Bana yardım edin ne yapacağım ben ?

cosmocan90

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
223
282
Merhaba asil kadınlar, uzaktan uzağa takip ediyorum her şeyi. Öncelikle batının incisi İzmirimize çok büyük geçmiş olsun. 🙏🏻
Benimki de dert mi bilmiyorum buradaki okuyan ablalar tecrübeli belki şu gıt beynime bir akıl verir diye konu açmak istedim. Her türlü eleştiriye açığım; nitekim kafamda analiz yapacağım.
Benim 9 aylık bir ilişkim var bugün doğdum yani doğum günüm. 29 yaşındayım. 😁 Şükür işim gücüm yerinde kendi çabalarımla bir yerlere geldim 🙏🏻
Her zaman hırslı oldum ileri baktım. Lakin karşıma çıkan öküzlerde başarısız oldum. Ya ben çok duygusallık ya da taktik yapamıyorum.
9 aylık ilişkim il 5 ay harikaydı. İlk birlikteliğimi yaşadım evimi açtım. (Ailemden uzaktayım 8 ay sonra başka bir ile döneceğim görevim gereği)
Çevremde sevilen sayılan adaletli birisiyim. (Bunu sadece yorum yaparken dikkate alın diye yazmıyorum. Belirtmek istedim içimden geldi 😬)
Hayatımda ilk kez birisiyle ileri düzeyde bir şey yaşadım değer gördüm sandım sevildim sandım.
Çok kişi etrafımda ama o çıktı karşıma işte.
Evlenip ayrılmış, bir çocuğu var genç yaşta evlilik yaşamış. İkimizde 29 yaşındayız. Mesleğimiz elimizde her şey başta çok güzel giderken “Anne” konusu kendi annesi araya girdi.
Mesela bugün doğumgünüm geleceğim dedi ben dışarı çıktım kıyametler koptu. Bitti bitsin diyorum “ilk kez şiddet gördüm” kolumdan tuttu bırakmadı bırak diyorum bağırdı. Rezillik çıkmadın diye sustum ben eve gideceğim dedim. Peşimi bir türlü bırakmıyor. Son dönem soğudum ilgisizliğinden. Şimdi ailesi gelmiş. Tuhaftır o güçlü adam gitti annesi ve kız kardeşi geldi (kısa süreli görev gereği) çok korkuyor)
Boşandıktan sonra ailesi buna ne para ne manevi bir şey bırakmamış. Eski eşinle barış vs. Diyormuş bu istemiyor. Yeni yeni düzeliyor araları ailesiyle.
Ne bensiz ne benle oluyor. Sırf ona yakın olayım diye benim evimi kendi evinin bir sokak ötesine taşıdı.
Sevdik işte yanıldım.
Bitirmeyi düşünüyorum ve sizden akıl bekliyorum.
Bana son dönem çok ilgisiz. Başka kadın yok biliyorum.
Psikolojik sorunları son dönem arttı.
Benden iki kere para istedi verdim. Geri ödedi ama hayattan bezmiş bir adam karşımda..
Ne yapacağım bilmiyorum. Kaç defa konuşmayı denedim. Sustum. Yine kapımda.
Hatta anne ve kız kardeşi evde diye foto dahi attı bana inanayım diye. Ne bu korku anlamıyorum. Dedesinin miras işleri var onun için mi susuyo. Eski eşiyle mi barışacak bilmiyorum ki annesi de çocuğu görmek için kadın izin vermeyince kavga etmişler. Yarında benim için doğumgünü partisi düzenleyecekmiş açıkçası umrumda değil soğudum. Ben soğudukça o daha bi saçmalıyor. Bugün bana “seni bir fena yaparım babanın yaptığından fena olur” dedi ki babam bana şiddet uygulamayan birisidir. Bende ittim onu bırak diyorum koşundan tutuyor. Yarın yüz yüze bitirmeyi düşünüyorum. Korkmuyorum ondan sırf bu akşam rezillik olmasın diye sustum çünkü. Oda anladı.
durum bu bana bir akıl verin.

