Ayran Detoksu İle 2 Günde 2 Kilo Verin!

Kilo verecem diye bebişler sütsüz kalmasın lütfen öncelik onların olsun emzirme faslı bitince rahat rahat diyet yaparsınız.

Hadi bakalim pzts baslicam carsamba sabahi bitmis olacak su an kilom 50.1
amacim 48-49 arasi kalabilmek sonucu bildiriciimmm

Bugün kür de 1.günüm sonuçları sizlerle paylaşacağım..lezset olarak hoşuma gitti benim yapılmayacak bir şey değil

bu kürü yptım evet kilo da verdim ama 2 kilo verdiysem 1 kilo geri aldım onun yerine kalori saymak daha mantıklı

AYRAN DETOKSU

AYRANLI DETOKS(DENENMİŞTİR)
KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI 2 GÜNLÜK KÜRDÜR YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR (BIZZAT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün kahvaltı ve beslenme aynı sekıldedır. sabah saat 09-10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatal ık,yeşıllık.
Gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin.... 1 lıtre yagsız veya yarım yağlı ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır. Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez... yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenırse)... kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır. 2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.
Ayran aşı çorbası gibi yoğun kıvamlı olmalı. Tadının pek güzel olduğunu söyleyemiyeceğim ama işe yaradığını söyleyebilirim.
Kolay gelsin:) (çiğdemce lezzetler)

Eki Görüntüle 1200802
Bu karışım 2 gün üst üste mi yapılacak yoksa bir kez yapılıp 2 gün mü içilecek?
Ben yaptım da koca bi tencere doldu bir günde bitmez bu

slm herkeze ben bugün bu diyete başladım bakalım ne olacak bi sorum var bu diyeti bilenler için akşam 21 e kadar değil de 6 ya kadar yesek ne olur acaba 6 dan sonra bişey yemesem

Olur dayanabiliyorsanız daha iyi bile bende bunu yapmıştım etkili ve tadı kötü değil nane ve pulbiberi bol ekledim bende

Bu karışım bir detoks. Bugün başladım bende. Aslında vücudumuzun arınması için ayda bir kez yapmalıyız diye düşünüyorum.

uygulayacağım sonucu bildiririm diyenler genelde geri dönüş yapmamış

ben de sıkı diyetteyim kilo vermem durduğunda bu detoksu uyguladım benim hiç halim kalmadı zaten diyetde olduğumdan vücutda ödem olmadığından birinde 500 gram gitti diğer detoksda 600 gram gitti

bir daha uygularsam 30 dakika yürüyüş eklemeyi düşünüyorum

Selam kızlar bende pazartesi ve sali yapmayı düşünüyorum sonucu buraya yazarım eğer ise yararsa bir sonraki hafta da kabak detoksunu yapmayı düşünüyorum:)

Bu konu neden bu kadar gerilerde kalmış. Hem yaza çok uygun, hem de işe yarıyor. Ben geçmiş yıllarda ara ara yapardım, yarın yine yapacağım.

Dün başladım ve ilk günümü tamamladım.
Son bir haftadır deli gibi yemiştim, o yuzden ilk gün çok iyi 1.600gr gitti.
Bugün ikinci günüm

X