Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Kızlar ben 10 gün sıvı diyeti yaptım ve 6.5 kilo verdim. Çok az kalori aldım, sebze suyu, yağsız çorbalar, bol su, bitki çayı içtim hep. Şimdi 2 gündür yine az kalori alıyorum, katı da yiyorum ama aralıklı beslenme yapıyorum saat 14.00-19.00 arası bakalım o nasıl olacak :KK54:

Merhaba bende doğumdan bana hediye kalan kilolarımı vermek için(çocuk 3 yaşında:)) 1 marttan beri if diyeti uyguluyorum boyum 1.63 ilk başladğımda kilom 73 tü şu an 68 kiloyum. Aslında biraz 69 da kilom takıldı. Ama devam ettim çok şükür 1 kilo daha vermişim. Yavaş veriyor gibiyim, ama incelme müthiş her gören cok kilo vermişsin diyor. Hatta 4 kilo oldugunu söylediğimde inanamıyorlar. Spor yapamıyorum. Ve haftasonu yemeğe aralıgına cok uyamayabiliyorum. Hafta içi çalışıyorum evden yemek getiriyorum malum coronadan dolayı. 12:00-20:00 arası yeme aralıgım. Biraz daha motive olup 13 hazirana kadar 6 kilo versem süper olur, aslında hedefim 60 ama acelemde yok. Sayaçlı ip aldım evde atlayabilirsem umarım:)) sonuçları yazarım.

Kızlar ben 10 gün sıvı diyeti yaptım ve 6.5 kilo verdim. Çok az kalori aldım, sebze suyu, yağsız çorbalar, bol su, bitki çayı içtim hep. Şimdi 2 gündür yine az kalori alıyorum, katı da yiyorum ama aralıklı beslenme yapıyorum saat 14.00-19.00 arası bakalım o nasıl olacak :KK54:
Bu sağlığınıza zarar vermiyor mu? Tansiyon düşüklüğü sıkıntınız olmadı mı? Çok az kalori alırsanız vücudunuz kıtlığa girer ve kilo vermeniz durur diye biliyorum umarım sıkıntı yaşamazsınız hepimiz istediğimiz kiloya erişip fit oluruz:)

1 ay sonra benim gelinlik provam var ve 12 haziranda düğün planlandı inşallah tabi corona kalmazsa. 1 yıldır evliyiz aslında ama düğün kaldı. Çok gerginim çünkü akrabalarının gelin de kiloluymuş demesini istemiyorum. Şu an 89.4 kiloyum Ve eşimle biz de aralikli oruç yapıyoruz eşim bazen bozuyor tabi. Yüksek protein düşün karbonhidrat diyetiyle birleştiriyorum aralıklı orucu. O kadar gerginim ki anlatamam ya. Ama bir şey sorucam size tatlandırıcı kullanma konusunda ne düşünüyorsunuz? Ben şekeriz kahve yerine içine 1 tane tablet tatlandırıcı atıyorum. 🥺

Ben üniversitedeyken çay ve kahvede şekeri bırakmıştım, tatlandırıcıların baska zararları var diye biliyorum.Bence hiç atmayın.Aslında kahveye daha kolay alışmıştım ben. Çayda bırakırken biraz caya küsmüştüm fln ama sonra aramız düzeldi:) Boyunuz kaçtı bu arada?
1 ay sonra benim gelinlik provam var ve 12 haziranda düğün planlandı inşallah tabi corona kalmazsa. 1 yıldır evliyiz aslında ama düğün kaldı. Çok gerginim çünkü akrabalarının gelin de kiloluymuş demesini istemiyorum. Şu an 89.4 kiloyum Ve eşimle biz de aralikli oruç yapıyoruz eşim bazen bozuyor tabi. Yüksek protein düşün karbonhidrat diyetiyle birleştiriyorum aralıklı orucu. O kadar gerginim ki anlatamam ya. Ama bir şey sorucam size tatlandırıcı kullanma konusunda ne düşünüyorsunuz? Ben şekeriz kahve yerine içine 1 tane tablet tatlandırıcı atıyorum. 🥺

Ben üniversitedeyken çay ve kahvede şekeri bırakmıştım, tatlandırıcıların baska zararları var diye biliyorum. Aslında kahveye daha kolay alışmıştım ben. Çayda bırakırken biraz caya küsmüştüm fln ama sonra aramız düzeldi:) Boyunuz kaçtı bu arada?
168 cm 89.4 kilom ve insülin direncim olduğu için zor kilo veriyorum. Ay çayda daha zor kesinlikle ben de aynı çay içmiyorum 😂

