Ayrılalı 1 buçuk sene oldu ama ben Eski Nişanlımı Çok Özlüyorum :(

Annenize acil şifalar diliyorum
Sizin ki sanırım kıymet anlamak,kaybedince değer bilmek gibi olmuş
Birazda yalnız kalmışsınız, boşlukta sardıkça sarmışsınız eski nişanlıya.Onunda hayatında biri olması üstüne tuz biber olmuş.
Fakat elinizden bir şey gelmez.Kendi hayatınıza bakmak zorundasınız, mecbursunuz.

Son düzenleme:
Öncelikle annene acil şifalar diliyorum ne yazık ki biz kızların en büyük dertlerini hep annelerimiz çekiyor ve aslında onlar bizim üzüntülerimizi bizden daha yoğun yaşıyolar ama bize belli etmemeye çalışıyorlar... :KK43:

barışmak falan demişsin bence bunca olan şeyden sonra barışmamanız en doğrusu yani artık böyle bir umut bağlama kendine olan olmuş,biten bitmiş. Böylesi daha hayırlıymış ki böyle olmuş.

Zaten sevgilisi de varmış o artık kendi yolunu çizmiş anladğm kadarıyla senin geçmişe takılıp kalmanı birazcık vicdan yapmana bağlıyorum ben.. ona söyledklerin,ufak flörtlerin,iftiralarından dolayı.. aynı işyerinde olmanız kötü maalesef sürekli onu orda gördükçe unutman imkansızlaşıyor. Ama ben hala aşk olduğuna inanmıyorum.. seninkisi özlem de değil sadece vicdan yapıyorsun eğer sebep buysa son kez içini rahatlatmak için onunla konuş ve artk tamamen unut onu. İkiniz için de en hayırlısı... :KK34:

Son düzenleme:
annenıze sıfalar dılıyorum..bence onu bır an once unutun kendıne yepyenı bır sayfa ac gecmıste yasama derım..bak zaten o da yenı bırını bulmus eger onu ararsan canın cok acıyacak sinirlerın ıyıce alt ust olacak unut derım ben ..:KK20:

"Senin sayende girdigi isten kazandigi paralari kiz arkadasiyla yiyor"... Bu ne kadar densizce kurulmus bir cumledir! Sen olmasan o adam yine is bulurdu, hayatini gayet de surdururdu! Bu kafa yapisindan nefret ediyorum.

3yaş büyük kilolu çirkin kız
senin veremediğin huzuru vermiş demek ki

yaşadıklarından ders almaya çalış
Anneciğinize acil şifalar

Öncelikle hiçç ama hiç emek vermemişsiniz ,ona rağmen devam etmiş sizi bi başkasıyla gördüğünde hiçç açıklama bile yapmamışsın ,güzellik bi yere kadar kız arkadışının fiziğine değil ruhuna bakmış demekki fizik değiştirilir zorr değil daha bakımlı olur olur biter ama karakterde oynama yapaamıyosun,seviyorsan hala mücadele et evlenmeden daha sonra daha çokkk üzülürsün konuş yaptığın kaprisleri anlat....

Fazla naz aşık usandırır diye bi tabir var bilirsin.. ve sende hep kaçmak hep kovalanmak istemişsin.. ama öyle bi dunya yok canım zaten kosacagı kadar kosmus ... simdide bence cocuga ulasıp şimdiki ilişkisini bozma 3 yaş buyuk diye belirtip durmuşsun.. olabilir.. buna sen karar veremezsin.. sen bitirmişsin lafının arkasında dur ortalıgı karıstırma 1 seneden sonra... :KK34:

öncelikle merhaba tam olarak anlamadığım için soruyorum 1 bucuk yıl demişsiniz ve şunu paylaşmışsınız

ve acımı katmerleyen şey onun sevgili yapması oldu. pek güzel sayılmayan, oldukça kilolu ve kendisinden 3 yaş büyük bi kızla çıkıyor. benden daha iyi değil diye kendime teselli versem de canım çok yanıyor. ayrıldıktan 3 ay sonra nasıl olur ?
3 ay mı 1 bucuk yıl mı?

Kızlar konu sahibesi açık yüreklilikle yaşadıklarını anlatmış. Ama yazılan yorumlara bakıyorumda "oh iyi olmuş sana beter ol" tarzı ya. Biz kızlar neden kendi hemcislerimize karşı bu kadar acımasızız ? Evet konu sahibesi bazı hatalar yapmış yaptığı hataların farkında ve yeterince cezasını çekmiş. Sanki hepimiz 4x4 lüğüz.