Bu kişinin psikolojik destek alması şart.Ne demek işi fiziksel şiddet boyutuna getirmek??Hadi bunları geçtim gitti bi umut tedavi oldu düzeltti kendini.Annesi ve kardeşinden korkan bi adam var karşınızda..Ve de boşanmış olsalar bile hala bir umut eski eşiyle barışması için zorlayan bir kayınvalide ve görümceniz olacak..Buna katlanabilecek misiniz?İstenmeyen gelin gibi bir şey olacaksınız.Ve bu annesinden kardeşinden korkan adam size sahip çıkamayacak arkanızda duramayacak.Ayrılmak istediğinizde şiddetin boyutunu arttıracak belki size zarar verecek..Çok ama çok sağlıksız bir durum bu.Bir şekilde kurtulmaya bakın.

Yarinda rezillik cikarmayacagini dusunecek

Umarim basina birsey gelmeden ayrilirsin sag salim

1 gittikten sonra ayrilabilirsin

2 konusacagin ortamda yakin bir arkadasini bulundur polisi aramasi yada olaya mudahale etmesi icin

Ben guvenilir bulmadim
Benimle evlenecek misin diyorum yok diyor gidiyorum kolumdan tutuyor. Arkam güçlü bilmiyorum yapabilir mi ama ben nötr davranarak bitirmeyi düşünüyorum yavaş yavaş..

Benimle evlenecek misin diyorum yok diyor gidiyorum kolumdan tutuyor. Arkam güçlü bilmiyorum yapabilir mi ama ben nötr davranarak bitirmeyi düşünüyorum yavaş yavaş..
Neden evlenip evlenmeyecegini soruyorsun
Sevgili iken kolunu sıkan evlenince neler yapar butun sucta sana kalir

Anne konusu , doğum günü kutlaması bitti bitsin kısmını hiç anlamadım ama önemi de yok bence , bir kere kolunuzu sıkan , diğer sefer kolunuza vurur . Kendinize bunu yaptırmayın . Yol yakından dönün .
Aynen ben de bir çok yeri anlamadım.
Ama kol sıkan, zor kullanan adamdan uzak durun.

Çok karışık anlatmışsiniz. Ayrılmak isteme sebebini anlamadım. Şiddet mi? İlgisizliği mi? Ailesinin baskısı mi? Yoksa hepsi mi? Ayrıca annesi geldi diye o kadar panik olup marketin oraya gelmesi falan bana bi tuhaf geldi. Acaba gelen annesi değil de başkası olabilir mi? Eski eşiyle barışsın istiyorlarmis malum

mümkünse uzaklaştırma kararı çıkararak ayrılın kendisinden.
baba evinden kaçmak için 20 yaşında evlenmişmiş de, annesinden çekiniyorumuş da..
umarım bunlara kanacak kadar iyi
Bence kesin net olarak bitir
Omceki esinden neden ayrilmis
Kadın mağdur bence ve bundan nefret ediyor son dönem anladım. Kadına suç atıyor ama yok kadın kandırmış bunu, baba sevgisizliğinden evlenmiş, paragözmüş bla bla.. kapımda ağlayan beni koruyup kollayan adam bugün kolu sıkıp zorla ayağa kaldırınca gerçeğin o olmadığını anladım. Beni aşırı kıskanıyor böyle saçma sapan çevrenden sevildiğim için acısını böyle çıkarıyor.

Aman diyim , daha genceciksin böyle psikopatlarla kendini harcama lütfen... Daha karışına ne insanlar çıkar , sen bir erkek değil adam gibi bir adam , seni sevecek değer verecek , sonuna kadar yanında olucak merhametli birini bul. Kusura bakma ama anlattığın şeylere dayanarak diyorum , bu adamın ne sağı belli ne solu , üstelik sırlarla dolu biri sanki ...

Daha en basından belli olmuş iliskinin kaderi.Lutfen bu sorunlu adamdan ayrıl.Bir arkadasin dedigi gibi telefonda bitir.

Uzaklastirma karari da cok guzel bir fikir.Okurken nefesim daraldı.Siddetin her turlusunden korkarim.

Behlulun baska versiyonu korkak bir adam sana gucu yetiyor.Sıyrıl bir an once..

