Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhabalar, bende araniza katilmak istiyorum. Iki gundur IF diyetine basladim, simdilik iyi gidiyor. Kahvalti yaptim simdi, karatayin mercimekli ekmeginden yedim yanina zeytin yumurta ve kahve.
birazdan yuruyuse cikacagim :)
Fastic diye bir app yukledim, bendeki almanca turkcesi var mi bilmiyorum. Orada da su ic yada orucu baslat yurumeye cik diye uyari veriyor. O da beni motive ediyor, kontrol halinde hissediyorum kendimi:)
Instagramdan rengin hocayi takip ediyorum, orada da cok fazla if diyeti yapan, yasam felsefesi haline getiren var.

Simdilik Herkese sevgiler :)
Merhaba. Hoş geldin canım. Kaptanımız bir süre burada olamayacak. Ama o dönene kadar kilo ve menü bildirimi yaparak birbirimize destek olabiliriz. İlk sayfayı okursan daha açıklayıcı olur.

Kahvaltı 12:00
Greyfurt suyu
1 tane haşlanmış yumurta, maydanoz
7 zeytin, biraz beyaz peynir, ceviz
Akşam 19:00
Bir kepçe tarhana çorbası, turp
7-8 kaşık barbunya
3-4 kaşık tavuk sote
Küçük kase yoğurt
2,5 lt su
30 dk pilates
3 km yürüyüş

İyi geceler sayfa fazla aktif olmayınca bende olamadım neyse
Sabah
Yüz gram fıstık ezmesi
45gr tahin

aksam
200gr karnabahar
130gr göğüs haşlama

3 lt su

dün biraz abarttğm için bugün vücudu şaşırtıp düşük karb almak istedim

güncel kilom 86.9
21 kiloyu geride bıraktım Temmuz’dan beri . Ocak’tan beri de 25 kilo gitti 💥

İyi geceler sayfa fazla aktif olmayınca bende olamadım neyse
Sabah
Yüz gram fıstık ezmesi
45gr tahin

aksam
200gr karnabahar
130gr göğüs haşlama

3 lt su

dün biraz abarttğm için bugün vücudu şaşırtıp düşük karb almak istedim

güncel kilom 86.9
21 kiloyu geride bıraktım Temmuz’dan beri . Ocak’tan beri de 25 kilo gitti 💥
Süpersinnn. Evet artık kimse yazmıyor. İnsanında motivesi düşüyor maalesef.

Günaydın kızlar bende araniza katılmak istiyorum .

Sabah tartıldım 77.200

Kahvaltım 11.00 de yaptım

Yarım domates yarim salatalık yarim biber iki dilim kasar peynir 2 tane pastırma 1 yumurta bir tutam roka 2 dilim kepekli ekmek 7 tane zeytin 1 kupa hayit tohumu çayı bol tarçınlı sirkeli su sabahta 1 çk balpolenarisutu karışımı yedim 🥰

Selaaam :)

16.00 : Araoğün yarim kase yoğurtlu yeşil elmalı tam tahıllı mısır gevreği biraz üzerine çörek otu serpiştirdim.

18: Aksam yağsız tuzsuz limonlu 1 kase salata 1 şişe soda ve fırında mantar tavuk (tuzsuz)

Saat 13: da youtubeden 15 dk'lık kardiyo hareketlerini izleyip yaptım

Saat 15:00 tarçınlı sade turkkahvesi içtim ve bir parça bitter çikolata yedim %85 kakao yazıyordu üzerinde bu saate kadar da 2 buçuk Lt. su içtim

Selaaam :)

16.00 : Araoğün yarim kase yoğurtlu yeşil elmalı tam tahıllı mısır gevreği biraz üzerine çörek otu serpiştirdim.

18: Aksam yağsız tuzsuz limonlu 1 kase salata 1 şişe soda ve fırında mantar tavuk (tuzsuz)

Saat 13: da youtubeden 15 dk'lık kardiyo hareketlerini izleyip yaptım

Saat 15:00 tarçınlı sade turkkahvesi içtim ve bir parça bitter çikolata yedim %85 kakao yazıyordu üzerinde bu saate kadar da 2 buçuk Lt. su içtim
Güzel menü.
Beslenme penceresi de yazılıyor.
Bir de içilen su miktarı.
22 saat açlık 2 saat yemek penceresi mı yaptın?

Güzel menü.
Beslenme penceresi de yazılıyor.
Bir de içilen su miktarı.
22 saat açlık 2 saat yemek penceresi mı yaptın?
Hayır 18 saat açlık kalan 6 saattede bu 3 öğün dışında bisey yemiyorum yeni başladım bu arada kendim ayarladım programımı porsiyonumu falan kardeşim fitness antrenörü ondan da destek aldım bir hafta protein bir hafta sebze ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum . Bakalım inşallah hedef kiloma ulaşırım.

Hayır 18 saat açlık kalan 6 saattede bu 3 öğün dışında bisey yemiyorum yeni başladım bu arada kendim ayarladım programımı porsiyonumu falan kardeşim fitness antrenörü ondan da destek aldım bir hafta protein bir hafta sebze ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum . Bakalım inşallah hedef kiloma ulaşırım.
Düzenli spor yapıp sebze protein ağırlıklı beslenirsen kısa sürede hedefe ulaşırsın

25 Aralık Cuma

Sabah 9.30
3dilim Etimek üzerine ev yoğurdu kaymağı ile karışık sürdüm
3 zeytin ,çay
2 dilim kaşar
13. 30 bir tane cennet hurması
14.34 iki bardak ayran
çeyrek bayat ekmek karışık tost,
marul -havuç
IMG_20201225_143330.jpg

Su 2.5 litre
1 litre maydanozlu limonlu su
Spor bildirimini akşam yapacağım

Merhaba aktif katılım olursa pazartesi If beslenme tarzıyla ben de katılmak isterim. Istekli birbirimizi motive edecek birkaç kişi bile yeterli if icin😊 olursa etiketleyebilirsiniz
Merhaba hoşgeldiniz😊
Kaptanım nerelerdesiniz blondeaddict blondeaddict uzun zamandır yoktum bende🙈 62 ile kiloyu korumaya devam, 60a düştükten sonra 60da kalamadım ama uzun süredir yeme düzenim biraz bozulsa da 62 de sabit kaldım gibi💐

Merhaba hosbulduk 2 gündür if yapmaya calisiyorum
Ben çok faydasını gördüm, ekmek tüketiyorsanız ekmeği kesin ben uzun zamandır tüketmiyorum çok faydasını gördüm
Günlük bolca su tüketin başta ödem atıp hızlı kilo veriyorsunuz ama sonradan kilo verme ideal kiloya yaklaştıkça zorlaşıyor

Ben çok faydasını gördüm, ekmek tüketiyorsanız ekmeği kesin ben uzun zamandır tüketmiyorum çok faydasını gördüm
Günlük bolca su tüketin başta ödem atıp hızlı kilo veriyorsunuz ama sonradan kilo verme ideal kiloya yaklaştıkça zorlaşıyor
Daha once de yaptim gercekten faydası var ve mide rahatlıyor.

Gunaydinlar, limonlu suyumu ictim, oglani okula birakip geldim bir sade turk kahvesi ictim, simdi biraz yemek isine girisecegim 1 saat sonra kahvalti edecegim, buranin saatine gore 10.30 oluyor.

X