Aynı Evin İçinde 20 Günlük Küslük

En sevmediğim huyların biridir küsme huyu
Hatta kızım bile bazen bir şeyler yaptırmak için küstüm diyor ben de kesersen küs diyorum
Kardeşim falan da ķüser benim bir surat aşar beş karış sinir olurum dövesim gelir
Esim de kuserdi yatak falan da ayırdı birkac defa önceleri çok takiyordum sonra tepkisiz kaldım Allahtan azalttı huyunu
Onun da ayırma sebebi benim kızgın olunca seni göresim gelmiyor daha çok sinirleniyorum diyor
Sanki dedim benim seni her zaman göresim geliyor
20 gün çok fazla cidden ne bu böyle neden evlisin o zaman

Benim öküzde 2-3 ay küserdi sonunda ben dayanamaz patlardım, tartışırdık öyle konuşmaya başlardık. Sekiz ay önce yine küstü ben oralı olmuyorum ve küslüğümüz bitmedi yıllarca bu evliliği ben ayakta tutmuşum. Benim için tamamen bitti artık. Haziranda boşanacaktım çocuğun okulundan dolayı boşanamadım ( orası uzun hikaye) bir buçuk yıl sonra boşanacağım inşallah.17 yılımız bitecek bu huyundan vazgeçmedi kendiyle ilgili sorunları var terapiye git dedim gitmedi. Ona karşı hiçbir duygum kalmadığı için çok duyarsızlaştım. Dün tartıştık sen ne istiyorsun benden dedi öylede pişkin. Ben senden birşey istemiyorum ben seni istemiyorum dedim. Doğum gününde onunla konuşmamışım diye sitem ediyor bir de. Diyeceğim o ki sakın taviz vermeyin kaybetme korkusu olsun. Aslında ikinci evliliğiniz, daha olgun birini tercih etmenizi beklerdim. Kısa zamanda düzelmezse benim yaptığım hataya düşmeyin, elin eğitemediğini eğitmeye çalışıp hiç kendinizi yormayın hayat kısa

17 yıl dile kolay.. ne sabırlıymışsınız. Ne bileyim evlenmeden böyle huyları yoktu.. bu kadar uzamazdı. Yok ben sizin kadar sabırlı olamam bu ilk sefer diye tuttum kendimi. Ama sürekli olursa boşanırım. Huylu huyundan geçmiyormuş baksanıza.. :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…