Bana yardım edin ne yapacağım ben ?

Bana diyor ki senin ahın bana tutacak niye bu kadar iyisin güzelsin. Dedim saçma sapan konuşma. Ne bu melankoli ? Sonra geceyi yatakta buluyoruz. Her defasında böyle oldu. Ama şimdi istemiyorum. O partiye de gitmeyeceğim. Hatta izin alıp uzaklaşmayı düşünüyorum. Bu akşam aşırı üzüldüm çünkü.

Sorunlu tipleri adam etmeye çalışan kadınlardan olmayın lütfen.
Gerek yok.
Akıl ve ruh sağlığı yerinde, karşısındaki kadına kıymet veren, merhametli, sevmeyi bilen adamlar da var.
Hayırlısı diyelim çıksın karşıma, çıkmasa da ben gerçekten soğudum.

Hayırlısı diyelim çıksın karşıma, çıkmasa da ben gerçekten soğudum.
Çıkmasa da şu adamla devam etmekten iyidir.
Sırf hayatınızda biri olsun diye eyvallah etmeyi kendinize de yakıştıramazsınız zaten.
Siz yuzyuze ayrılmayı tercih ediyorsunuz ama o sizi ikna etmek için iyi adam olacak. Yalvarıp yakarıp sözler verecek
Belki de devam etmeye seçeceksiniz.
Ama en azından ne ile karşı karşıya olduğunuzu bilin.
sonrası herkesin kendi hayatı 🤷🏻‍♀️ Neyi seçerseniz onla yaşarsınız

Biraz karışık geldi o yüzden anladığım kadarına yorumlarsam yüz yüze gelerek ayrılmak istiyorsunuz sanırım. Mümkünse kalabalık bir buluşma ortamı seçin, bir arkadaşınızla da sürekli iletişim halinde olun acil bir durumda hemen polise haber versin hatta biber gazı da alabilirsiniz yanınıza. Bakın en son bir parlama anında şiddete kalkışmış ve ayrılmak istediğinizi kesin olarak söylediğinizde ne tepki vereceği belli olmaz. Çok dikkat edin kendinize. Lütfen yarın bitirdikten sonra da ne olursa olsun bir daha iletişime geçmeyin, ararsa cevap vermeyin vs.

Çıkmasa da şu adamla devam etmekten iyidir.
Sırf hayatınızda biri olsun diye eyvallah etmeyi kendinize de yakıştıramazsınız zaten.
Siz yuzyuze ayrılmayı tercih ediyorsunuz ama o sizi ikna etmek için iyi adam olacak. Yalvarıp yakarıp sözler verecek
Belki de devam etmeye seçeceksiniz.
Ama en azından ne ile karşı karşıya olduğunuzu bilin.
sonrası herkesin kendi hayatı 🤷🏻‍♀️ Neyi seçerseniz onla yaşarsınız
Kesinlikle öyle bugünkü olayından dolayı iyi kibar adam rollerine girecek. Ama bende bitti artık. Bugün son noktaydı.

Biraz karışık geldi o yüzden anladığım kadarına yorumlarsam yüz yüze gelerek ayrılmak istiyorsunuz sanırım. Mümkünse kalabalık bir buluşma ortamı seçin, bir arkadaşınızla da sürekli iletişim halinde olun acil bir durumda hemen polise haber versin hatta biber gazı da alabilirsiniz yanınıza. Bakın en son bir parlama anında şiddete kalkışmış ve ayrılmak istediğinizi kesin olarak söylediğinizde ne tepki vereceği belli olmaz. Çok dikkat edin kendinize. Lütfen yarın bitirdikten sonra da ne olursa olsun bir daha iletişime geçmeyin, ararsa cevap vermeyin vs.
Tamam buraya yazacağım zaten. Kaç defa bitirdim bırakmadı zil zurna kapıma dayandı. Bugün dedim tamam bitti gidiyorum ciddi bir şekilde otur diye kolumdan tutuyor. Gerizekalı. Benimde dengemi bozdu. Yarın zaten arkadaşımda kalmayı düşünüyorum.

İfadeler çok karmaşık, geçişler de.

Neyse, bazı söylemleriniz adamın damarına basar şekilde. Karşınızda normal psikolojide bir insan yok. Bence tahrik etmeden bitirin. Bu tiplerin sağı solu belli olmaz.

Tamam buraya yazacağım zaten. Kaç defa bitirdim bırakmadı zil zurna kapıma dayandı. Bugün dedim tamam bitti gidiyorum ciddi bir şekilde otur diye kolumdan tutuyor. Gerizekalı. Benimde dengemi bozdu. Yarın zaten arkadaşımda kalmayı düşünüyorum.
Evet lütfen buraya da yazın gelişmeleri yine. Bir de böyle insanları olay çıkardığında alttan alırsanız bütün sorunları kendilerince olay çıkartarak, sesini yükselterek hatta şiddet uygulayarak çözmeye çalışır. Görüşmenizde temkinli olun ama en ufak haddini aşması durumunda da alttan almayın.

