Arkadaşlar yardım lütfennnnnn acill

hiram06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
897
1
Kızlar tüp bebeği tutanlar bilgi verirse sevinirim ben tüp bebeğe yeni başlıycam siz daha önce düşükte olsa veya aşılamayla hiç gebe kaldınızmı benim gibi bi kere bile pozitif sonucu alamamış ama tüp bebekle tutan varmı ona göre başlıycam ilaçlara bende pko var nolurrrrrrrr yardım edin hiç umudum yok senağlama

canım bende 3 defa aşılama iki defa tüp bebek denedim ikincisinde hamile kaldım henüz 4 haftalık.bende pkoluym inş en kısa zamanda sende meleğine kavuşursun

Canım 2 senelik evliyim.2 kere de ben aşılama yaptırdım.Sonuç negatif.2 sene için de 1 sefer de olsun gebe kalmadım.Kendim pco hastasıyım.ılk denememde tüp bebekle hamile kaldım.Şu an 9 haftalık hamileyim.Darısı başına..

Canım bendede pko var 3 negatif aşılamadan sonra ilk micro denemde ikizlerime hamile kaldım ama 9. haftada kalp atışları durduğu için aldırmak zorunda kaldım.Umarım sende tedavi sürecin sonunda o mutluluğu 9 ay boyunca yaşarsın...

Canım bendede pko var 3 negatif aşılamadan sonra ilk micro denemde ikizlerime hamile kaldım ama 9. haftada kalp atışları durduğu için aldırmak zorunda kaldım.Umarım sende tedavi sürecin sonunda o mutluluğu 9 ay boyunca yaşarsın...

Çok geçmiş olsun canım.Ben de şu an 9 haftamdayım.İçimi korku sardı.:KK43:(1 hafta önceye kadar kalp atışları vardı.Durmaz inşallah değilmi?

Çok geçmiş olsun canım.Ben de şu an 9 haftamdayım.İçimi korku sardı.:KK43:(1 hafta önceye kadar kalp atışları vardı.Durmaz inşallah değilmi?
Sağol arkadaşım allah kimseye yaşatmasın a.s.
Canım benim onu ancak allah bilir ama sadece sana tavsiye edebileceğim tek şey sakın stres yapma meleğinin sana sımsıkı tutunduğunu ve seni hiç bırakmayacağını düşün lütfen.Sonuçta biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz gerisi allah kalmış...
Allahım bütün dileyenlerin kucağını meleklerle doldursun işallah .. şu an senin gibi hamile olanlarada sorunsuz bir 9 ay sonunda meleklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına almak nasip etsin :Saruboceq:

geçmiş olsun canıım inş bida seni hiç bırakmazlar hepimize Allah nasip etsin meleklerimizi

kızlar merak ettim niye genelde düşük oluyor tüp bebekte normale göre pozitife sevinemiyoruz bile

normalle aynı oranda düşükle sonuclanıyor tüp bebek olduğundan dolayı daha çok düşük oluyo değil

saol cnm cevabın için yazılarını okudum inş Rabbim gönlümüze göre verir tatlım

inşallah canım seninde Allahım gönlüne göre versin inşallah sana ikiz olurda görürsün :)

bende de var pko
bı basarısız tüp bebek arkasından dondurulmus embıryo ıle hamıleyım cok sukur :teselli:

Ayyy çok seviniyorum hamişlare ikiz olsa ahhh ahhh Allah bilir canım hayırlısı neyse o olsundelikafadulden

X