıkarıp 5 günlüğü tamamlamak istiyorum sadece nefesim çok kötü kokuyor ne yapmalıyım dişimi 3 gün normal macunsuz fırçaladım bugün macunlu yaptım artık evdekiler rahatsız olunca

Eklentiler

• 20200822_082834.jpg
    20200822_082834.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 12
Hiç canınızı sıkmayın benimde çevremde kilo aldıkça böyle daha güzelsin öbür türlü yüzün çöküyordu diyenler çok oldu aslında güzelleştiğim falan yoktu fast food yemelere devam ettim ta ki bir mağazaya girip kıyafetleri deneyene kadar ayna ile yüzleşmiş oldum kulak ardı yapın ben uyandım artık birde canınız çeksin diye yanınızda kokuta kokuta yiyenler var pis pis pis diye odaklıyorum kendimi 😂😂😂

Çok teşekkürler 🙏🥰

Afiyet olsun 🥰

Ah bu beyler 😊

Afiyet olsun 🥰

Günaydın başkanım bugün 1 kiloya yakın tekrar gitmiş çok mutluyum 67.7 olmuşum :halay: :halay: :halay:

Günaydın canlar 91.saatimden herkesi selamlıyorum Eki Görüntüle 2678748 Eki Görüntüle 2678752 kızlar ben hiç açlık hissetmiyorum yarınıda çıkarıp 5 günlüğü tamamlamak istiyorum sadece nefesim çok kötü kokuyor ne yapmalıyım dişimi 3 gün normal macunsuz fırçaladım bugün macunlu yaptım artık evdekiler rahatsız olunca
harikasın rekortmen tebrikler :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: sonuçda harika kendini dikkat et hasta falan olma açarkende dikkat et bianda yüklenme

Merhaba çok şükür trabzonda evimdeyim yerleştim geldim. Gelir gelmez adet oldum normalinden 8 gün önce. Herhalde izmir sıcağı beni çok etkiledi adet gördüm. Dün ki menüm 8 de şekersiz kahve 11.30 da 1 dilim kepekli kızarmış ekmek 2 haşlanmış yumurta yeşil salata bol limonlu. Akşam 16.30 da sarımsaklı yoğurtlu pul biberli rendelenmiş çiğ kabak 2 köfte 1 dilim wasa. 25 dk leslie 15 dk zumba. Ve günü kapattım

harikasın rekortmen tebrikler :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: sonuçda harika kendini dikkat et hasta falan olma açarkende dikkat et bianda yüklenme
Sağolasın canım inşallah açtığımda verdiklerim hoop geri gelmez
Uzun oruçlarda açmak çok önemli bağırsak burkulması yaşamamak için ilk gün sebze meyve suları olarak aşama aşama yemek sürecine geçiliyor inşallah orucuda açımınıda sağlıcakla atlatırım 🥰

X