Ayrılalı 1 buçuk sene oldu ama ben Eski Nişanlımı Çok Özlüyorum :(

Bizim bu kızlarımızdaki prenses sendromu,ben dünyanın en güzel karısıyam sendromları ne zaman bitecek yahu?Neden kendilerini vazgeçilmez zanneder kızlar?İskandinav kızları gibi olaydınız acep burnunuzu nerelerden toplardık..Kızceğiz senden kilolu ve çirkin olabilir ama emin ol adama daha fazla mutluluk veriyordur pehhh..

hiçbir acı sonsuza dek sürmez. zamanla sende alışıcaksın merak etme. sakın konuşma biten bitmiş üstünden 1,5 sene geçmiş ve adamın hayatında biri var. konuşmanız sadece çocukluk olur.
annecine Allah acil şifalar versin inşşş

Ya o adamın yeni sevgilisi sensen?
Adamın sonuçta bi'sevgilisi var nereye gidip sarılıyo boynuna.
Aradan bir buçuk sene geçmiş sevgilimin eski sevgilisi gelip boynuna atlayıp seni unutamadım vs diye içindekileri anlatıp şansını deniyo valla paralarım adamı

Yok öyle istediği an hayatını karartıp, ilgiye muhtaç olduğu an şak diye insanın hayatının ortasına düşmek

Son düzenleme:

Ben sizin yorumlara yazdığınız cevapları okuyana kadar barışma amacı kesinlikle taşımayın ama mutlaka gidip konuşun, yüzleşin diyecektim. Çünkü insanın içinde yarım kalmışlıkla yaşaması, söylemek istediklerini söyleyemeden yeni hayat kurmaya çalışmasının zorluğunu çok iyi biliyorum. Neden konuşup yüzleşin diyecektim? Çünkü hatalarınızı anladığınızı ve çok pişman olduğunuzu düşünmüştüm. Yalnız derdinizi açtığınızda yazdıklarınızdan sonra özellikle yukarıdaki yorumunuzu dehşetle okudum:

1.)Torpil yaptırdım parayı başkasıyla yiyo: Torpili sevdiğiniz insan için alışveriş gibi yaptırmışsınız. Halbuki ikinizin geleceği için yaptırdım demiştiniz. E o geleceği kendi elinle baltalayıp sonra ayrılırken " al oyuncaklarını, ver oyuncaklarımı" diyosunuz resmen.

2.) İşi bırakıcam deyip bırakmamak: Yalancılık değil! Adamın canı o an çok yanmış en iyi çözüm bu gibi görünmüştür ama iş bulmak çalışmak kolay değil. zor bi karar. Bu sözden sonra arka planda neler döndü bilmiyosunuz bile?

2.) Kızları bırakma dedim bıraktı: Nişanlınız da size gitme, gelecek kuralım dedi, gittiniz. Siz çok mu onun sözündeydiniz Allah aşkına?

Bence çok acil kendinizi acımasızca yargılayıp, burakın çuvaldızı iğneyi bile eski nişanlınıza değil kendinize batırın!

Son düzenleme:
Sen onla nisanliyken kucuk flortler yasiyorsun sorun yok da o senden ayrilip uc ay sonra sevgili bulunca sorun var oylemi... istedigin kadar kiza çirkin de ama gercek su ki demekki o kiz adama GÜVEN veriyo... bunun yerini hicbisey tutamaz. Senden ayrilmaklada verilmis sadakasi varmis diye dusunuyorum. . Ve Bence seni artk sevmiyo o kiza ilgi duyuyo...

Sanki kendi yaşadıklarımı okudum.bundan 5 yıl önce ben de bir adama çok aşık oldum.Egom, ailem ve sahte arkadaşlarım yüzünden ayrıldım.sonra onu hiç unutamadım.ayrıldıktan 3-4 ay sonra başka biriyle sevgili oldu ve evlendi.o evlenmeseydi ben hayatıma devam edemezdim.sonra hayatıma nişanlım girdi ve çok mutluyum şükür.ama insan hayatında bir kere aşık oluyor, bunu çok iyi anladım.yapabiliyorsan hala kaybetmemişken yeniden kazanmayı dene, tamamıyla kaybedersen seni daha kötü günler bekliyor.

