Bana yardım edin ne yapacağım ben ?

Sana bir şey diyim mi kendine haksızlık ediyorsun bir erkek bir kere dövdü mü hep döver asla değişir diye düşünme asla

Bitir bitir bitir bir kere doven erkek susarsan cesareti artar hiç düşünme bitir
Dövmedi de. Yani dövse paralarım onu dedim ya sırf rezillik olmasın diye sustum. Mesleğine zarar gelmesin diye abartacağını düşünmedim hiç.
Yarın çok güzel bir ders vermeyi düşünüyorum.
Güya bugün beni eve bıraktı o kavgadan sonra geleceğim bekle beni dedi eve gitti foto atmış annesi kız kardeşi evini düzenliyor bak başka kadın yok diyor. 1 saat sonra yazıyor yarın kardeşini işe bırakacakmış burada yer bilmiyormuş. Dedim partiye gerek yok teşekkürler kendine iyi bak. Olur mu yazmış öpücükler atmış. Hepsi samimiyetsiz.

Ruh hastası filandir
Geçmiş olsun

Bence de samimiyetsiz seven erkek niye korksun ailesinden

Genel yapısı farklı olsa da içerik, evlilik öncesi yaşananlar ve şahıs özellikleri aynı olan bir evliliğin içinden yazıyorum. Çok pişmanım. Bir an önce ayrılın size tavsiyem.

Şiddete meyil var
Kıskançlık var
Aileden korkma desen var
Kumar zaafı var
Devam etmen demek kendine yazık etmen demektir. Bi de ailesinden seni saklaması da büyük bir soru işareti bana göre evlilik düşünen adam sevgilisini kaçırmaz aksine aile içine sokar tanıştırır

Niye olacak eski esi ile yasamadiklarini yada yasayamadiklarini yasiyor belki de
Aile baskisi yok rahat
Belki kv gorum yuzunden ayrildilar ne bilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…