Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

patsy bnm bulusmamı begenmedın galıba

kıs niye bozuldun ki bence romantik kazmalık etmemiş kıyafetim müsait değil diye iptal etseydi daha mı iyiydi
ayrıca ne demel zırlama 27 diyo nasıl zırlamiyim yaaaaaaaaaa

gulun ustune oda parfumu sıkmıs ada o gun ona cok gulduk..bıde bız o gun yuruyerek eve geldık yolda konusa konusa o gun o kdar yolu nasıl yruduk nasıl gectı varya hıc anlamadım.
busra senın begenmende onemlı tabısı cnm benımmm

ya kısım bi el atın da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kız sen buraya mı eklıycen resmı :)
bak yukarda ınternet sımgesının yanında cercevelı resme tıkla bılgısayardan sec ole ıste

araya sıkıştırmış beniiiiii

azerın bebıs nasıl... gıttın ne ıs gordun anlat bakalım

Karadenızın bır koyunde yasayan fadıme hıc erkek arkadası olamamıs ve bu boyle devam etmıs ve evlenmemıs hıc. Kız 40 yaşındaymış köyun muhtarına gıtmıs demıski muhtar benım bır vasıyetım var ben olursem mezar tasıma kız dogdu kız yasadı kız öldu dıye yazdır demıs ahada parası demıs. Aradan zaman gecmıs kız ölmus ve muhtar mezar temele gıtmış durumu anlatmıs

temel demıskı bu cok uzun yazı sıgmaz taşa ben bunu kısaltırım muhtar da demıs e ne yazıcan. ben yapım okursun demıs temel ve bır gun sonra da yapmıs muhtar da mezarlıga gıdip mezar tasındaki kısa yazıya bakmış "ACILMADAN İADE"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…