Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Dün en son 17de yemiştim.biseyler.

Bugün

kahvaltı 11.30
Chia tohumu yumurta ve muzla yaptığım pankekten 4 tane
1 muz
Yarım Cennet hurması
3 tatlı kaşığı kendi yaptığımız fıstık ezmesi

Akşam 17.00
2yk bulgur pilavı
3yk chia tohumu
Biraz ıspanak
Salata
Yoğurt

Şimdide 21.30

Sütlü Türk kahvesi

Spor ve

45saat yürüyüş
30dk bisiklet
Afiyet olsun canım. Muz kabızlığa sebep olur dikkat et. Fi yi kaç saat yapıyorsun? Bana oruçta sadece sade kahve ve bitki çaylarına müsaade var denmişti. Yoksa oruc bozuluyormuş.

Afiyet olsun canım. Muz kabızlığa sebep olur dikkat et. Fi yi kaç saat yapıyorsun? Bana oruçta sadece sade kahve ve bitki çaylarına müsaade var denmişti. Yoksa oruc bozuluyormuş.
Ben de dikkat ediyordum.
Ders çalışırken eşim getirince yok diyemedim.
Belli olmuyor if saati değişiyor.
Mesela bu sabah erken kahvaltı yaptım . Dayanamadım.
Ama günü erken ve hafif kapatmaya çalışacağım.

Merhaba arkadaşlar ben de size katılabilir miyim? daha önce ben de aralıklı oruçla çok güzel zayıflamıştım ve yeniden diyete başlamak istiyorum. :KK49::KK49::KK15:
Tabi ki de hoşgeldiniz 💐 .
Ben de yeniyim burda . Takım eskisi gibi canlı değil ama olsun.
Biz yazalım kontrolü elden bırakmayalım

İyi geceler kızlar bugün yoğun bi gündü. Menüyü yazıp çıkacağım.
7.00 sade kahve
8.30
Menemen, 1 k.k. süzme peynir, 1 yumurta 2 dilim etimek, 1 çay kaşığı bal, çay
Ara
dibek kahve
13.30
Dünkü uydurma salata, 1 kk.süzme peynir, limonlu çay, 1 tavuk but
Sade kahve 2,5 litre su 16.30 da beslenme penceresini kapattım saniyodumki eşim hamsi getirmiş dayanamadım yedim🙈
Adım: 6375

Selam canlar ..ben geldim.. cok zaman oldu.. evet grup eskisi gibi canli degil ama canlanacagiz.. nerde kalmistik ? :)
Dun 18/6 yaptim
Oglen yulaf frambuaz ceviz sut
Aksam karnibaharli tavuk gogsu sote
Ara ogundede cennet elmasi yedim ( kaki)
Bugun 16/8 yapicam
Oglene yesil fasulye yaptim
Aksama Allah kerim :)

Geçmiş olsun. Ben burda olacağım dediğiniz gibi en azından koruruz .
Teşekkür ederim canım. Evet azar azar veririz. Burada motive oluyorum🥰😍
Geçmiş olsun canım. Oturarak yapılan bölgesel hareketleri yapmaya çalışırsın. Hem kasların rahatlar hem de bırakmamış olursun😉
Teşekkür ederim canım. Pilates yapıyorum. Çok kilo veremesemde en azından sıkılaşıyorum. Vücudum şekilleniyor ve az da olsa kilo veriyorum. Ayağımada daha iyi gelen bir spor. If e devam ediyorum. Seninle kilo ve boyumuz aynı gibi bu da beni motive ediyor. Yeni gelen arkadaşlarda var gruba. Buralarısıda hareketleniyor yavaş yavaş. Hep birlikte başaracağız inşallah :KK76: :KK54:

Merhaba arkadaşlar ben de size katılabilir miyim? daha önce ben de aralıklı oruçla çok güzel zayıflamıştım ve yeniden diyete başlamak istiyorum. :KK49::KK49::KK15:
Hoşgeldin canım. İnşallahhep birlikte kiloları veririz 🥰
Merhaba arkadaşlar bende aranıza katılabilir miyim. Bu kilolardan sebep hamile kalamıyorum🙁
Hoşgeldin canım. İnşallah sende en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde kilo verip hamile kalırsın.
Selam canlar ..ben geldim.. cok zaman oldu.. evet grup eskisi gibi canli degil ama canlanacagiz.. nerde kalmistik ? :)
Dun 18/6 yaptim
Oglen yulaf frambuaz ceviz sut
Aksam karnibaharli tavuk gogsu sote
Ara ogundede cennet elmasi yedim ( kaki)
Bugun 16/8 yapicam
Oglene yesil fasulye yaptim
Aksama Allah kerim :)
Hoşgeldin canım. Hep birlikte devam edeceğiz inşallah. Menü güzel🥰👍

merhaba kızlar , yeme penceresi bittiğinde baş dönmeniz oldu mu hiç? olunca nasıl baş ettiniz yemeden? merak ettim de :)
ben de çoğunlukla 16/8 yapıyorum hergün yapamasam da :KK200:

Bugünki menüm
If 16/8
Sabah
Kahvaltıdan önce greyfurt suyu
1 yumurtalı omlet, ceviz,peynir, nar ve yeşil elmalı yoğurt
Akşam
Mercimek çorbası
Yoğurtlu Kabak sote
1 çok küçük dolma biber(lokmalık)
Tarçınlı hindistan cevizli Türk kahvesi 2,5 litre su
Spor 30 dk pilates

merhaba kızlar , yeme penceresi bittiğinde baş dönmeniz oldu mu hiç? olunca nasıl baş ettiniz yemeden? merak ettim de :)
ben de çoğunlukla 16/8 yapıyorum hergün yapamasam da :KK200:
Merhaba canım bende olmadı. Tansiyon düşüklüğün ve ya kansızlığın var mı ondan olabilir. Dikkat et önce sağlık😊

A Amanedenolmuyo canık nerdesin?aklım sende kaldı.kötü bisey yok dimi.
bi ara girince yaz buraya.merakta bırakma bizi.
Benim oğlan rahatsızlandı biraz . O toparladı çok şükür de o ara ben fena dağıtmışım kendimi heralde . Toparlanmaya çalışıyorum. Spor diyet oruç hiç biri kalmadı. Bu rahatsızlık süreci de beni psikolojik olarak baya etkiledi . Kilo aldığımın farkındayım ama ne kadar aldığım meçhul. Tartılmadım bayadır. Ama artık burdayım. Beraber mücadeleye devam ederiz 🤜🤛

Benim oğlan rahatsızlandı biraz . O toparladı çok şükür de o ara ben fena dağıtmışım kendimi heralde . Toparlanmaya çalışıyorum. Spor diyet oruç hiç biri kalmadı. Bu rahatsızlık süreci de beni psikolojik olarak baya etkiledi . Kilo aldığımın farkındayım ama ne kadar aldığım meçhul. Tartılmadım bayadır. Ama artık burdayım. Beraber mücadeleye devam ederiz 🤜🤛
cok sevindim canim.merak etmistik seni.oğlan da iyi olduğuna göre sorun degil.
kilo verilir hic sorun değil.
bende baya dağıttim.bi ara 81.5 a ciktim.geri indim 76 ya.
simdi yine bu hafta bozdum.artiya gectim.ins bugun yine baslicam.
arkadaş olmayinca zor motive oluyor insan.
bizi biz anlariz canim.yine kaldigimiz yerden devam ederiz.
ama kaptanimiz bi süre gelmicek buraya.gecmisi okumussundur.kimse de yazmayinca kaldi öyle.
sen gelirsen bikac arkadas gelirse yine canlanir topiğimiz.
buarada blondeaddict blondeaddict de kesin bi yerlerde yiyordur😂.ben bozmuştur diyorum stresten.etrafi kalabalikti.kv si kendisinde kalacakmiş.baya yoğun.

cok sevindim canim.merak etmistik seni.oğlan da iyi olduğuna göre sorun degil.
kilo verilir hic sorun değil.
bende baya dağıttim.bi ara 81.5 a ciktim.geri indim 76 ya.
simdi yine bu hafta bozdum.artiya gectim.ins bugun yine baslicam.
arkadaş olmayinca zor motive oluyor insan.
bizi biz anlariz canim.yine kaldigimiz yerden devam ederiz.
ama kaptanimiz bi süre gelmicek buraya.gecmisi okumussundur.kimse de yazmayinca kaldi öyle.
sen gelirsen bikac arkadas gelirse yine canlanir topiğimiz.
buarada blondeaddict blondeaddict de kesin bi yerlerde yiyordur😂.ben bozmuştur diyorum stresten.etrafi kalabalikti.kv si kendisinde kalacakmiş.baya yoğun.

Ben uzun oructayim . Dün akşam saat 10 da bi tabak makarna yiyince dedim napiyorum ben . O yüzden bugün yememeye karar verdim . Uzun oruç bitince tartılcam. Gerce regl olcam onun şişliği de var . Bakalım kaç kilo olmuşum. Bence bi 5 kilo almışımdır. Çünkü hunharca herşeyi yedim . Paker paket cips çikolata çekirdek kola ekmek kızartmalar oooooo. Spora da tekrar başlamam lazım ama kışın hiç yapasım olmuyo .

X