Bebek İkinci El Az Kullanılmış 5-12 Yaş Erkek Çocuk Kıyafetleri (Uygun Fiyatlı)

izmirgelini

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2011
544
14
Arkadaşlar çoklu alımda ufak indirimler yapılır :emir_bebek:

$yeni (1).jpg $yeni (17).jpg $yeni (16).jpg $yeni (15).jpg $yeni (14).jpg $yeni (12).JPG $yeni (10).JPG $yeni (9).JPG $yeni (8).JPG $yeni (7).JPG $yeni (6).JPG $yeni (5).JPG $yeni (3).JPG $yeni (18).JPG $yeni (2).jpg $yeni (4).jpg $yeni (11).jpg $yeni (13).jpg

Son düzenleme:
Canim deri ceket 6 yas icin olanda herhangi bir deforme yirtik falan yoksa almak istiyorum..5 yas yazlik varsa onlara sa bakabilirim..hangi sehirden gonderim olacak?

Deri ceketin sağ kolunun alt tarafında 1 cm çapında küçük bir deformasyon var fakat yırtık şeklinde değil. Sürtünme tarzı bir şey. Yeri itibariyle görünmüyor o da. Başka bir sorunu bulunmamakta. Elimdeki tüm ürünler bu kadar. Kargoyu Niğde ilinden yapacağım :emir_bebek:

Deri ceketin sağ kolunun alt tarafında 1 cm çapında küçük bir deformasyon var fakat yırtık şeklinde değil. Sürtünme tarzı bir şey. Yeri itibariyle görünmüyor o da. Başka bir sorunu bulunmamakta. Elimdeki tüm ürünler bu kadar. Kargoyu Niğde ilinden yapacağım :emir_bebek:

Tamam canim ilk siradaki yelekle ikisini 15 e verirsen alicam..bana ozelden iban no verirsen havaleni yapayim canim..birde yelegin disi yagmurluk gibi kumastanmi?

Tamam canim ilk siradaki yelekle ikisini 15 e verirsen alicam..bana ozelden iban no verirsen havaleni yapayim canim..birde yelegin disi yagmurluk gibi kumastanmi?

Tamam canım, olur fiyatı. Yeleğin dışı yağmurluk gibi. Bilgilerimi özelden yazıyorum hemen.

Eft'ni yaparsın, bende kargonu gün içinde yollarım..

İlk sıradaki yelek ve deri ceket satıldı. İstersen seven hill mevsimlik ceketi yollayabilirim arkadaşım :)

Canim benim, kargom geldi..coook memnun kaldim..bu fiyata boyle guzel kiyafetler almak harika bisey..herkese tavsiye ederim..coook tesekkur ederim arkadasim..

Bu arada kot pantolonun üzerindeki Şimşek Mcqueen resmi ışıklıdır. üzerine dokununca ışık yanmaktadır. bilginize...

Montumuz geldiiii:KK52:
Seneye giydiririm diyordum ama benim oğlan büyümüş de haberim yok. Mont çok iyi durumda ,çoook beğendik:KK76: Oğluşuma da pek yakıştı. Teşekkürler...:KK16:

X