Kusura bakma ama seninkine elindekinin değerini bilememek kaybedince de anlamak denir ..
Bütün ilişkide hataları hep sen yapmışsın . Küçük flörtler diyorsun asla aldatmadım diyorsun peki sevgilin yani nişanlın senin yaptıklarını yapsa kızlara gülümsese sıcak bir bakış atıp iki çift ayak üstü muhabbet etse ayrılmaz mıydın ? Ayrılmanı geçtim kapris yapmaz mıydın kızmaz mıydın nasıl aldatmak olmuyo bu ya iyilik meleği sanıyo herhalde bu kendini resmen aldatmaktır bu benim için demez miydin ?
Çocuğun değerini hiçç bilmemişsin ki . Yeterince ilgilenmiş seninle ama sen hiç bi zaman onu dinlememişsin . Hangi insan gerçekten seven bi insan sırf keyif için sosyalleşmek için sevgilisini 5 ay görememeyi göze alıp yurt dışına gider yakınlarda aynı şeyi öğrenme imkanı varken ? O senin nişanlın birşeyleri yaparken ortak karar vermeliydin .. Onunda fikrini almalıydın o engel olmamış sadece türkiyede öğren yurt dışına gitmene ne gerek var demiş .. Madem sosyalleşmek istiyordun bi işe girp para biriktirip nişanlınla gidip gezseydin yurt dışını ? yolu mu yok arkadaşım ?
Bence hak etmişsin bütün bu yaşadıklarını .. Kusura bakma bana kızacaksın ama öyle malesef çocuk haklı . Şimdi ona karışamazsın başka kzlarla çıktığı için .. Hesap soramazsın .. O artık başkasıyla birlikte ve gidip konuşman da doğru olmaz .. Aslında onu iyi tanıman gerekir 3 senede . Bütün bu acaba beni gidip konuşsam aşağılarmı gibi türünden sorularını biraz dşünerek kendin cevaplayabilrsin ..
Ama bence gerçekten seni sevmiş olsa da oumlu şeyler söyleyeceğini sanmam .

Valla missblue yorumunuza yorum yapmş ben de aynen ona katılıyorum . Gidip boynuna atlaması çok saçma . Benim sevgilimin eskiden 3 senelik ayrıılıklarla beraber toplam 3 senelik bi ilişkisi varmş . Kızla anlaşamıyorlar diye kız ben başkasıyla çıkyıorm demiş . O da hattını kırmş sevse de silmiş onu hayatından . Kız snra numarasını bulup yalvarmş ama benimki kabl etmemiş aradan 3 sene sonra biz çıkmaya başladık beni gerçekten sevdiğini biliyorum 2.5 senedir çıkyıoruz . Kız gelip sarılsa boynuna ve ben bunu öğrensem o kızın ağzını burnunu kırarım herhalde hangi hakla benim sevgilime sarılıyo kim ki o .. Çoktann kaçırmış trenii çok geç artık o beni seviyo zaten onunda ağzının payını verrdi ..
Yani bence yanlş fikirler veriyorsunz . Bence hiç bulaşmamalı unutmaya bakmalı bu onun hatası ve olanları hak etmiş .

Yorumlara bakıyorum da, bazı arkadaşlar hayatı Türk filmi kıvamında yaşıyor.. ne kadar güzel, pembe ve saçma bir dünya..

öncelikle birçok kişinin can acıtıcı yorumlar yaptığını görüyorum. bu beni inanılmaz üzdü. bilmem annesi kanser hastası olan, psikolojisi bitik haldeki bir kızın canını yakmak ne kadar insanlığa sığar ?? bunu da vicdanınıza bırakıyorum !

ama bunu biraz anlayabiliyorum. çünkü zaten çok uzun yazdığım için, ilişkimize dair bazı detayları yazamadım. bu da kopukluk yaratıyor ve sadece ben suçluymuşum gibi bir izlenim yaratyor. ben yurtdışına gitmeden önce zaten oldukça yara almış bir ilişki vardı. çok sık ayrılıp barışıyorduk. yüzgöz olmuştuk. bir tartışmamamızda bana "orospu" dedi !!! başka bir tartışmada "s.k kafalı" diye hakaret etti. sık sık elini kaldırdı, vurmadı ama elini kaldırdı. hatta biz bir kere arabadayken el kaldırmıştı, komşu görmüş de anneme sormuş.

