Babam, korkum, kabusum. Hayatımı yeniden inşa ediyorum hasta ruhum iyileşiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanın aklına Sezen Aksu geliyor Yaralı tepeden tırnağa herkes yaralı.diyorum sonra gerçekten de öyle insanlar farklı ama hikayeler aynı yada benzer

Butun yaziyi sonuna kadar okudum..
İcim o kadar acidiki...
Hayati esine cocuklarima zindan eden boyle kotu babalar var malesef.
Onlar yasamasin diyorum...
Herseye ragmen egitim basarinizi ve guclu olusunuzu yurekten kutluyorum.
Dilerim annen o adamdan biran once bosanir ve hepiniz cok mutlu olursunuz.

Benim görümcemde kaçarak evlenmiş.Eşim çok tepki göstermiş.Babasıyla bile bir süre konuşmamış barıştığı için.Sonuçta et ,tırnak misali barışmışlar.Bir kereyle yetinmeyin bence.Size ne kadar kızsa da kardeşisiniz sonuçta.Eş ne kadar iyi olursa olsun insanın kendi aile sıcaklığı aranıyor.

enerjin çok güzel..
sen çok iyi bir kızsın eda..
hiç vazgeçme.. seni vazgeçirmelerine asla izin verme..
(ayrıca sen hasta falan değilsin at o fikri kafandan,sadece paylaşmak istediklerini paylaşamamışsın doğru insanlar geç çıkmış karşına o kadar)
seni tanımıyorum ama öyle bir babadan böyle bir kız tebrik ederim seni canım.. YOLUN BAHTIN GÜZEL OLSUN ALLAHA EMANET OL..

Kıyamam ben sana ya ilacı olsa da kullansak o boşluğu doldursak keşke canım ama maalesef yok umarım hep böyle kalmayız.
Çok teşekkür ederim benim hep böyle kalacağım belli aslında, alıştım zaten 5 6 yıldır böyleyim yada alışmaya çalışıyorum hala

Tabi ki bi kere ile yetinmedim bi kaç kez denedim asla geri dönüş olmadı geçenlerde teyzemi oğlu ben senin için konuşurum demişti hayırlısı bakalım,bekliyorum sadece,...

valla o kadar akıcı ve doğal anlatmışsın ki bir çırpıda okudum...annen yaşındayım dır muhtemelen....yorum yapamıycağım çok üzüldüm... telafisi ve tesellisi yok yaşadıklarının....öpüyorum gözlerinden(

alışmaya çalışıyoruz hala bence. en azından azalsın da bu ona da şükür demi
Aynen öyle

Geçenler de abim evlenmiş ve ben bi yabancı gibi faceden öğrendim bunları yaşamak zor ama herşey olacağına varır. Rabbim hayırlısını versin hepimize.

Çok uzun olmasına rağmen ben de okudum, kendinizle gurur duyun. Çok zorluklar görmüşsünüz, ufacık şeyleri sorun ediyoruz ama böyle hayatlar var, belki de siz sınıfımızdan biriydiniz, biz gülüp eğlenirken sınıftan birisi böyle acılar yaşıyordu. Gerçekten şükretmek lazım. Sizi çok takdir ettim, özellikle evlenmek için kaçmanın yanlış olduğu konusundaki bilinciniz beni çok etkiledi. Ülkede devrim yapıp refahı getiren bir lider gibi ailenizde de devrim yapmışsınız sanki.

Teşekkür ederim. Sanmıyorum boşanacağını. O hayatını böyle kabul etmiş. En son sadece söz verdi bana babanneme yaptıklarını yapmasına izin vermeyeceğine dair. Elimden en fazla bu geliyor.

Teşekkür ederim. Kendimi hasta olarak görmüyorum aslında bu da grip nezle gibi bir şey ve iyileşiyorum. Artık eskisi kadar üzülmüyorum.

Aynen öyle

Geçenler de abim evlenmiş ve ben bi yabancı gibi faceden öğrendim bunları yaşamak zor ama herşey olacağına varır. Rabbim hayırlısını versin hepimize.

Bazı altınları kaçırdım arada ama sana söylemek istediğim bir şey var.
Bizim gibi ailelerde bazen birbirini gördüklerinde içlerindeki kötülükleri görüyorlar. Kendilerinden rahatsız oluyorlar. Yaptıkları hataları görüyorlar sana , bana baktıkça içlerindeki bencillikleri görüyorlar. Biz bazen bunların hatırlatıcısı oluyoruz.
Şimdiler herşeye rağmen babama saygısızlık etmiyorum ama alanıma müdahale ettiğinde konuşmaktan geri durmuyorum.

Kendine saygın olsun, önce ben de. Aileni yine görmek isteyebilirsin. Bence bir bayram ailenle çık karşısına. Bayramdan bayrama bile olsa gör. Belki için rahatlar. Unutma sen yalnız değilsin ve bir çocuğun var. Ona bak ve sevmek sevilmek nedir hatırla. Gerisi önemli değil.

Aynen öyle

Amin canım her şeyin hayırlısı. bizde evlatlarımıza bunları yaşatmayarak bu dünyaya sağlıklı nesiller bırakabiliriz bu sayede belki yani inşallah güçlü olup bunu yapabiliriz.

tekrar tekrar zamanla deniyorum kızgın kırgınım aslında ama yapacak bişey yok hatalar var ortada iki taraflı belki de ama ben baskı altında yaşamayı reddettim Rabbim gönlünüze göre versin, sizde çok güzel bi hayat yaşayacaksınız eminim, dört elle sarılın yeter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…