Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selâmlar benim de şu 2 gün sabahları normalde yemiyorum ama yiyerek geçti.

Bide doğum günümdü dün pasta yedim . Käsekuchen yapmıştım aslında tam pasta da değil.

Hafta için yine dikkat etmeliyim.

Şu saate kadar bişey yemedim.

Dün en son 15.40da yemiştim.

Tartı gibi bişey varya isimleri izin altında onu nerden eklebilirim.
Güncel kilo vs yazıyor ya pusula gibi.

Günaydın canlar.. nasılsıniz.. insallah hepinizin morali sağlığı yerindedir.. kendi kendime nazar ettim :)) 300 gr fazla ciktim.🤣
Okullar açık, eşim calisiyor bu çıkma yasağı bor tek bana galiba.. ev hanımları cezalilar 🤣 turkiyede durumlar nasil.?
Haftaya eksi çıkarsın inşallah canım :)
türkiyede herkes özelliklede umursamayıp korumayan hemen herkes dışarlarda. ama koruyan her yerde koruyor kendinide ailesinide. şükür maske güzel kullanılıyor. cezadan korkuya:) ama bu yazdıklarım şehir şehir kişi kişi değişiyor. kamuda dönüşüm var. özelde hafta sonu kısıtlamalar var hafta içide olsa keşke ama olacaktır oda yakında.
sen nerde yaşıyorsun. iş yerleri ve kamuda bizdeki gibi dönüşümler var mı. haberlerde yurt dışını pek iyi izlemiyoz korumayan ne çok ordada :KK43: yine ordada kişi kişi değişir elbette durumlar.
ev hanımları bence en iyi koruyan ve korunanların arasında. evdekileride onlar toparlıyo diye düşünüyorum. erkekler daha çok yayıyo benim iş yerimde durum bu mesela

Selâmlar benim de şu 2 gün sabahları normalde yemiyorum ama yiyerek geçti.

Bide doğum günümdü dün pasta yedim . Käsekuchen yapmıştım aslında tam pasta da değil.

Hafta için yine dikkat etmeliyim.

Şu saate kadar bişey yemedim.

Dün en son 15.40da yemiştim.

Tartı gibi bişey varya isimleri izin altında onu nerden eklebilirim.
Güncel kilo vs yazıyor ya pusula gibi.
hayırlı yaşlar olsun. birdahaki pastaları nasip etsin allah:)
cuma ve hafta sonu az açlık yapsak baya farkediyor tartıyada işte hafta sonu daha zor sanki :KK43:
baya aralıklı yapmışsınız ama sizde.
sağ üstte kendi fotonuza tıklayın. hesap ayarlarına girin. en altta kilonuzu sorar. yazın kilonuzu oraya kaydete basın. bu kadar.

türkiyede herkes özelliklede umursamayıp korumayan hemen herkes dışarlarda. ama koruyan her yerde koruyor kendinide ailesinide. şükür maske güzel kullanılıyor. cezadan korkuya:) ama bu yazdıklarım şehir şehir kişi kişi değişiyor. kamuda dönüşüm var. özelde hafta sonu kısıtlamalar var hafta içide olsa keşke ama olacaktır oda yakında.
sen nerde yaşıyorsun. iş yerleri ve kamuda bizdeki gibi dönüşümler var mı. haberlerde yurt dışını pek iyi izlemiyoz korumayan ne çok ordada :KK43: yine ordada kişi kişi değişir elbette durumlar.
ev hanımları bence en iyi koruyan ve korunanların arasında. evdekileride onlar toparlıyo diye düşünüyorum. erkekler daha çok yayıyo benim iş yerimde durum bu mesela
Ben de yurtdışındayim.
Burda insanlar çok dikkat ediyor.
Hafta sonu black friday indirimi diye bikac ihtiyaç için bişeyler alacaktık o kadar kalabalıktı ki ben çocuklarla parkta oynadım eşim gidip aldı.

