Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Slm kizlar..bugun bildirim günü idi deilmi..gerçekten çok gerginim, ne teli elime alasım var nede bisi..galiba resmen depresyondayim..gun gun daha çekilmez oluyor gerginlik.. zaten telefon bipleyip haber etmese ne oruç vaktinden haberim olacak ne yemek zamanından..zaten kilimda ayni kalmış.. hala 66..hepinize kolay gelsin

Bugünkü menü Koruma
2 yumurtalı menemen ,1 dilim tam Bugday ekmeği , 50 gr beyaz peynir 10 zeytin 2 ceviz yeşil çay
Ara: 1 bardak kefir ve 1 elma yedim
Birazdan 1 kase mercimek çorba fırında sebzeli tavuk, cacık Yiyeceğim
Akşam geç saatte hala yemiyorum genelde 17.30 u geçmiyorum
Yürüyüş yapamadım

Slm kizlar..bugun bildirim günü idi deilmi..gerçekten çok gerginim, ne teli elime alasım var nede bisi..galiba resmen depresyondayim..gun gun daha çekilmez oluyor gerginlik.. zaten telefon bipleyip haber etmese ne oruç vaktinden haberim olacak ne yemek zamanından..zaten kilimda ayni kalmış.. hala 66..hepinize kolay gelsin
Canım selam
Haberler ortam zor bir dönem birde hepimizin türlü türlü derdi var
Bazen akşam nasıl oldu anlamıyorum bende
İnsallah sende daha feraha çıkacağım de
Allah güç ve ferahlık versin ❤️🙏
önceki sonraki fotografini atacakmısın?
bizlere motive olur.:)
Hayır 😊
Bence burada grup olarak yaptıklarımız ve listedeki herkesin çabası en büyük motivasyon

Canım selam
Haberler ortam zor bir dönem birde hepimizin türlü türlü derdi var
Bazen akşam nasıl oldu anlamıyorum bende
İnsallah sende daha feraha çıkacağım de
Allah güç ve ferahlık versin ❤️🙏

Hayır 😊
Bence burada grup olarak yaptıklarımız ve listedeki herkesin çabası en büyük motivasyon
Gercekten cok bunaldim..cocuklara ayri tembih et,aman takma de ama ben bu yasimda takiyorum.. saatlerce konustugum guldugum anneler,slm veriyorum almıyorlar..vermeden geçiyorum hepsi dönüp terörist gibi bakıyorlar..her secim zamani baska propaganda..hele su 10 yaslarindaki 3 Türk 1 Arap çocuğu terör yanlısı olarak sabah baskını île evlerinden aldılar gorenleriniz olmuştur, yeminle sinirlerim alt üst.. Bu politikler yarin el sıkışacak, olan bizlere oluyor

Gercekten cok bunaldim..cocuklara ayri tembih et,aman takma de ama ben bu yasimda takiyorum.. saatlerce konustugum guldugum anneler,slm veriyorum almıyorlar..vermeden geçiyorum hepsi dönüp terörist gibi bakıyorlar..her secim zamani baska propaganda..hele su 10 yaslarindaki 3 Türk 1 Arap çocuğu terör yanlısı olarak sabah baskını île evlerinden aldılar gorenleriniz olmuştur, yeminle sinirlerim alt üst.. Bu politikler yarin el sıkışacak, olan bizlere oluyor
Şimdi anladım canım
Haklısın evet çok zor gerçekten gurbet ve işinden geçtiğiniz süreç
Uzaklarda olan hepinize Allahım huzur versin
İnsallah bu da geçecek gelecek güzel günler yine 🙏

Tebrikler canım gayet güzel vermişsin 👏😍

Koruma programı yapıyorum ben artık 🥰

Çok teşekkürler canım 😍
Haftaya düşüş bekliyorum senden 🤩

Canım çok memnun oldum evet çok merak ettim bazen insan gerisin geri almaya başlıyor diye korktum aman dikkat 🙏
Arada olur ufak iniş çıkış ama genelde seni böyle görmek istiyoruz haftaya devam etsin düşüş sağlıkla tabi 🙏🤩
tsk ederim kaptanim.bende korktum.hafta ici tartida 82 leri gördüm.amaninnnn.
neyseki toparladim.
inş hedefe ulaşırim bian evvel
uzadikça uzuyor.
haftaya da verirsem cok güzel olacak
bi 70 in altina inseydik kazasiz belasiz.

Merhaba, bu aralar grubu o kadar boşladım ki herkesten çok özür diliyorum. Kardeşim de olsa evde misafir olması ve evden çalışmam beni bayağı zorladı geçen hafta ve bugün. En kısa zamanda düzenli olarak bildirimlere dönüş yapmak istiyorum. Bu zamana kadar hepiniz benimle o kadar çok ilgilendiniz ve destek oldunuz ki, çok teşekkür ederim 🙂🥰 Ayrıca çok güzel kilolar vermişsiniz, herkesi tebrik ederim. :) Bugün de iş temposu çok yoğundu baktım bildirim saatini kaçırmışım, hiç bildirim yapmadım. Bu hafta kilom sabit, bir değişim olmamış. Hala regl olmadım, yaklaşık bir hafta gecikti. Rahatsız hissettiriyor bu durum beni.
Bugün menüde (19/5)
12:00 1 yumurtadan sütlü omlet, biraz peynir, 4-5 tane zeytin, çeyrek simit ve iki lokma peynirli börek, 1 bardak süt
19:30 bir tabak mercimek yemeği, güveçte yahni, bir kase yoğurt, 1 şişe maden suyu.

Bu aralar su içmeyi hep ihmal ettim. Henüz iki litreye tamamlayamadım.

Günaydın kızlar iyi haftalar 😍
Umarım herkes iyidir
ben tartıda aynıyım 64.8 koruma programında devam ediyorum şükür almamışım 🙏
Sizlerin sonuçlarını merakla bekliyorum 🤩🏆❤️
Aa süper 🤩
Sorma kaptanım, yine temasliyim okuldan dolayı. Dün yine pozitif çıktı sınıftan. Kaygıdan karbonhidrata yöneldim .
Geçen hafta 63.8
Bu hafta 63.8 sabit.
Canım öğrenci mı pozitif veli mı?

Bugun 18 / 6 if yapicam
Sabah10.40 da 1 yumurta , maydanoz , lor domates 3 4 dilim domates 1 bucuk wasa .
1 bardak hibiskus cayi
Saat 13.30 da 3 kasik yogurt ve 1 wasa
Cok køtü oldum oglen yedim biseyler mecbur.

16.40 da 3 4 kasik haslanmis sebze ve 1 kasik yogurt . 3 tane fiskepinner yedim turkcesini bilmiyorum. Patates kroket e benziyir ici balik sadece .
35 dkka leslie
100 mekik 110 tane alt karin hareketi
7080 adim

2 lt su tamamlayacam

X