Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam güzeller 7. Gün alıştırma menüm :kk77::kk77:

12:00 yağsız tuzsuz bol salata ve dünkü kabak tatlısından yedim (pekmezle yaptim şekersiz)

Ara cok az kuruyemiş

18:00 kereviz çorbası, sarımsaklı yoğurtlu kabak yemeği
Ne yesem cok geliyo valla bilmiom yaa yemesemolmuyo yesem olmuyo. Miktarlarda kendimi durdurmakta zorlaniyorum. Bu seferde rahatsiz oluyorum. 1 günlük açlık yapsam iyi gelecek ama 10 günü yiyerek tamamlamak istiyorum. Bakalim ne olacak

Dünkü menüm
Sabah haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, ceviz, kayısı, incir ve kaymak
Akşam salata ve balık
Bugün
Diyeti bozdum maalesef :kızgın: :olamaz:
Sabah yeşil mercimekli börek 2-3 dilim börek, biraz omlet.
Akşam yine dayanadım 1-2 dilim börek, tarhana çorbası, çok az patates bezelye yemeği ve yoğurt.
Kabak detoksuyla verdiğim 3-5 gramı da bir günde aldım sanırım. Çok moralim bozuk. :KK43:

Dünkü menüm
Sabah haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, ceviz, kayısı, incir ve kaymak
Akşam salata ve balık
Bugün
Diyeti bozdum maalesef :kızgın: :olamaz:
Sabah yeşil mercimekli börek 2-3 dilim börek, biraz omlet.
Akşam yine dayanadım 1-2 dilim börek, tarhana çorbası, çok az patates bezelye yemeği ve yoğurt.
Kabak detoksuyla verdiğim 3-5 gramı da bir günde aldım sanırım. Çok moralim bozuk. :KK43:
Canim üzülme 1 günlük telafiye bakar. Herkesin basina geliyo bu. Yarın sadece yogurt ye istersen.

Iyi geceler kizlar , bugun yazamadim buraya ben bi sure ara vermek istiyorum , kabizliktan ve yorgunluktan bunaldim. Kendimi hazir hissettigimmde tekrardan baslayacam ,cok sagolun her sey icin , insallah herkes istedigi kg ya ulasir. Bakalim hayirlisi olsun insallah

Guncel kilom 98.3 sadece 400 gr vermisim. Ama hic su icemedim bu hafta midem bulandi son 3 4 gun hastaydim yine icemedim. Ama mecburi icmem lazim.idrar yollarinda iltihap cikti.

Bugunu ve sanirim yemek yemeye hazir olana kadar (corba bile icsem gaZ sancisi cektim) meyve suyu ile gecistircem. Agzima lokma atmaya korkuyorum. Doktor gunluk tut yediklerini yaz bak bakalim.ne gaz yapio dedi aklima burasi geldi buraya eksiksiz yazdigim icin bakicam o urunleri bir sure yemeyip denicem

Günaydı kızlar
Dün 18/6 if yaptım
Sabah Sade kahve Limon kürü melemen domates süzme peynir bir tatlı kaşığı çikolata dibek kahve
14.00
sütlü yulaf lapası 1 armut yarım elma sade kahve
18.00
bir dilim pizza salata çay 18.30 da beslenme penceresini kapattım😉
3 litre su

Guncel kilom 98.3 sadece 400 gr vermisim. Ama hic su icemedim bu hafta midem bulandi son 3 4 gun hastaydim yine icemedim. Ama mecburi icmem lazim.idrar yollarinda iltihap cikti.

Bugunu ve sanirim yemek yemeye hazir olana kadar (corba bile icsem gaZ sancisi cektim) meyve suyu ile gecistircem. Agzima lokma atmaya korkuyorum. Doktor gunluk tut yediklerini yaz bak bakalim.ne gaz yapio dedi aklima burasi geldi buraya eksiksiz yazdigim icin bakicam o urunleri bir sure yemeyip denicem
Çok geçmiş olsun canım.
Yemekten sonra 2 saat geçmeden meyve yeme, lokmalarını küçük at ağzına ve muhakkak çok çiğne miktar olarakta az ye. sütte içme bir süre. gaza bunlar iyi geliyo.

X