Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

76.3 hemen hemen 1 kg. Geçen hafta 77 kusurluydu. 4 gün sporsuz geçti bugünden itibaren tekrar Leslie başlıyorum. Herkese kolay gelsin güzel haftalar diliyorum 😘😘😘
tebrikler canim.1 kilo harika bir rakam.artarak devamı gelsin inş.
sabitim 79.600
regli inşallah odemdir
sorun degil.sabit olmak da iyidir.haftaya cok gider.

Canım insallah geçmiş bitmiş olsun
Umarım daha sıkıntı yaşanmaz 🙏💐
Bu bela bir bitse artık hersey değişti
Okulda çocuklar öğretmenler herkes tedirgin
Sorma kaptanım, yine temasliyim okuldan dolayı. Dün yine pozitif çıktı sınıftan. Kaygıdan karbonhidrata yöneldim .
Geçen hafta 63.8
Bu hafta 63.8 sabit.

bugünku menüm
saat 11.30 da
2 yk nutella
2 haşlanmis yumurta
2 dilim peynir
4 zeytin
avuc ici kadar pide ekmeği
sekersiz cay

aksama da
1 tabak etli kuru fasulye
biraz turşu
1 bardak ayran olarak düsünüyorum.

günicinde yesil cay soda ve bolca su iciyorum.
inş bu hafta dikiş tutturabilirim de önceki kiloma dönerim.
simdi 76.6 yım.
pazartesi hedefim -2600 gr.
inş 74 e düserim.çok amin (emojiler nereye kayboldu yav)

Sorma kaptanım, yine temasliyim okuldan dolayı. Dün yine pozitif çıktı sınıftan. Kaygıdan karbonhidrata yöneldim .
Geçen hafta 63.8
Bu hafta 63.8 sabit.
cok gecmis olsun canim.
geçsin bitsin ins.calismaya devam ettikçe oluyor.
bende temasliydim 1 ay once.ben hafif atlattim galiba.esim baya kötü oldi.ilac kullandi.bana test yapmadilar belirti göstermiyordum.sadece burun akintim ve koku tat kaybim vardi.hala da koku duyum gelmis değil.çok az koku aliyorum yeni yeni.
kendine iyi bak.sıkı giyin usütme.bol bol turşu ye karbonhidrat yerine.zencefil zerdaçal da cok etkili.corbalarina karistir.
ben kemik suyuna mercimek corbasi yapip zerdecal koyuyordum.esim iciyordu.1 haftada ayağa kalkti.
kiloyu sorun etme.
ben 3400 gr aldim.öncr sağliğim tabi.

Günaydın güzeller
Önceki hafta 66.6 idim
Gecen hafta 67.1 ile artıyı görmüş bikdirim yapmamistim
Bugün 66.3 çıktım
Hangisini baz alirsan kaptanom istersen eksi 300 de

Gecen hafta Artı cikmasaydim sonuc guzel olacakmis. Saglik olsun bakalım. Eksi eksidir.
tebrikler canım :KK9:
yaaa ben artıdayım... :olamaz:
neden böyle oldu anlamadım...çok mutsuzumm... :KK43:

Geçen hafta : 75.6
Bu hafta : 76.6
Fark : 1 kg :olamaz:
canım tursu tuzlu vs yedin mi ya da regl ? 1 kilo bir sey değil toparlanır zaten dert etme bol su iç
Gunaydin kizlar
Gecen hafta: 69.9
Bu hafta : 69.2
Eksi 700 gr

Bu haftanin sonucundan pek memnun degilim o kadar hareketli olmam ve yemememe ragmen boyle oldu . Regl haftam oldugu icin diye dusunuyorum ama bakalim 2 gun sonra belli ølur.
gayet güzel gitmiş bence tebrikler :KK9:
Her pazartesi senin için bakıyorum canım sayfaya veeeeee muhteşemsinnnnnnnnn🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ay canımsın yaaaaa çok tesekkürler gel arada bekliyorum bak :KK19::KK68::KK200:
Günaydın
Geçen hafta 89.4
Bu hafta 89.4
Fark 0🙈

bu hafta böyle oldu haftaya toparlayacağım inşallah 💪🏼
olsun canım almamışsın zaten haftaya iki katı gider inşallah :dua:
gecen hafta 65.7 gordum bu hafta 64.8 fark 900 gram Sevinçli ve gururluyum😃😃
süper tebrikler :KK9:
merhabalar canlar

Annemleri az önce yolculadım ve koşa koşa buraya geldim ☺️ İki güncük ihmal ettim buraları 😕 biliyorum ama gelemedim . Bugün bir de uğurlama telaşından tartılamadım ama hafta sonunu çok kaçamak yapmadan tamamladım . Bu yüzden aldığımı düşünmüyorum. ( cuma gün ki sonucumu paylaşıyorum. Bu arada hala regl olamadım 🤦🏻‍♀️😔)
Geçen hafta: 83.500
Bu hafta : 82.600
Fark : -900 gram
süper tebrikler bu hafta daha dikkatle 1 kilo üstü görürsün inşallah :KK9::KK5:
slm kızlar.
gecen hafta 78.4
bu hafta 76.6
fark -1800 gr.
oh beee :dua: merak ediyordum gayet güzel toparlanıyor, tebrikler canım :dua::KK19:
76.3 hemen hemen 1 kg. Geçen hafta 77 kusurluydu. 4 gün sporsuz geçti bugünden itibaren tekrar Leslie başlıyorum. Herkese kolay gelsin güzel haftalar diliyorum 😘😘😘
süper tebrikler canım :KK9::KK5:
sabitim 79.600
regli inşallah odemdir
almamışsın haftaya toparlanır hiç dert etme :KK5:
Geçen hafta 63.8
Bu hafta 63.8 sabit.
çok geçmişolsun ay ne kadar çok duyuyoruz artık, dikkat et kendine önce sağlık :dua::KK200:
merhaba ben normal oruç tutuyorum
öncelikle borçlarimi tutmak için niyetlendim.
Bunu devami getirsem olur mu.
merhaba Allah kabul etsin
orucun bir amacı zaten az yemek o sebeple neden olmasın iftar sahur arası çok geç saatte yememeye gayret edin ve gec saatte çok karbonhidrat tüketmeyin ve bol su için