Canım annene acil şifalar diliyorum. Hatalarının farkındasın buda bir şey. Burada seni acımasızca eleştiren pek çok kızın yapamadığını yapmışsın ve hatalarını farketmişsin.

Eski defter kapanmış artık herkes yoluna bakacak. Zaman herşeyin ilacıdır. Hakkında hayırlısı olsun...

O küçümsediğiniz ve eziklediğiniz kız "ufak flörtleşmeler" yaşamayan, bencilliği yüzünden sevdiği insanı üzmeyen, şımarıklıklarla ve kaprislerle sevgilisini boğmayan normal bir kızdır belki. Umarım çok mutludurlar.

buradaki insanlar arkadaşın sadakat anlayışına takılmış halde bence şahsen ben öyleyim,arkadaşın kendine has bir sadakat anlayışı var ,sadakatsizliğini anlatırken bile ben asla aldatmadım diyor ısrarla bu mu hatalarını fark etmek?bence arkadaş hatalarının farkında falan değil.

Yorumlari okurken tuylerim kalki .yahu insanligin oldumuvsizin..bu konuyu yazab bir insan..kalbi olanduygulari olan ustelik annesi kanser olan biri..yasadigi paikolojiyu dusundunuzmu hic..yok adaminverilmis sadakaai varmis yok kurtulmus oh olsun sana....yazik hakketen ..konu sahibi egoistte onlardan fazla egoist ve duyarsizsibiz..hicmi yanlislar yapmadiniz hicmi pismanliklariniz olmadi sizin..yada siupermisiniz nesiniz.o yargilayici acimasiz yorumlarinizdan sonra rahat yatbiliyomusunuz cidden....konu sahibi cok hatali..insan gibi dogruyu gostermek zor geliyo coguna....hayatinizda kac arkadasiniza boyle sert yorumlar yapabiliyosunuz . .burda kolay tabi...

Konu sahibi arkadaşım demişsin ki o kadar uyarmama rağmen iş arkadaşlarını arabayla bıraktı ama kendini anlatırken de "inatçıydım, kızdığı birşeyi birdaha gündeme getirirdim."demişsin.

Kızma, darılma ama o bir yaptıysa sen ona on yapmışsın ve malesef yavaş yavaş soğutmuşsun kendinden hastalıklı bi'hal almış ilişki. Onun iş arkadaşlarını arabayla bırakmasına kızmışsın ama sen de yurtdışına gidince kendini şaşırmışsın ve bi'nevi bıyık altından flörtleşmişsin adı konulmadan.

Onun artık bi'sevgilisi olduğunu kabullen bence çünkü cidden çektirmişsin adama tekrardan biraraya gelmeniz imkansız gibi bi'şey barışsanız da sağlıklı bi'ilişki olma ihtimali de çok uzak...

Sen kızın fiziğine, yüzüne, yaşına, kariyerine bakarsın her eski sevgili gibi ama karşı taraf içine bakar. Bilemezsin belki o beğenmediğin kız tatlı dilli, hoş sohbetlidir, her an mutlu ediyodur onu, güven veriyodur, hep yanında oluyodur bi'nevi senin ona veremediklerini vermiştir. Malesef yüz güzelliğini sollayacak şeyler vardır şu hayatta.

Kendine iyilik yap ve önüne bak lütfen şuan sadece kaybetmeyi yediremiyosun zira...

Yorumlari okurken tuylerim kalki .yahu insanligin oldumuvsizin..bu konuyu yazab bir insan..kalbi olanduygulari olan ustelik annesi kanser olan biri..yasadigi paikolojiyu dusundunuzmu hic..yok adaminverilmis sadakaai varmis yok kurtulmus oh olsun sana....yazik hakketen ..konu sahibi egoistte onlardan fazla egoist ve duyarsizsibiz..hicmi yanlislar yapmadiniz hicmi pismanliklariniz olmadi sizin..yada siupermisiniz nesiniz.o yargilayici acimasiz yorumlarinizdan sonra rahat yatbiliyomusunuz cidden....konu sahibi cok hatali..insan gibi dogruyu gostermek zor geliyo coguna....hayatinizda kac arkadasiniza boyle sert yorumlar yapabiliyosunuz . .burda kolay tabi...

İyi de burda erkek arkadaşım bana böyle böyle yaptı dese biri bizler adamı yerden yere vururken kimse "durun o adam da insan" demiyo beddua bile ediliyo arkasından. Tamam bazı söylemler ağır olabilir ama konu sahibine hak verilecek bi'durum yok belki burdan etkilenir artık sevgilisi olan bi'adamı unutur.