Burda Almanlar cokn dikkat ediyor ama diğerleri maalesef dışarda karşılıklı sigara içen gençler mi dersin , içiçe geçmiş kalabalıklar mi ...

hayırlı yaşlar olsun. birdahaki pastaları nasip etsin allah:)
cuma ve hafta sonu az açlık yapsak baya farkediyor tartıyada işte hafta sonu daha zor sanki :KK43:
baya aralıklı yapmışsınız ama sizde.
sağ üstte kendi fotonuza tıklayın. hesap ayarlarına girin. en altta kilonuzu sorar. yazın kilonuzu oraya kaydete basın. bu kadar.
Çok teşekkürler 💐 bu arada bugün mu tartilip yazacağız

Durumun en berbat oldugu ölümün 50.000 astigi ve simdilerde gunluk vefaat sayisinin 700 ile 1000 arasi oldugu Fransa ..:KK43: heleki su aralar Türk düşmanlığını acmiyorum bile... gececek,hepsi geçecek..gecmeli...

Guncel kilom 98.3 sadece 400 gr vermisim. Ama hic su icemedim bu hafta midem bulandi son 3 4 gun hastaydim yine icemedim. Ama mecburi icmem lazim.idrar yollarinda iltihap cikti.

Bugunu ve sanirim yemek yemeye hazir olana kadar (corba bile icsem gaZ sancisi cektim) meyve suyu ile gecistircem. Agzima lokma atmaya korkuyorum. Doktor gunluk tut yediklerini yaz bak bakalim.ne gaz yapio dedi aklima burasi geldi buraya eksiksiz yazdigim icin bakicam o urunleri bir sure yemeyip denicem
Zehracim sıvıyı su olsun ayran olsun çay olsun yemekle birlikte tüketme yemekten bir saat sonra iç bende dikkat etmeyince çok oluyor su veya içecek migde asidiyle karışıp mideyi bozuyor bana bu yöntem iyi geldi denersen öneririm gülüm geçmiş olsun

Selam arkadaşlar. geçicimi kalıcı mı bilmiyorum ama sayfayı bırakmaya karar verdim. Kaptansız bir sayfa yarım oluyo malesef. menüler eleştirilemiyor katılım azalıyor haliyle. bazı şeyler çok koptu. verim alamaz oldum. Yazmak için menü yazıyorum ama hiç bir karşılığı yok yazdığımız menülerin. eleştiren ayakta tutan gaz veren bir kaptan olması lazım. Kk. nın amacıda bu zaten:KK43:

hepinize her şey için ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. inşallah hepiniz istediğiniz kilolara ulaşırsınız. yüzünü görmeden çok şey borçlu olduğum güzel kadınlarsınız siz. hakkınızı helal edin benden yana helal olsun.

Selam arkadaşlar. geçicimi kalıcı mı bilmiyorum ama sayfayı bırakmaya karar verdim. Kaptansız bir sayfa yarım oluyo malesef. menüler eleştirilemiyor katılım azalıyor haliyle. bazı şeyler çok koptu. verim alamaz oldum. Yazmak için menü yazıyorum ama hiç bir karşılığı yok yazdığımız menülerin. eleştiren ayakta tutan gaz veren bir kaptan olması lazım. Kk. nın amacıda bu zaten:KK43:

hepinize her şey için ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. inşallah hepiniz istediğiniz kilolara ulaşırsınız. yüzünü görmeden çok şey borçlu olduğum güzel kadınlarsınız siz. hakkınızı helal edin benden yana helal olsun.
benimde varsa helal olsun canim.benim de motivasyonum azalmisti.6.takimda arkadaslar baya güzel motive ediyor insani.gel istersen.bende bi yere bagli olmayinca motive olamiyorum.

benimde varsa helal olsun canim.benim de motivasyonum azalmisti.6.takimda arkadaslar baya güzel motive ediyor insani.gel istersen.bende bi yere bagli olmayinca motive olamiyorum.
Sağolasın canım. Sende iyi yapmışsın bir gruba katılmakla. Bugün grupların yazışmalarına baktım benimde hoşuma gitti ciddiyetleri motiveleri. bu hafta bitsinde öylede yapabilirim canım teşekkür ederim :KK200:

Sağolasın canım. Sende iyi yapmışsın bir gruba katılmakla. Bugün grupların yazışmalarına baktım benimde hoşuma gitti ciddiyetleri motiveleri. bu hafta bitsinde öylede yapabilirim canım teşekkür ederim :KK200:
rica ederim canim.hafta bitimini beklemene gerek yok.
bizim grubun da burdan bir farkı yok.aslinda burdaki arkadaslarin da bir kısmı orda.

X