canım tursu tuzlu vs yedin mi ya da regl ? 1 kilo bir sey değil toparlanır zaten dert etme bol su iç

oh beee :dua: merak ediyordum gayet güzel toparlanıyor, tebrikler canım :dua::KK19:

çok geçmişolsun ay ne kadar çok duyuyoruz artık, dikkat et kendine önce sağlık :dua::KK200:

orucun bir amacı zaten az yemek o sebeple neden olmasın iftar sahur arası çok geç saatte yememeye gayret edin ve gec saatte çok karbonhidrat tüketmeyin ve bol su için
sabah 6 da ezan okunuyor.
tam oruç bu.
6 da da akşam ezani okunuyor.
yani 12 saat oruç tutacagim. :)
bunu devami yapabilsem.

09.11.2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam Bildirim Sayısı: 13

Toplam Verilen Kilo : 7.8 :KK9: :halay:

Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sabit kiloda olan veya hafif artıda olan arkadaşlarımın bu hafta eksiye döneceğini umut ediyorum. :KK19:

Bu yolda çaba gösteren herkesi tebrik ediyorum, umuyorum bu seneyi kapatmaya yaklaştığımız şu aylarda hedeflerimize birer adım daha yaklaşıyoruzdur. :dua: :KK200:

Saol kaptanım. Çok güzel kilo vermişsin. Bayadir giremiyorum buralara ama 64.8'i gördüğünü şimdi okudum, çok tebrike derim. Bütün kilo veren arkadaslari da tebrik ederim. Veremeyen benim gibiler de öpücükler, yola devam😄😍

Çok teşekkür ederim 😘♥️ 95,lerden buraya geldim inşallah 60a kadar devam
rica ederim canim.ne guzel.90 li kiloları görmeyelim ins bi daha.
60 kilo olmak o kadar güzel bi duygu ki.Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlikla inş.

yaaaa.beni mi merak ediyordun.tşk ederim.yerim valla ben seni.(emojiler yok.olsaydi yapistirirdim en afillisinden)

istahim yavaş yavaş düzene giriyor.hastaliktan koku ve tat kaybim olmustu.virüs beynime zarar verdi galiba.doyma hissim.kaybolmustu.
simdi de biseyler yiyesim var ama tutuyorum kendimi.
aksami saat 3 de kapattim.
haftaya bomba gibi geliyorum Allahin izniyle.

Kaptanım geç kaldım kilo bildirimi ine okula gitmem gerekti aksadı k. Bakma 😪
Geçen hafta : 64.3
Güncel kilo : 63.1
Fark : 1.2
Reglimün ilk günü olmasına ragmen iyi çktm çok şükür
Tebrikler canım gayet güzel vermişsin 👏😍
abla içerde misin ??
devam mi vermeye.
Koruma programı yapıyorum ben artık 🥰
Saol kaptanım. Çok güzel kilo vermişsin. Bayadir giremiyorum buralara ama 64.8'i gördüğünü şimdi okudum, çok tebrike derim. Bütün kilo veren arkadaslari da tebrik ederim. Veremeyen benim gibiler de öpücükler, yola devam😄😍
Çok teşekkürler canım 😍
Haftaya düşüş bekliyorum senden 🤩

rica ederim canim.ne guzel.90 li kiloları görmeyelim ins bi daha.
60 kilo olmak o kadar güzel bi duygu ki.Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlikla inş.

yaaaa.beni mi merak ediyordun.tşk ederim.yerim valla ben seni.(emojiler yok.olsaydi yapistirirdim en afillisinden)

istahim yavaş yavaş düzene giriyor.hastaliktan koku ve tat kaybim olmustu.virüs beynime zarar verdi galiba.doyma hissim.kaybolmustu.
simdi de biseyler yiyesim var ama tutuyorum kendimi.
aksami saat 3 de kapattim.
haftaya bomba gibi geliyorum Allahin izniyle.
Canım çok memnun oldum evet çok merak ettim bazen insan gerisin geri almaya başlıyor diye korktum aman dikkat 🙏
Arada olur ufak iniş çıkış ama genelde seni böyle görmek istiyoruz haftaya devam etsin düşüş sağlıkla tabi 🙏🤩

Tebrikler canım gayet güzel vermişsin 👏😍

Koruma programı yapıyorum ben artık 🥰

Çok teşekkürler canım 😍
Haftaya düşüş bekliyorum senden 🤩

Canım çok memnun oldum evet çok merak ettim bazen insan gerisin geri almaya başlıyor diye korktum aman dikkat 🙏
Arada olur ufak iniş çıkış ama genelde seni böyle görmek istiyoruz haftaya devam etsin düşüş sağlıkla tabi 🙏🤩
önceki sonraki fotografini atacakmısın?
bizlere motive olur.:)

X