Allah annenize ve tüm kanser kardeşlerimize şifa ve sabır versin.
Allah sizi de islah eylesin. Size de sabır ve şifa versin(ciddi bir psikolojik desteğe ve uzmana ihtiyacınız vardır kardeşim)
Tavsiyeye ihtiyacınız varsa,yukardaki kardeşlerimizin tavsiyelerine uyun ve sakın olun.
Rabbim hiç bir belayı da sefayı da boşuna göndermiyor bizlere.
Hayatındaki tüm bu hadiseler seni büyütmüş ve olgunlaştırmıştır inşallah.
Gelecek hayatında daha sağlıklı adımlar atman dileğimizle,her şey düzelir inşallah...ya sabır!!!

Öncelikle eski nişanlının senden ayrılmış olmasına cidden çok sevindim.
Geç bile kalmış.
Çünkü senin kendinle sorunların var , ki sen de bunun farkındasın.
En azından bu iyi bir şey fakat sorunları çözmek için harekete geçmek lazım.
Şımarık bir kız çocuğu gibi hareket etmişsin hep.
Şimdi de sızlanmaya devam ediyorsun.

Özlediğin şey ise bu adamın ilgisi, alakası.
Tabii bir de hayatında biri olduğunu öğrenmen egonu zedelemiş.
Beni nasıl bırakır, nasıl başka birine aşık olur triplerinde olduğun için pek çok kadın gibi, kız arkadaşına nahoş sıfatlar yüklüyorsun içini bilmeden.

Ben olsam uzman yardımı alırdım toparlanmak için.
Kendime yeni bir sayfa açardım hayatımdaki sorunlarla yüzleşerek.

Arkadaşın yazısını okurken sizin bu yazdıklarınızın hepsini aklımdan geçirdim aynı şeyleri düşünmüşüz cevap vermek için aşağı indiğimde gerek olmadığını anladım duygularıma tercüman olmuşsunuz teşekkürler =)kesinlikle nişanlısı çok doğru bir karar vermiş..

Arkadaşım kusura bakma ama çok bencil bir yapınız var. Onu özlemenizin tek sebebi de yeni sevgilisi olması. Kendinize bunu yediremediğiniz içinde tekrar özlediğinizi düşünüyorsunuz. Sizden daha çirkin, kilolu olabilir ama onu tercih etmiş yeni bir hayat kurmuş, şimdi kendi bencilliğiniz yüzünden o kızı hiçe sayıp eski nişanlınıza 'tekrar başlayalım desem ne der' diye düşünüyorsunuz. Peki o kız açısından niye düşünmüyorsunuz? Ne hakkınız var ona öyle bir duyguyu yaşatmaya? Bu huyunuzu değiştirmezseniz hayatınızda hep mutsuz olmaya mahkumsunuz. Annenize gelince acil şifalar diliyorum Allah kimseyi böyle bir imtihanla sınamasın inşallah yakın zamanda sağlığına kavuşur.

öncelikle annenize çok geçmiş olsun.benim de başımdan seninki gibi bi olay geçti.4 senelik bi ilişki yaşadık kötü bi şekilde ayrıldık ve ayrılalı tam 1 sene oldu.babama da aynı hastalık var bi kaç aydır.ama ayrıldığım kişi bunu arkadaşlarımdan duymuş beni aradı ve konuştuk bi kaç defa.ama bunların sonu gelmiyor malesef.çok kötü günler geçirdim ve hep 'o' bunu bile bile benim yanımda olmadı diye teselli ettim kendimi unutmaya çalıştım halenn de çalışıyorum.ama bazı şeyler planlandığı gibi gitmiyor malesef.sen hep onun yaptıklarını görüyorsun.biraz da aynayı kendine çevir ve kendi yaptıklarını gör.her şey karşılıklıdır bu hayatta.böyle olması gerekiyormuş deyip yoluna devam et derim.diyelim ki evlendiniz her şey istediğin gibi güllük gülistanlık mı olacak yoksa gene sorunlar mı yaşayacaksınız önce bunu düşün.anladığım kadarıyla annenin hastalığında tutunacak dal arıyorsun ama böyle kendini daha fazla yıpratma.

Okudum okudum...
Ama hic bir sekilde anlam veremedim ufak flörtler simarikliklar...
hemen baskasini bulmus diyorsu da 3 ay sonra bunu yapmis, ve sen bunu yapmasi icin cok yardimci olmussun kendisine.. sonucta seni aldatmamis bitten bir iliski sonrasi da hsyatina devam etmis.

X