Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam arkadaşlar. geçicimi kalıcı mı bilmiyorum ama sayfayı bırakmaya karar verdim. Kaptansız bir sayfa yarım oluyo malesef. menüler eleştirilemiyor katılım azalıyor haliyle. bazı şeyler çok koptu. verim alamaz oldum. Yazmak için menü yazıyorum ama hiç bir karşılığı yok yazdığımız menülerin. eleştiren ayakta tutan gaz veren bir kaptan olması lazım. Kk. nın amacıda bu zaten:KK43:

hepinize her şey için ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. inşallah hepiniz istediğiniz kilolara ulaşırsınız. yüzünü görmeden çok şey borçlu olduğum güzel kadınlarsınız siz. hakkınızı helal edin benden yana helal olsun.
Cnmmm. Ben kopali cok oldu.. cok üzgünüm ama giremedim.. okuyamadim yorum yapamadim,belkide sirf bu yuzden gram vermedim..hakkim varsa eger helal olsun,sen cok ugrastin asil sen helal et.. o kadar olmuski sayfa,kim gelmis kim gitmis okuyamadim.. kaptan yok derken blondeaddict blondeaddict nerde.. çıktımı ? Ne guzel baslamistik.. insallah en yakin zamanda tekrar buluşuruz

Kızlar selam
Umarım herkes iyidir bugünün pazartesi olduğunu bile farketmedim desem
maalesef bende haberler çok iyi değil kayınvalidem hastalandı kalp ve şeker var ve bize geldi ben bakıyorum üstüne üstlük çocuk da grip oldu günlerdir hastane ev vs ne uyku ne bir şey 😩
eşim de şehir dışında hersey bana kaldı maalesef ondan giremedim kaç gündür 😩
Bugün liste hazırlayabilmeM mümkün değil şu vakti zor buldum sırf sizi habersiz bırakmamak için girdim
yakın vadede de gidecek gibi durmuyor Allah sağlık versin tabi de bir anda bütün düzen hersey değişti çok zor 😔
yani girmezsem gelemezsem bilin istedim ve ne olur kusura bakmayın hakkınızı helal edin fırsat bulursam gireceğim ama çaresiz vaziyetteyim 😢

Lütfen sizlerden ricam diyetleri bırakmayın burada olayımız sadece liste değil bunu unutmayın . gücümüz yettiğince birbirimizi destekleyelim konumuz devam etsin ve hedeflerimize ulaşalım 🙏
Beni bir süreliğine affedin ama olur mu arada girmeye çalışacağım ve aklım sizde ❤️
📌Bu durumda listeye yeni katılım yapamayacağım bir süre çünkü mahcup olmak istemiyorum takip edemeyeceğim için ama bence yine herkes pazartesileri bildirim yapsın aynı gün olunca motivasyon oluyor gibi düşünüyorum
tabi ki konu her zamanki gibi herkese açık olacak faydalanmak isteyen herkes uğrayabilir
Cnm cok gecmis olsun.. simdi okuyabildim.. insallah cabucak duzelir hersey

Selam arkadaşlar. geçicimi kalıcı mı bilmiyorum ama sayfayı bırakmaya karar verdim. Kaptansız bir sayfa yarım oluyo malesef. menüler eleştirilemiyor katılım azalıyor haliyle. bazı şeyler çok koptu. verim alamaz oldum. Yazmak için menü yazıyorum ama hiç bir karşılığı yok yazdığımız menülerin. eleştiren ayakta tutan gaz veren bir kaptan olması lazım. Kk. nın amacıda bu zaten:KK43:

hepinize her şey için ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. inşallah hepiniz istediğiniz kilolara ulaşırsınız. yüzünü görmeden çok şey borçlu olduğum güzel kadınlarsınız siz. hakkınızı helal edin benden yana helal olsun.
Haklısın canım. Benim şansına en hareketsiz zsmana denk geldi maalesef. Ayrılmana üzüldüm. Sende hakkını helal et. Kaptanımız gibi ilgilendim. 2 hafta da olsun birkaç kilo vermemize vesile oldun. Teşekkür ederim. Belki başka grupta buluşuruz.

Kızlar selam
maalesef bende haberler çok iyi değil kayınvalidem hastalandı kalp ve şeker var ve bize geldi ben bakıyorum üstüne üstlük çocuk da grip oldu günlerdir hastane ev vs ne uyku ne bir şey 😩
Bugün liste hazırlayabilmeM mümkün değil şu vakti zor buldum sırf sizi habersiz bırakmamak için girdim
yakın vadede de gidecek gibi durmuyor Allah sağlık versin tabi de bir anda bütün düzen hersey değişti çok zor 😔
yani girmezsem gelemezsem bilin istedim ve ne olur kusura bakmayın hakkınızı helal edin fırsat bulursam gireceğim ama çaresiz vaziyetteyim 😢

Lütfen sizlerden ricam diyetleri bırakmayın burada olayımız sadece liste değil bunu unutmayın . gücümüz yettiğince birbirimizi destekleyelim konumuz devam etsin ve hedeflerimize ulaşalım 🙏
Beni bir süreliğine affedin ama olur mu arada girmeye çalışacağım ve aklım sizde ❤️
📌Bu durumda listeye yeni katılım yapamayacağım bir süre çünkü mahcup olmak istemiyorum takip edemeyeceğim için ama bence yine herkes pazartesileri bildirim yapsın aynı gün olunca motivasyon oluyor gibi düşünüyorum
tabi ki konu her zamanki gibi herkese açık olacak faydalanmak isteyen herkes uğrayabilir
blondeaddict blondeaddict kaptanım çok geçmiş olsun. bende günlerdir giremiyordum. bugün bi bakayım dedim siz gitmişsiniz.. Allah kolaylık versin. çok geçmiş olsun. yeniden güzel günlerde görüşmek dileğiyle.. :dua: :KK200:

Merhaba arkadaşlar dünkü kahvaltimaynı yumurta peynir ve 1 dilim ekmek
Akşam
Yoğurt ve 3 wasa ile gecistirdim
Aralarda elma mandalina ve muz yedim
Bugünkü menüm
2 yumurta
1 dilim ekmek
Peynir
Yoğurt
Salatalık
Domates
Ara
Mandalina
Akşam
1 tabak pırasa wasa ve yoğurt
2 gündur spor yapamadım bugün Leslie
45 dk yapicam

Kızlar selam

Kızlar kaptanini emeği büyük bırakırsak konu kapanır ben kaptanın döneceğine inanıyorum. Burada bir sürü başarı öyküsü var. En başta kaptanımiz olmak üzere... Tez yüzünden ve tlfn bozulunca giremedim. Ama ben menü paylaşmaya devam edicem. Beni yanlız bırakmadınız değil mi canlar😉

Kızlar kaptanini emeği büyük bırakırsak konu kapanır ben kaptanın döneceğine inanıyorum. Burada bir sürü başarı öyküsü var. En başta kaptanımiz olmak üzere... Tez yüzünden ve tlfn bozulunca giremedim. Ama ben menü paylaşmaya devam edicem. Beni yanlız bırakmadınız değil mi canlar😉
Ben de yazmaya çalışırım.
Benim de dik kursum başka işlerin var ama yapmak zorundayım zorundayız.

Ben bugün hava güzeldi yürüyüşe çıktım 😍
11.179 adım oldu bugün şimdiye kadar.
10.000 olmadan eve dönmedim 💕

İyice paslanmışim uzun zamandır spor yapmiyordum🤪
Başladın mı kimse seni tutamaz canım boğam benim gelki neşen herkese bulaşsın🥰🥰🥰
Ben de yazmaya çalışırım.
Benim de dik kursum başka işlerin var ama yapmak zorundayım zorundayız.
Kesinlikle.. Yapacağız da💪💪💪

İf 15/9
6.30 Sade kahve
8.40 kahvaltı
Sucuklu yumurta, çay domates,kibrit kutusu kadar kaşar, 2 dilim Etimek
11.00 Ara 1 tane cennet hurması dibek kahve
13.30 öğle
bir kase yoğurt ,(yeşil mercimek,havuç, marul ve sotelenmiş kabaktan oluşan) bir salata 1dilim Etimek, limonlu yeşil çay
15.30 gibi bir dilim cevizli kıymalı kömbe bir bardak çay
16.30 da beslenme pencersini kapattım. Suyu, adımı ve sporu sonra bildiririm.

Dün en son 17de yemiştim.biseyler.

Bugün

kahvaltı 11.30
Chia tohumu yumurta ve muzla yaptığım pankekten 4 tane
1 muz
Yarım Cennet hurması
3 tatlı kaşığı kendi yaptığımız fıstık ezmesi

Akşam 17.00
2yk bulgur pilavı
3yk chia tohumu
Biraz ıspanak
Salata
Yoğurt

Şimdide 21.30

Sütlü Türk kahvesi

Spor ve

45saat yürüyüş
30dk bisiklet

Selam kızlar. Benimde ayağımda topuk dikenim var. Birkaç gün çok ağrıdı ve ara ara ağrıyor. O yüzden her zaman spor yapamıyorum. Bu da kilo vermemi ve motivasyonumu düşürdü. Birkaç gün saldım kendimi. Ama baktım böyle olmuyor. Tekrardan kilo almaya başladım. Yavaş yavaş ta olsa devam edeceğim. Burayada fırsat buldukça menü paylaşacağım. Çünkü burası motive ediyor. 6. Takıma katılmıştım. Orası bayağı hareketli olduğu için spor yapamadığımdan devam edemedim. Burada kaptanımız gelene kadar sakin sakin gideriz. Birbirimizi motive edelim🥰

Selam kızlar. Benimde ayağımda topuk dikenim var. Birkaç gün çok ağrıdı ve ara ara ağrıyor. O yüzden her zaman spor yapamıyorum. Bu da kilo vermemi ve motivasyonumu düşürdü. Birkaç gün saldım kendimi. Ama baktım böyle olmuyor. Tekrardan kilo almaya başladım. Yavaş yavaş ta olsa devam edeceğim. Burayada fırsat buldukça menü paylaşacağım. Çünkü burası motive ediyor. 6. Takıma katılmıştım. Orası bayağı hareketli olduğu için spor yapamadığımdan devam edemedim. Burada kaptanımız gelene kadar sakin sakin gideriz. Birbirimizi motive edelim🥰
Geçmiş olsun. Ben burda olacağım dediğiniz gibi en azından koruruz .

Geçmiş olsun canım. Oturarak yapılan bölgesel hareketleri yapmaya çalışırsın. Hem kasların rahatlar hem de bırakmamış olursun😉

X