bu olaylardan sonra bir şekilde barıştık ve yola devam ettik. ama yine de bu yaşananlar insanın aklından gitmiyor. sonuç olarak ilişki yıprandı. ben yurtdışına gittiğimde böyle bir ortam vardı.

son olarak "yeni sevgilisi 3 yaş büyük, kilolu" dememe takılanlar olmuş. önce şunu söyleyim benim bu kadını kıskandığım filan yok, kıskanabileceğim biri değil zaten. ben şundan dedim: benim eski nişanlım 29 yaşındaydı, bense 28 yaşındayım. bana bazen şaka yollu takılırdı "ben istesem 20'lik çtır kız da alırım" diye. bu da beni kırardı. hatta bir kere 30 yaşındaki bir arkadaşı 21 yaşında bir kızla evlendi ve eski nişanlım aynen şöyle dedi: "valla en iyisini yaptı, biz de aptal gibi aynı yaşta karı alıyoz." ben çok gücendim ve tartıştık, sonra da şaka yaptım dedi. yani böyle biriydi eski nişanlım. ayrıldıktan sonra 20'lik çıtırla çıkar diye beklerken 32 yaşında bir hatunla çıkması, o iddialı laflara rağmen, kusura bakmayın da bu dönemi atlatmak için sevgili yapmış olduğu çok bariz.

eğer yeni sevgilisi mesela 22 yaşında, benden daha güzel, daha kültürlü filan olsaydı samimi söylüyorum çok üzülürdüm. ama bu durumda esas eski nişanlım için üzülüyorum, "yazık 20'lik çıtırlarla ne hayalleri vardı halbuki " diyorum.

Son düzenleme:

Ee madem böyle iğrenç bi'adamdı eski nisanlin kurtulduguna sevinsene. İlk konunu yazarken destan yazmana rağmen çocuğu kendinden iyi gosteren sensin biz ne bilelim. Sonuç olarak bitmesi isabet olmuş zaten her ikiniz içinde...

ne alaka iskandinav kızları şimdi güzellik ırka bakmıyor... hem arkadaşı görmedik ki ne biliyosunuz belki iskandinav kızlarından daha güzel? anlamıyorum ben böyle yorumları ya.

ayrıca arkadaşm keşke en baştan bunları da anlatsaydn da o kdr tepki almasaydın... eski nişanlın da beş para etmez biriymiş zaten neden barışmayı düşünüyosunki sen hala? bırak artık gitsin kendi yoluna naparsa yapsın yeni sevgilisiyle de ilgilenme hiçbirşeyiyle ilgilenme...

Son düzenleme:
gene başı ayrı,sonu ayrı bir hikaye okuduk.madem adam bu kadar sorunlu ne diye dertleniyorsun demezler mi

sen zaten bu adamı sevmemişsin,sevmiyorsun.bu adamın senden önce birisiyle ilişkiye başlamasını kaldıramamışsın.sen bulunmaz bir insansın ya,senin arkandan senelerce yas tutmasını beklemişsin

Tatlım sen sevmiyorsun bu adamı o da seni sevmiyor :) geride bırak herşeyi şu saatten sonra gitsin isterse 18'lik isterse 45^lik kadınlarla olsun sen niye takılıyorsun bu kadar. Kendine göre sevebileceğin bir insan çıkar karşına ne ondan sana yar olur nede sana ondan yar saygıyı yitirmişsiniz ilk başta

tam bir kiroymus k bakma. niye ozluyorsun ki anlamis degilim? neyini ozluyorsun? ne faydan varmis ki sana? onune gelen sanslari niye kaybediyorsun ki bu adam yuzunden? kendi yolunu cizsene? napicaksin gecmisini. bosver gitsin.
yasin 18 19 biliyordum ben. yasin gayet olgun. akili bir kizsindir. suan onun icin actigin konuya yazik dglmi.