Evet lütfen buraya da yazın gelişmeleri yine. Bir de böyle insanları olay çıkardığında alttan alırsanız bütün sorunları kendilerince olay çıkartarak, sesini yükselterek hatta şiddet uygulayarak çözmeye çalışır. Görüşmenizde temkinli olun ama en ufak haddini aşması durumunda da alttan almayın.
Aynen öyle..

Merhaba asil kadınlar, uzaktan uzağa takip ediyorum her şeyi. Öncelikle batının incisi İzmirimize çok büyük geçmiş olsun. 🙏🏻
Benimki de dert mi bilmiyorum buradaki okuyan ablalar tecrübeli belki şu gıt beynime bir akıl verir diye konu açmak istedim. Her türlü eleştiriye açığım; nitekim kafamda analiz yapacağım.
Benim 9 aylık bir ilişkim var bugün doğdum yani doğum günüm. 29 yaşındayım. 😁 Şükür işim gücüm yerinde kendi çabalarımla bir yerlere geldim 🙏🏻
Her zaman hırslı oldum ileri baktım. Lakin karşıma çıkan öküzlerde başarısız oldum. Ya ben çok duygusalım ya da taktik yapamıyorum.
9 aylık ilişkim ilk 5 ay harikaydı. İlk birlikteliğimi yaşadım evimi açtım. O bende ben onda kaldık. (Ailemden uzaktayım 8 ay sonra başka bir şehre döneceğim görevim gereği)
Çevremde sevilen sayılan adaletli birisiyim. (Bunu sadece yorum yaparken dikkate alın diye yazmıyorum, belirtmek istedim içimden geldi 😬)
Hayatımda ilk kez birisiyle ileri düzeyde bir şey yaşadım değer gördüm sandım sevildim sandım. Her şey yaşandı işte..
Çok kişi etrafımda ama o çıktı karşıma o çemberime girdi.
Evlenip ayrılmış, bir çocuğu var genç yaşta evlilik yaşamış. İkimizde 29 yaşındayız. Mesleğimiz elimizde her şey başta çok güzel giderken “Anne” konusu yani kendi annesi araya girdi.
Mesela bugün doğum günüm geleceğim dedi ben dışarı çıktım kıyametler koptu. Bitti bitsin diyorum “ilk kez şiddet gördüm” kolumdan tuttu bırakmadı bırak diyorum bağırdı. Rezillik çıkmasın diye sustum ben eve gideceğim dedim. Peşimi bir türlü bırakmıyor. Son dönem soğudum ilgisizliğinden. Şimdi ailesi gelmiş. (Anne ve kız kardeşi baba vefat etmiş) Tuhaftır o güçlü adam gitti minnoş saçma bir korkak adam haline geldi. Annesi ve kız kardeşi geldi (kısa süreli görev gereği) çok korkuyor sanırım, ben kapının önüne geleceğim diye blöf yaptım. Bu delirdi anında marketin önüne çıkmış. Beni tehdit mi ediyorsun sen kimsin dedi şok oldum 🤷🏻‍♀️ Annesi öğrenmesin diye korkuyor ama bana hep cesur yönünü gösterdi tuhaf 🧐
Boşandıktan sonra ailesi buna ne para ne manevi hiçbir şey bırakmamış. O dönem yapayalnız kalmış. Eski eşinle barış vs. Demişler. Torun özledik vs. Özellikle dedesi çok zengin. Buda o saçmalıklar döneminde kumar borcu olmuş dedesi Ödemiş. Yeni yeni düzeliyor araları ailesiyle. Eski eşiyle 20 yaşında evlilik yapmış babadan kurtulmak için 4 yıl evli kalmış ayrılmış. Kadında 10 yaş büyükmüş kendinden.
Ne bensiz ne benle oluyor. Sırf ona yakın olayım diye benim evimi kendi evinin bir sokak ötesine taşıdı. Kapımdan ayrılmadı.
Sevdik işte yanıldım bence..
Bitirmeyi düşünüyorum ve sizden akıl bekliyorum.
Bana son dönem çok ilgisiz. Başka kadın yok biliyorum.
Psikolojik sorunları son dönem arttı.
Benden iki kere para istedi verdim. Geri ödedi ama hayattan bezmiş bir adam karşımda..
Ne yapacağım bilmiyorum. Kaç defa konuşmayı denedim. Sustum. Yine kapımda.
Hatta anne ve kız kardeşi evde diye foto dahi attı bana inanayım diye. (5 ay kalacaklar, kız kardeşinin görevinden dolayı) Ne bu korku anlamıyorum. Dedesinin miras işleri var onun için mi susuyo. Eski eşiyle mi barışacak bilmiyorum ki annesi de çocuğu görmek için kadın izin vermeyince kavga etmişler. Yarında benim için doğumgünü partisi düzenleyecekmiş açıkçası umrumda değil soğudum. Ben soğudukça o daha bi saçmalıyor. Bugün bana “seni bir fena yaparım babanın yaptığından fena olur” dedi ki babam bana şiddet uygulamayan birisidir. Bende ittim onu bırak diyorum kolumdan tutuyor. Kaldırıma zorla oturtttu akşam. Yarın yüz yüze bitirmeyi düşünüyorum. Korkmuyorum ondan sırf bu akşam rezillik olmasın diye sustum çünkü. Oda anladı.
durum bu bana bir akıl verin.

