Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam kızlar 🥰
Bugün istediğim rakamı gördum tartıda şükür 😍
Allah herkese nasip etsin🤩
Aminnnn 🤲🏻 🥰

Merhabalar canlar , bende annemleri uğurladığımdan beri kendime gelemedim .
Menüm

Saat : 11.00
2 yumurta , domates , peynir, zeytin, biber , 1 elma, 5 ceviz

Saat:17.30
Ispanaklı yumurta , yoğurt

Su 3 litre

Şuan 7000 adım
Birazda Leslie boosted walk ( 30 dakika ) yapacağım . Dün de yapmıştım ☺😉💪🏻💐

Slm kizlar 18/6 if bugun
7.30 da yesil cay
10.30 da hibiskus cayi
11.00 de 1 yumurta dereotu maydanoz lor peynir domates salatalik ve 1bucuk wasa
12.30 hibiskus cayi
16.40 da 50 gr somon firinda.
2 kasik haslanmis yagsiz sebze (bruksel lahana, havuc ve karnabahar )
100 ml biola (kefir gibi bisey ) 50 kalori
Karisik yesil salata limonlu.
14800 adim . Bugun spor yapamadim ama bol temizlik yaptim .
2 lt su icicem bide
3 tane yesil cay 2 siyah kahve 1 aclik otu cayi.

A Amanedenolmuyo bacım nerdesin.bu hafta kilo da bildirmemissin.inş kotü bisey yoktur.
rejimi boşlayıp yediysen de gel boşver.hepimiz ayniyiz.bu hafta kilo verdim.2 gündür şimardim.yedim.bende yarin sıfırdan başlicam.gel bacim gel
seni en iyi ben anlarim.ikimiz bi ileri 2 geri vites atip duruyoruz habire😅
zayıflamadan bi yere gitmek yok.gel çabuk😈

3 gündür ne yiyorum ne içiyorum bilmiyorum iyice cozuttum yemediğim hiç bişe kalmadı.. Menü falanda paylasamadım 😒 bugun son öğünümü akşam 7de yaptım cuma sabah 10a kadar oruç olcam artık dur demem lazım nefsimi törpülemem lazım kendimi her moral bozukluğunda yemeğe vurmamam lazım uzun oruçtan sonrada ilk başlardaki gbi sıkı tutucam ve sporuma da baslcm bu psikolojiden kurtulmam lazım kendime söz veriyorum 😭😕☹️

Günaydın kızlar
Salı günü yine kv.in. evini temizledim ve bitti:temizlik: Heleki telefonun notlar kısmına menümü yazıyorum.
salı menüm
Saat 9.00 çökelek , biber kızartması 2 çatal. 1 çay kaşığı bal avuç içi köy ekmeği
14.00 lahana sarması
17.00 2 parça lahmacun
Adım: 6245
Capture+_2020-11-12-08-53-32.png

Günaydın. Bugünkü menüm:
12.00 ( Balkabağı+ Karnıbahar+Kırmızı Biber+Kırmızı Soğan) oluşan detoks çorbası 2 su bardağı, 1 su bardağı kefir
15:00 Detoks Çorbası
18:00 Haşlanmış Göğüs Eti ( 1 avuç ayası), yeşil salata ( limonlu), 1 bardak yeşil kefir ( yeşillik ve kefir karıştırıcıdan geçiriliyor)

Yarar canım Sebahat in diyeti de if oda 1000 kalori o nasıl ise yarıyor sa bu da yarar.
Sen zaten 1000 kalori besleniyorsun
1100-1200 arası besleniyorum ama ben listeye tam uysamda sabah kahvaltı mı 7:30 -8:00 de yapıyorum saatleri uygulamıyorum 09:00 bilgisayarımı açıyorum kahvaltımı sporumu yapmış oluyorum

1100-1200 arası besleniyorum ama ben listeye tam uysamda sabah kahvaltı mı 7:30 -8:00 de yapıyorum saatleri uygulamıyorum 09:00 bilgisayarımı açıyorum kahvaltımı sporumu yapmış oluyorum
14/10 yapsan 17 .30 da akşam yemegi yersin işte 🤩🤩🤩
Son öğün olur 😁

slmlar.2 gundür asiri cozuttum yine.o yüzden yediklerimi yazmadim.kusuruma bakmayin.
bugun biraz daha dikkatliydim.son anda misafirlige gittim.
saat 15.30 da
minik kadayif tatlisi
1 tane kuru pasta
sekersiz kahve
saat 18.10 da
1.5 sac böreği.incecik.ıspanakli
sekersiz cay

bugün yediklerim karbonhidrat hep.misafirlik olunca mecbur.

X