Aramızdaki engeller

Tamam. Yoruldum.
Yok hayir yanlis anlamayin. Ailece zor seyler yasamissiniz anliyorum. Basiniz sagolsun. Ama bu karar sizin karariniz. Tabiki annenizi umursamayin diyemem ama dogru bir insan olduguna inaniyorsaniz ve evlenmek istiyorsaniz orta yolu bulmaya calisin. Annenizin soylediklerini de sevgilinize soylemeyin. Kadin iki cocugunu kaybetmis sizi yaninda gormek istemesi normal ama olmuyorsa da alisacaktir. Ben ailemin tek cocuguyum. Ben de yillardir uzakta yasiyorum. Arada serzeniste bulunuyorlar dön artik diye. Tamam ben de sizi cok ozledim ama tayin alamiyorum vs diyorum. Yoksa ben de isterdim diyorum mutlu oluyolarlar bir sureligine. Ne biliyim ailenizi en iyi siz tanirsiniz. Bosuna uzulmeyin bu konuda.

Çok teşekkür ederim.

Hmmm, hiç aklıma gelmemişti. Siz mi karar veriyorsunuz boş yere olup olmadığına. Anlamak istemeyen saldırgan insanlara ne anlatabilirim.

Şu an siz saldırıyorsunuz farkında mısınız? İnsanların yazdıklarına peki, tamam, neyse ya yazan sizsiniz. Bu karşımdaki dinlemiyorum dinlesem bile dikkate almıyorum demek. Bu koşullar altında biri size yazdığında belli ki boş yere yazıyor. Sizin kendinizi anlatmak yönünde ciddi sıkıntılarınız var gerçekten

Sizi dinlemiyorum evet. Üsluba göre cevap veriyorum. Düzgün yorumlar yapanlar var. Onları ciddiye alıyorum. Teşekkürler.

Gerçekten saçma.. sonuçta zaten ayrısın ailenden ve konusurken biliyordun bu kişinin farklı şehirden oldugunu nie bunca yıl konustun. Zaten ailen yanında deil ne die kendi şehrim die tutturuosun bence sen sevgini bi tart kendince.. seven insan gider sevdiğinin yanına

Siz evlenseniz de evlenmeseniz de annenizi bırakıp gidiyormuşsunuz zaten. Yani iş nedeniyle giderken onu bırakmamış mı oluyorsunuz. Şu sevgilimin yaşadığı şehire evlenip gitmem gitsemde gezmeye giderim diyen kızları anlamıyorum. Benim abimin kız arkadaşı da böyle düşünüyordu neyseki ayrıldı da kurtuldu. Bir insan bir insanı seviyorsa eğer neresi olursa olsun onunla gider arkadaşım kusura bakma. Bahanesi varsa zaten sevmiyordur. Benim eşim en ücra köşede yaşıyor olsaydı onunla hiç düşünmeden giderdim. Aileni özlediğinde gidip görebilirsin ya da onlar gelebilir

Sevdiğim için konuştum. İnsan bir yere atanınca ölene kadar orada yaşarım diye mi atanır? Geçici gözüyle bakarak bir şeylere katlanıyor insanlar. Ben de o yüzden katlandım. Fikir almak için konu açmıştım. Boşa geçen bir gün oldu. Ben sevdiğimin yanına gitmem de demedim ama neyse B12 vit. eksikliği olabilirmiş, demiş olabilirim. Bir şey demiyorum.

Onlar gelemez de ben gidecem artık sık sık. Teşekkür ederim.

Vallaha bugün yazdıkları arasında ben en çok o ‘peki’ mesajını beğendim. Konu sahibinin ağzından çıkan en mantıklı sözdü

Vallaha bugün yazdıkları arasında ben en çok o ‘peki’ mesajını beğendim. Konu sahibinin ağzından çıkan en mantıklı sözdü
Onaylanınca sevindin de mi Senin mantıksız sözlerinden sonra tek kelime çok mantıklı gelmiştir. Ciddi olarak söylediğimi düşünmüş, yazık.

Onaylanınca sevindin de mi Senin mantıksız sözlerinden sonra tek kelime çok mantıklı gelmiştir. Ciddi olarak söylediğimi düşünmüş, yazık.
Ahahaha Yoo onaylandığımı düşünmedim, sizin bizim mantıklı cümlelerinizi anlamınızı beklemekten vaz geçeli çok oldu ben muhabbetin bitmesine sevinmiştim ama gene kurtulamadık Tam tersi sizin mantıksız bi ton cümlenizden sonra o tek kelime çok iyi geldi siz hep az ve öz konuşun

Neden yazmadan duramıyorsun acaba? Ben konumla ilgileniyorum da sana noluyor acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…