canım biz 3 senedir birlikteydik. o ilk 1 senemiz çok güzeldi. sadece sevgilim değil en yakın arkadaşımdı, ilk ciddi ilişkimdi. öyle ki aileme ilişkin tüm detayları, hoşlandığım ve hoşlanmadığım yönlerini vs. anlatıp dururdum. sonradan, aramız kötü olunca da bunları bana koz olarak kullanınca nasıl yanlış yaptığımı anladım.

bizim aramız nişan takıldıktan sonra bozulmaya başladı. ailelerin olaya dahil olması, siz-biz çekişmesi, benim ailemin "yok kurbanlık alınmadı, yok ailesi görgüsüz" eleştirileri, nişan da 1 sene sürüp uzayınca bunlar bizi yıprattı. aynı işyerinde çalışmaya başlayınca aramız daha kötü bozuldu. onun eski işin çok kötüydü, 1000 lira maaş alıyordu ve çileli bir işi vardı. şimdiki işi çok rahat ve 4 katı maaş alıyor. yeni işine onu ben sokturdum torpil yaptırdım. yeni işine girip de parayı görünce kendini bişey sandı. çalıştığı departman kızlarla doluydu, o da bütün kızları arabasıyla evine bırakıyordu. bu yüzden çok şiddetli kavgalar ettik. ama o "seni ilgilendirmez" deyip kızları evine bırakmaya devam etti. sadece evine bıraksa gene iyi, öğlen araları da o kızlara parasıyla yemekler ısmarlıyordu. ben yurtdışına gitmeden önce yaşadığımız bu olaylar da ilişkiye darbe vurdu.

esasında iyi günlerimizi özlüyorum, yani o ilk 1 yılı. şimdi istediğim ise konuşup eteğimdeki taşları dökmek. bana aldattı diye iftira etti. nişan annemle o konuştuktan sonra bozuldu, ben tamamen etkisiz elemandım. bunu hazmedemiyorum.

Bence gerçekten bitir... Icinde kalan seyleri ona aktarip rahatlayabilirsin ama bisi soyler daha cok da acitabilir. Belki bi kagida icinden gelenleri yazip sonra yakabilirsin...hayir ona ver desem yine koz vermis olursun, ailene arkadaslarina sicrar olaylar karisabilir...ama yazmak rahatlatir. Zaten o birikenler zamanla iyilesecek ama takinti haline getirme.
Bir de aferin akilli kizmissin ve yurtdisina gitmissin dil ogrenmek icin. "Yok burda kursa gidersin" laflarina kanmamissin. Bu konuda ozellikle kendini suclama.
Bir de bu tamamen iliskiye ozeldir ama biz eski esimle tartissak da bile hic kotu laf etmezdik kufur olmadi hic. Ben de asla etmem o yuzden bi adam bi kadina o... falan diyorsa orda bitirceksin bence.

Zaten hikaye her zaman degismiyormu? Sadece simdiki konu için degil, çogu konu sahibler baktilar cevaplar hoslarina gitmiyor, senaryo degisiyor. Aldatan koca birden çok ilgili, romantik bir es ve iyi bir baba oluyor. Simdide bunun kahrini çekmis, yurt disina gitme diye yalvaran adam, neredeyse konu sahibini döven bir kiro adam oluyor.

Ilginç...

Ve artik tüm Türkiye biliyor adam torpille girdigini. Ne kadar çok tekrarlandi ya. Bu nasil bir isse artik....

Son düzenleme:
o nedir arkadaşceğizim yaa.. şaşkınlıkla okudum inanki... bence en hayırlısı bu olmuş.. bırak çocuk ister büyük ister kilolu bi kızla devam etsin hayatına.bence sende psikolojik destek al... kurtul tamamen bunlardan...

Bi'de konu sonlarında yorum yazanların kıskanç damgası yemeleri var
Of hala anlamadım yere göğe sığdırılamayan mükemmel ilgili sevgili hangi ara balkabağına dönüştü
Kaldı ki böyle bi'adam diyelim konu sahibi kendine bunu mu layık görüyo da böyle pis bi'adamı birbuçuk yıl unutamamış bi'yerde karışıklık var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…