168 cm 89.4 kilom ve insülin direncim olduğu için zor kilo veriyorum. Ay çayda daha zor kesinlikle ben de aynı çay içmiyorum 😂
boyunuzda uzunmuş ne güzel inşallah istediğiniz kiloya ulaşır, hayal ettiğiniz gibi bir düğününüz olur. 2 ay var daha bence baya bir kilo verebilirsiniz. İnsülin direnci zor aslında belki bi diyetisyenle daha cabuk yol alırdınız. If in ben cok faydasını gördüm, tartıdaki kilo değişmese de inanılmaz incelme sğlıyor, pantolonlar fln bollaştı hemen.

boyunuzda uzunmuş ne güzel inşallah istediğiniz kiloya ulaşır, hayal ettiğiniz gibi bir düğününüz olur. 2 ay var daha bence baya bir kilo verebilirsiniz. İnsülin direnci zor aslında belki bi diyetisyenle daha cabuk yol alırdınız. If in ben cok faydasını gördüm, tartıdaki kilo değişmese de inanılmaz incelme sğlıyor, pantolonlar fln bollaştı hemen.
Çok sağolun. Hep beraber umarım 😘😘

ben ip atlamayı deneyeceğim aksam yemek sonrası, burdaki konularda da inceledim her yerden sıkılaşma incelme sağlıyor arkadasların yorumları cok iyi. biraz hızlandırmak isterseniz kilo verme konusunu sizde bi deneyin isterseniz.Bu arada koşma ve zıplama gibi eylemler cok sevdiğim seyler hemen yoruluveririm ama girdiğim bu yolda haziran a kadar her seyi deneyeceğim:halay:

Merhaba ben de bu diyeti yaklaşık 3 haftafır yapıyorum. 2. haftanın sonunda 3.2 kilo verdim. Cumartesi gunu tekrar tartılacağım sonuçları yazarım :)

Merhaba
Ben birkaç aydır ve geçen yılda pandemi döneminde kilo yürüyüş yaptım. İlk 4 kilomu bu diyetle vermiştim. Sonra biraz aldım. Aralık ayından bu yana yine yürüyüş yaptım. İki gündür de aralıklı oruç diyetine başladım. Ramazanda yürüyüş yapamıyorum. Bu diyet benim için iyi olacak. Şimdiye kadar toplam 11 kilo verdim.
İki gündür saat 1 de En geç 2 de Yemeyi kesiyorum. İftarda da yiyorum. 18 saat gibi aç kalıyorım. Bakalım sonuç ne olacak

blondeaddict blondeaddict kaptanım nerelerdesiniz🤗
Herkese merhaba,
Ekmekle ayrı düşeli neredeyse 1 sene olacak arada kokusu burnuma geliyor ama tadını unuttum gibi. Şimdi de ramazan pidesiyle sınavdayım bu ayı da atlatırsam süper olacak🤣 Bir ara tartıda 65'i görüp tehlike çanları çaldı ama aç karnına 63 ile yola devam tekrar 60 a düşsem hiç fena olmayacak🤭

Benim 10 günde 1 kilo gitti. Zaten yavaş kilo veriyorum. Pide yiyorum az oranda. Yürüyüş yapamıyorum birgün yapabildim. Yarın yapacağım. Sabah 57.7 Çıkıyorum. 55 kilo hedefim. Fazlası da olursa hayır demem. Ama zaten zor veriyorum. Çok umudum yok.toplam verdiğim 12 kilo oldu.

İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalim konu başlığına buyurun arkadaslar 🤩

blondeaddict blondeaddict kaptanım nerelerdesiniz🤗
Herkese merhaba,
Ekmekle ayrı düşeli neredeyse 1 sene olacak arada kokusu burnuma geliyor ama tadını unuttum gibi. Şimdi de ramazan pidesiyle sınavdayım bu ayı da atlatırsam süper olacak🤣 Bir ara tartıda 65'i görüp tehlike çanları çaldı ama aç karnına 63 ile yola devam tekrar 60 a düşsem hiç fena olmayacak🤭
Merhaba azminizi tebrik ederim. Tüm geçmişinizi okudum. Tek merak ettiğim bacakları ve baseni ne yaptınız. İstediğiniz forma girdi mi?

Merhabalar daha önce if diyeti yapmış biri olarak bu akşam tekrar başlıyorum .

videoyuyu izlemenizi tavsiye ederim. Bende yeni izledim ve yaptığım yanlışları gördüm. Kilo aldım diyenler yada kalorisini kisanlar mutlaka izlemeli. Ek olarak x25 extreme yapıyorum daha öncede yapmıştım. 25 dk sürüyor ortalama 400-500 kalori yakımı vaat ediyor.iki küçük çocukla yapabileceğim bu. Ve farkettim ki önceden aynı kilomdayken daha sıkıymışım spor yaparken löp löp etlerime sinir oldum. Bir anda karar verdim. Kemiklerim her yerim ağrıyordu ve spordan sonra hepsi geçti . Herkese başarılar

X