Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugün 18/6 if yaptım
Sabah
Sade kahve
Limon kürü
8.30
2 yumurtalı omlet 2 zeytin domates
2 dilim etimek. 1tatlı kaşığı helva 1 bardak çayDibek kahve11.30 gibi deprem oldu apar topar köye geldik13.00 gibi köfte ekmek çerez 1 bardak kola 16.00. da1patlıcan közleme ile yeme penceresini kapattım
Ne kadar su içtim bilmiyorum ama
adım 6207 blondeaddict blondeaddict

Bugün 18/6 if yaptım
Sabah
Sade kahve
Limon kürü
8.30
2 dilim etimek. 1tatlı kaşığı helva 1 bardak çayDibek kahve11.30 gibi deprem oldu apar topar köye geldik13.00 gibi köfte ekmek çerez 1 bardak kola 16.00. da1patlıcan közleme ile yeme penceresini kapattım
Geçmiş olsun deprem nerde oldu?

Selâmlar ben de dünkü menümü yazayım.

Sabah 12.45
2kase kremalı kabak çorbası
Salata

Akşam 17.45
3Lahmacun
Salata
Ayran

Spor yok maalesef

Bugünkü menüm

Sabah 12
Kıymalı yumurta
Domates salatalık yeşillik

15
Çayın yanında biraz mısır

18
Bı kase ayran çorbası
3 YK türlü

Spor yaparsam yazarım.

Selam güzeller 6. Gün alıştırma menüm :kk77:

12:00 bol salata ve sarımsaklı yoğurtlu karnabahar brokoli

19:00 yine karnabahar brokoliden yedim

Üzerine 2 dilim kabak tatlısı yedim (pekmezle yaptim şekersiz)
1tk. Balli fındık

Cok yedim bugün yaa :KK43:

Som kizlar bugun 23. Saatte actim orucum u sabah 10. 30 da her zmnki haslanmis yumurta maydanoz lor wasa salatalik 1 kasik tavuk salatasi acili.
Sonra esimle alisverise ciktik eve gelince norvec somon 120 gr 2 3 kasik sebze birazda firinda patates yedim bærne sos diye bi sos la beraber .
Bugun ben benden gectim yani hic Iyi degilim malesef cok yorgunum , sonra da leslie ile 3 mil , 50 mekik , 20 jumping juck, 16000 adim attim .

Kızlar selam
Umarım herkes iyidir bugünün pazartesi olduğunu bile farketmedim desem
maalesef bende haberler çok iyi değil kayınvalidem hastalandı kalp ve şeker var ve bize geldi ben bakıyorum üstüne üstlük çocuk da grip oldu günlerdir hastane ev vs ne uyku ne bir şey 😩
eşim de şehir dışında hersey bana kaldı maalesef ondan giremedim kaç gündür 😩
Bugün liste hazırlayabilmeM mümkün değil şu vakti zor buldum sırf sizi habersiz bırakmamak için girdim
yakın vadede de gidecek gibi durmuyor Allah sağlık versin tabi de bir anda bütün düzen hersey değişti çok zor 😔
yani girmezsem gelemezsem bilin istedim ve ne olur kusura bakmayın hakkınızı helal edin fırsat bulursam gireceğim ama çaresiz vaziyetteyim 😢

Lütfen sizlerden ricam diyetleri bırakmayın burada olayımız sadece liste değil bunu unutmayın . gücümüz yettiğince birbirimizi destekleyelim konumuz devam etsin ve hedeflerimize ulaşalım 🙏
Beni bir süreliğine affedin ama olur mu arada girmeye çalışacağım ve aklım sizde ❤️
📌Bu durumda listeye yeni katılım yapamayacağım bir süre çünkü mahcup olmak istemiyorum takip edemeyeceğim için ama bence yine herkes pazartesileri bildirim yapsın aynı gün olunca motivasyon oluyor gibi düşünüyorum
tabi ki konu her zamanki gibi herkese açık olacak faydalanmak isteyen herkes uğrayabilir
Allah şifa versin 💐

Günaydın kızlaaar :KK200:
Su orucum tamamlandı . Güncel kilom 62 :halay:
Tabi tekrar alır mıyım bilmiyorum. Kilo vermem çok yavaşladığı için gayet iyi bence. 62.5 filan görürüm belki. Su orucu bende çok halsizlik ve baş ağrısı yaptı ama vücut alışık olmadığı için.. Alışınca böyle tepkiler vermez bence. Sonuç olarak güzel bir deneyimdi.Bakalım artık tek öğünümü öğlene çekme kararı aldım. Belki böyle daha fazla işe yarar. Dünde sıvıyla beslendim. Maydonoz limon kürü yaptım. Sabahta aynı şekilde yaptım,maydonoz tok tutuyor gerçekten. İçimizi de temizliyor. Alışkanlıklarımı oturtmaya çalışacağım.
Hepinizi öpüyorum. :KK68::KK72:

Günaydın kızlaaar :KK200:
Su orucum tamamlandı . Güncel kilom 62 :halay:
Tabi tekrar alır mıyım bilmiyorum. Kilo vermem çok yavaşladığı için gayet iyi bence. 62.5 filan görürüm belki. Su orucu bende çok halsizlik ve baş ağrısı yaptı ama vücut alışık olmadığı için.. Alışınca böyle tepkiler vermez bence. Sonuç olarak güzel bir deneyimdi.Bakalım artık tek öğünümü öğlene çekme kararı aldım. Belki böyle daha fazla işe yarar. Dünde sıvıyla beslendim. Maydonoz limon kürü yaptım. Sabahta aynı şekilde yaptım,maydonoz tok tutuyor gerçekten. İçimizi de temizliyor. Alışkanlıklarımı oturtmaya çalışacağım.
Hepinizi öpüyorum. :KK68::KK72:
Canim harikasın çok tebrik ederimmmmmmm :KK68:

Bugün 18/6 if yaptım
Sabah
Sade kahve
Limon kürü
8.30
Geçmiş olsun canım. İyisinizdir umarım.

Selam güzeller 7. Gün alıştırma menüm :kk77::kk77:

12:00 yağsız tuzsuz bol salata ve dünkü kabak tatlısından yedim (pekmezle yaptim şekersiz)

Ara cok az kuruyemiş

18:00 kereviz çorbası, sarımsaklı yoğurtlu kabak yemeği
Ne yesem cok geliyo valla bilmiom yaa yemesemolmuyo yesem olmuyo. Miktarda

Selam güzeller 7. Gün alıştırma menüm :kk77::kk77:

12:00 yağsız tuzsuz bol salata ve dünkü kabak tatlısından yedim (pekmezle yaptim şekersiz)

Ara cok az kuruyemiş

18:00 kereviz çorbası, sarımsaklı yoğurtlu kabak yemeği
Ne yesem cok geliyo valla bilmiom yaa yemesemolmuyo yesem olmuyo. Miktarlarda kendimi durdurmakta zorlaniyorum. Bu seferde rahatsiz oluyorum. 1 günlük açlık yapsam iyi gelecek ama 10 günü yiyerek tamamlamak istiyorum. Bakalim ne olacak

X