Ayran Detoksu İle 2 Günde 2 Kilo Verin!

Herkes memnun kalmış. Verdiğiniz kilolarıda geri almamışsınız sanırım. Bugün bende başladım tadı güzelmiş , en azından zorlanmıycam yerken. Sabah akşam içtiğim ballı sirkeli suyuda beraberinde yapıyorum. Umarım etkisini azaltmaz. sonucu yazarım mutlaka :)

Dün 1. Günümü tamamladım ve 600 gr eksik çıktım. Normal yoğurtla yapmasam daha çok giderdi belki. Ayrıca beraberinde ballı sirkeli suyada devam ettim. Bu gün ikinci günüm sonucu yarın tekrar yazarım. Yapmak isteyen arkadaşlar için bilgilendirici olsun :)

Bende yarın Denemeyi düşünüyoruuummmmmm Evde daha dün yaptıgım yogurdum var,Ofis Calısanıyım bence bu diyet bana cook iyi gelecekkk :))))

Ben dün yaptım sonuç 400 gram başım çok ağrıdığı için bugün yapmıcam kilom 57 haftada bir gün yeterli ağır geldi biraz bana sanırım

Bende bu ay basinda yaptim 1 günü tartida hic bisey fark etmedi 4.5 saat yurumeme ragmen ertesi gunude devam ettim 3 gun sabahi 2 kilo gitmisti ay sonunda tekrar yapicam yapicak olanlar hic düşünmeden yapabilir cunku hic aclik hissetmiyorsunuz hatta ben az sulu yapip yamek gibi yedim

Elma diyeti yaptim ben hic ise yaramadi bu arada 1 ayda 2 kez yapiliyor ayran detoksu ben gecen hafta yaptim 2 kilo verdim geri aldim o yuzden ayda 1 kez yeterliymis onu anladim ocak 15 de tekrarliycam ben her ay 15 inde yapicam bende boole bi etkisi oldu paylasayim dedim bol eksili gunler

Bende evde olduğum iki gün deneyeyim bu kuru.bizim soğuk çorbaya benziyor yalnız tuz varmı bu kurde,çok az da olsa atsak olmazmi yapan arkadaşlar benim düşük tansiyon problemim var sıkıntı yasamayayim sonra

Kızlar ben de başladım dün 72,4 kiloyla tadını çok beğendim hiç aç kalmadım hatta bitiremedim bile tamamını sadece çok sıkıldım yemekten yarın sabah sonucu yazıcam

X