Ayran Detoksu İle 2 Günde 2 Kilo Verin!

araştırmama göre genelde iyi kilolar vermiş herkes .
ben de şimdi 5 günde 5 kiloyu bitirip haftasonu bunu yapmayı planlıyorum :)
bayramdan önce gitsin artık bu kilolar ...

TAmam canım teşekkürler. Her gün aynı şeyi sıkıcı oluyor mu? Bir ara dukan diyeti yapmıştim 10 gün zor dayandım umarım bunu yaparım
yani biraz sıkıcı ama katlanabiliyorum . Kilolar takıntı haline geldi çünkü bende . Şimdilik iyi gidiyor yarın et gününe basliycam. Kilo bildirimimi yapıcam. Isterseniz 5 günde 5 kilo sayfasından takip edebilirsiniz beni :)

ben de ayran diyetine dün başladım. akşama kadar sorun olmadı açlık hissetmedim ama işten eve gelince baş dönmelerim oldu. sebebi de bebeğim eve geldiğimde sürekli emmek istiyor. ben de dayanamadım akşam iki dilim karpuz yedim yatmadan önce de sodalı ayran içtim. bakalım bugün akşam nasıl olacak.

ben de ayran diyetine dün başladım. akşama kadar sorun olmadı açlık hissetmedim ama işten eve gelince baş dönmelerim oldu. sebebi de bebeğim eve geldiğimde sürekli emmek istiyor. ben de dayanamadım akşam iki dilim karpuz yedim yatmadan önce de sodalı ayran içtim. bakalım bugün akşam nasıl olacak.
dikkat edin kolau gelsin.. sonuçları yazarsaniz sevinirim :)

sağolun yalnız ben kürden önce tartılmayı unuttum :) gerçi kilo problemim de yok ama tatilde iki-üç kilo aldım onu vermek istiyorum. iki gündür kendimi hafif hissediyorum detoks etkisini hissediyorum sanki.
kayınvalidem bu kürü ayda bir iki kere yapıyor her seferinde 900 gr kadar veriyor.

sağolun yalnız ben kürden önce tartılmayı unuttum :) gerçi kilo problemim de yok ama tatilde iki-üç kilo aldım onu vermek istiyorum. iki gündür kendimi hafif hissediyorum detoks etkisini hissediyorum sanki.
kayınvalidem bu kürü ayda bir iki kere yapıyor her seferinde 900 gr kadar veriyor.

geri alıyormu peki ? Bide ben suan zaten bi şok diyet yapıyorum. Üstüne bunu yaparsam nasıl bir sonuç alırım ?

bu diyet bana ağır geldi. dün öğleden sonra baş dönmesi ve halsizlik başladı. akşam üzeri de eve geldiğimde de arttı o yüzden diyeti akşam yemeğinde bozdum. o halde bir kilo vermiştim. benim kilo problemim yoktu(170 boy 57 kilo) benim düşük tansiyon problemim ve anne sütü alan bebeğim var.O nedenle ara öğünler yerim onlar olmayınca rahatsızlandım

Benim zaten şu an 3-4 kilo fazlam var. 5 kilo kadar verdim. Bunuda uygulayabilirim aslında cazip geldi. Konuyu takibe alıyorum bi ara yaparım. Ama mecimek ve yoğurdun bir arada tüketilmesinin zararlı olduğunu okumuştum içindeki demiri alıyormuş tıpkı ıspanak ve kırmızı ette oldupu gibi.

arkadaşlar 98 kiloyum, bu kürü arada bir uyguluyorum. bir kilodan garanti gidiyor. ama günü zor bitiriyorum. yarında uygulayacağım. programım şöyle biraz kürleri karıştırarak yapıcam.bu akşamdan yoğurt limon pul biber yicem sabahtanda her öğünden önce yoğurt tarçın zerdeçal üçlüsünden oluşan kürü uygulayacağım. aynı zamandada kahvaltıdan sonra bu kürü yapacağım. bakalım bir gün sonraki sonucu yazıcam. bir deneyelim bakalım.

arkadaşlar 98 kiloyum, bu kürü arada bir uyguluyorum. bir kilodan garanti gidiyor. ama günü zor bitiriyorum. yarında uygulayacağım. programım şöyle biraz kürleri karıştırarak yapıcam.bu akşamdan yoğurt limon pul biber yicem sabahtanda her öğünden önce yoğurt tarçın zerdeçal üçlüsünden oluşan kürü uygulayacağım. aynı zamandada kahvaltıdan sonra bu kürü yapacağım. bakalım bir gün sonraki sonucu yazıcam. bir deneyelim bakalım.
Merhabalar bende 98 kiloydum 2 gun ayran detoksunu uyguladım sabah kalktim tartıldım 96 kiloyum. Gercekten gitti 2 kilo ayda 2 kez yapicam ve ayni sistem devam edicem. Abur cubur yok, sıvı tuketim, ekmek yok, yesil çay aksamlari yemek olarak sadece yoğurda elma rendeliycem bir akşam salatalik, havuç vb yiyecegim bakalim kolo vrmek devam edecek mi.

Merhabalar bende 98 kiloydum 2 gun ayran detoksunu uyguladım sabah kalktim tartıldım 96 kiloyum. Gercekten gitti 2 kilo ayda 2 kez yapicam ve ayni sistem devam edicem. Abur cubur yok, sıvı tuketim, ekmek yok, yesil çay aksamlari yemek olarak sadece yoğurda elma rendeliycem bir akşam salatalik, havuç vb yiyecegim bakalim kolo vrmek devam edecek mi.
98 den 93,5 düştüm. Ayran detoks cok ise yarıyor. Hafta ici 5 gün kahvalti ayni diğer ogunler sadece çorba beslenerek 1 kilo verdim. cumartesi pazar gunleri detoks günü her denemede kesinlikle 1,5 - 2 kilo gidiyor. 10 gunde toplam 4,5 kilo gitti. 70 kilo olana dek rejime devam.

Cnm aynen oyle baktim gitmiyo kilolar 5. Ayda diyetisyene basladim emziren anne diyeti werdi 3 ayda 11 kilo gitti 9,5 sirf yagdan gitti eski halime donene kadar dewam edicem sende mutlaka diyetisyene git korkma sut azalmiyo aksine bol dereotu falan werio onlarda sut cogaltiyo zaten

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Merhabalar
Bende emziriyorum vede kilo vermek istiyorum
Diyet listenizi paylaşa bilir misiniz?

X