İçim, beynim resmen kan ağlıyor 😭:cry::mad::KK12::KK42::KK42::KK42:
Kolunuzdan tutması, sizi tehdit etmesi falan...
Kendini ne sanıyor, dışarıya kedi size kaplan tavırlarıyla falan?
Onunla sürdürmeyin, şiddetin dozunu arttıracaktır muhakkak. Harcadığınız zamana da üzülmeyin. İleriye bakmaya devam edin her zaman. Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun. ☺️

Bu adam çok tehlikeli, aman ha bir an önce bırakın bunu. Tehditler savurmasından belli kalitesinin ne kadar düşük olduğu. İnsan sevdiğine böyle davranmaz. Sizi önceliği olarak görseydi gerçekten önemseseydi gururla ailesiyle tanıştırdı. Sizi saklamak istemiş resmen.

Kolunuzdan tutması, sizi tehdit etmesi falan...
Kendini ne sanıyor, dışarıya kedi size kaplan tavırlarıyla falan?
Onunla sürdürmeyin, şiddetin dozunu arttıracaktır muhakkak. Harcadığınız zamana da üzülmeyin. İleriye bakmaya devam edin her zaman. Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun. ☺️
Çok teşekkür ederim. Bi an dedim aslında üzülmedim o hareketine sadece bu adamı mı sevdim dedim. Gözümde o kadar küçüldü ki. Çok saçma bir durumdu. Her kadın yaşıyor ama sürdürüp sürdürülmemesi kendi elimizde aslında. Belkide ben şanslıydım. Bilmiyorum ne düşeceğimi sanki tacize uğramış gibi hissediyorum kendimi. Bu şiddet tacizi bence..

Bu adam çok tehlikeli, aman ha bir an önce bırakın bunu. Tehditler savurmasından belli kalitesinin ne kadar düşük olduğu. İnsan sevdiğine böyle davranmaz. Sizi önceliği olarak görseydi gerçekten önemseseydi gururla ailesiyle tanıştırdı. Sizi saklamak istemiş resmen.
İşte bunu niye yapıyor gizlediği ne ? Ya ailesi çok fena beni karşılaştırmak istemiyor çünkü şükür benim ailem öncelikle babam çok saygın. Annemde çok iyi acaba ailesi mi çirkef. Yüzüne bugün kolumu sıkarak sen kimsin beni tehdit ediyorsun seni bi döverim babandan fena yemiş olursun diyince öyle çaresiz yüzüne baktım. Sonra sustum yürüdüm. Şoktaydım. Sonra özür diledi ama ne çare benim için o an bitmişti.. ben bunu hak edecek ne yaptım ki.

Düşündükçe kendimden iğreniyorum nasıl 9 ay bu adam inandım güvendim. Ben bir şey yapmadım ona. Anne ve kız kardeşi geldi düzeni bozuldu diye suçlu ben miyim ? Ben ailemin tek kızıyım 2 erkek kardeşim var. Babam kılımın zarar gelmesini istemedi. Hayal kırıklığım kendime. Nasıl inandım ?

Düşündükçe kendimden iğreniyorum nasıl 9 ay bu adam inandım güvendim. Ben bir şey yapmadım ona. Anne ve kız kardeşi geldi düzeni bozuldu diye suçlu ben miyim ? Ben ailemin tek kızıyım 2 erkek kardeşim var. Babam kılımın zarar gelmesini istemedi. Hayal kırıklığım kendime. Nasıl inandım ?
Bence artık kendinizi suçlamak yerine erken döndüğünüz zarar için kutlayın kendinizi. Tam da son noktada, bittiğini ya da biteceğini anladıkları noktada gösteriyorlar gerçek yüzlerini. Çirkinleşmesi bu yüzden. Tedbirli olun lütfen, fazla üzerine gitmeden sakin sakin ama kararlı konuşun. Sizi ikna etmek için gerçek olmayan birkaç yüzünü daha gösterecek. Muhtemelen öyle 1 günde de bittiğini kabul etmeyecek. Kapılara gelinecek, telefonlar susmayacak, lütfen kararlı olun kendinize yapın bu iyiliği... Çünkü bu sefer olmasa birkaç sefer sonra daha ağırı olacak.

X