Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Benim oğlan rahatsızlandı biraz . O toparladı çok şükür de o ara ben fena dağıtmışım kendimi heralde . Toparlanmaya çalışıyorum. Spor diyet oruç hiç biri kalmadı. Bu rahatsızlık süreci de beni psikolojik olarak baya etkiledi . Kilo aldığımın farkındayım ama ne kadar aldığım meçhul. Tartılmadım bayadır. Ama artık burdayım. Beraber mücadeleye devam ederiz 🤜🤛
Geçmiş olsun canım. Tekrar hoşgeldin. :KK54:

Dün
Kahvaltı
Bol yumurtalı omlet, peynir, zeytin,ceviz,incir,kaymak
Akşam
Balık ve bol salata
2,5 lt su
Spor 45 dk yürüyüş
Bugün
Kahvaltı
Peynirli baharatlı 2 yumurtalı omlet
Kuru Kayısı, zeytin
Akşam
Yeşil elmalı ve narlı yoğurt
1 kepçe sebze yemeği
2 lt su
Spor
30 dk pilates

İyi akşamlar kızlar
bugün oructum tek öğün yaptım ama kütük gibi şiştim.
17.30 etli kuru fasulye salata biber sote
Çay kahve
adım 8000 ama suyu ve adımı ilerleyen zamanda güncellerim. Kulaklarım uğulduyor. Bu tek öğün yaramadı bana sanki...

Dün
Kahvaltı
Bol yumurtalı omlet, peynir, zeytin,ceviz,incir,kaymak
Akşam
Balık ve bol salata
2,5 lt su
Spor 45 dk yürüyüş
Bugün
Kahvaltı
Peynirli baharatlı 2 yumurtalı omlet
Kuru Kayısı, zeytin
Akşam
Yeşil elmalı ve narlı yoğurt
1 kepçe sebze yemeği
2 lt su
Spor
30 dk pilates
Afiyet olsun canım 🤗

İyi geceler kızlar :uykucu::uykucu::uykucu::uykucu:
1.5 litre su 1 cennet meyvesi @Zipzip-
20 dk Leslie boosted @asliogretmen

Adım 10225 @Nidsalii

IMG_20201213_223629.jpg

gunaydinlarrr, galiba evrendeki negatif enerjiyi çekiyorum kendime kendime 😂 önce telefonum sonra da tartım bozuldu. Neyse telefon sorunumu hallettim az evvel , tartı da yarın gelecek inşallah 😂 hafta sonu menülerine hiç ama hiç girmek istemiyorum çok iç acıcı değil çünkü durum 😂

Slm kızlar kilo bildirimi yapan yok galiba.
Geçen hafta 82 kg
Bu hafta 81 kg
Fark -1kg
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, ceviz,hurma, kuru kayısı ve yarım cennet hurması
Akşam
Mercimek çorbası ve turp
Nohut
2 kaşık pilav
Yoğurt

İyi akşamlar kızlar
bugün oructum tek öğün yaptım ama kütük gibi şiştim.
17.30 etli kuru fasulye salata biber sote
Çay kahve
adım 8000 ama suyu ve adımı ilerleyen zamanda güncellerim. Kulaklarım uğulduyor. Bu tek öğün yaramadı bana sanki...
Afiyet olsun canım. Tek öğün tartıyı güzel etkiliyor ama. :21:

merhaba bende katılabilir miyim, bilgi verebilecek var mı,
76,5 kg
boy: 1,68
39 yaşındayım
Hoşgeldin canım. Tabiki katılabilirsin. Bu aralar burası çok sakin ama. Kaptanımız bir süre giremeyecek. Ama bşrkaç arkadaş menü ve kilo bildirimi yapıyoruz. Kaptanımız dönene kadar kendimizi motive etmeye çalışıyoruz. Sende katıla bilirsin. İlk sayfayı okursan daha bilgilendirici olur.

Kahvaltı 12
Menemen, biraz peynir, 7-8 tane zeytin, 4-5 tane ceviz, 1 dilim ekmek
Akşam 18:30
Aşurelik buğdaydan nohutlu yoğutlu çorba ( iki tabak)
Salata
2 litre su
30 dk pilates
Ben yarın normal oruç olacağım. Ama sahur yapmayacağım. Sadece su. Yani tek öğün yapacağım.

Merhabalar, bende araniza katilmak istiyorum. Iki gundur IF diyetine basladim, simdilik iyi gidiyor. Kahvalti yaptim simdi, karatayin mercimekli ekmeginden yedim yanina zeytin yumurta ve kahve.
birazdan yuruyuse cikacagim :)
Fastic diye bir app yukledim, bendeki almanca turkcesi var mi bilmiyorum. Orada da su ic yada orucu baslat yurumeye cik diye uyari veriyor. O da beni motive ediyor, kontrol halinde hissediyorum kendimi:)
Instagramdan rengin hocayi takip ediyorum, orada da cok fazla if diyeti yapan, yasam felsefesi haline getiren var.

Simdilik Herkese sevgiler :)

X