Merhaba asil kadınlar, uzaktan uzağa takip ediyorum her şeyi. Öncelikle batının incisi İzmirimize çok büyük geçmiş olsun. 🙏🏻
Benimki de dert mi bilmiyorum buradaki okuyan ablalar tecrübeli belki şu gıt beynime bir akıl verir diye konu açmak istedim. Her türlü eleştiriye açığım; nitekim kafamda analiz yapacağım.
Benim 9 aylık bir ilişkim var bugün doğdum yani doğum günüm. 29 yaşındayım. 😁 Şükür işim gücüm yerinde kendi çabalarımla bir yerlere geldim 🙏🏻
Her zaman hırslı oldum ileri baktım. Lakin karşıma çıkan öküzlerde başarısız oldum. Ya ben çok duygusallık ya da taktik yapamıyorum.
9 aylık ilişkim ilk 5 ay harikaydı. İlk birlikteliğimi yaşadım evimi açtım. O bende ben onda kaldık. (Ailemden uzaktayım 8 ay sonra başka bir ile döneceğim görevim gereği)
Çevremde sevilen sayılan adaletli birisiyim. (Bunu sadece yorum yaparken dikkate alın diye yazmıyorum, belirtmek istedim içimden geldi 😬)
Hayatımda ilk kez birisiyle ileri düzeyde bir şey yaşadım değer gördüm sandım sevildim sandım.
Evlenip ayrılmış, bir çocuğu var genç yaşta evlilik yaşamış. İkimizde 29 yaşındayız. Mesleğimiz elimizde her şey başta çok güzel giderken “Anne” konusu kendi annesi araya girdi.
Mesela bugün doğum günüm geleceğim dedi ben dışarı çıktım kıyametler koptu. Bitti bitsin diyorum “ilk kez şiddet gördüm” kolumdan tuttu bırakmadı bırak diyorum bağırdı. Rezillik çıkmasın diye sustum ben eve gideceğim dedim. Peşimi bir türlü bırakmıyor. Son dönem soğudum ilgisizliğinden. Şimdi ailesi gelmiş. Tuhaftır o güçlü adam gitti annesi ve kız kardeşi geldi (kısa süreli görev gereği) çok korkuyor) ben kapının önüne geleceğim diye blöf yaptım. Bu delirdi anında marketin önüne çıkmış. Annesi öğrenmesin diye korkuyor ama bana hep cesur yönünü gösterdi tuhaf
🧐
Boşandıktan sonra ailesi buna ne para ne manevi bir şey bırakmamış. O dönem yapayalnız kalmış. Eski eşinle barış vs. Demişler. Torun özledik vs. Özellikle dedesiz dedesi çok zengin. Buda o saçmalıkla kumar borcu olmuş dedesi Ödemiş. Yeni yeni düzeliyor araları ailesiyle. Eski eşiyle 20 yaşında evlilik yapmış babadan kurtulmak için 4 yıl evli kalmış ayrılmış. Kadında 10 yaş büyükmüş kendinden.
Ne bensiz ne benle oluyor. Sırf ona yakın olayım diye benim evimi kendi evinin bir sokak ötesine taşıdı.
Sevdik işte yanıldım.
Benden iki kere para istedi verdim. Geri ödedi ama hayattan bezmiş bir adam karşımda..
Hatta anne ve kız kardeşi evde diye foto dahi attı bana inanayım diye. (5 ay kalacaklar, kız kardeşinin görevinden dolayı) Ne bu korku anlamıyorum. Dedesinin miras işleri var onun için mi susuyo. Eski eşiyle mi barışacak bilmiyorum ki annesi de çocuğu görmek için kadın izin vermeyince kavga etmişler. Yarında benim için doğumgünü partisi düzenleyecekmiş açıkçası umrumda değil soğudum. Ben soğudukça o daha bi saçmalıyor. Bugün bana “seni bir fena yaparım babanın yaptığından fena olur” dedi ki babam bana şiddet uygulamayan birisidir. Bende ittim onu bırak diyorum kolumdan tutuyor. Kaldırıma zorla oturtttu akşam. Yarın yüz yüze bitirmeyi düşünüyorum. Korkmuyorum ondan sırf bu akşam rezillik olmasın diye sustum çünkü. Oda anladı.
Bitir bitir bitir bir kere doven erkek susarsan cesareti artar hiç düşünme bitir

Bu akşam korkaksın sen vs. dedim azcık delirttim çünkü hak etti. Dışarı çıkıyorum kimlesin kimin arabasından indin vs. Sonra geceyi bende buluyor. Ya çok kıskanıyor hastalıklı belli etmemeye çalışıyor. Çünkü kendi mesleğinden de korkuyor sanırım. Bu akşam bana bana personeline bağırdığın gibi bağırma ben senin personelin değilim dedi.ok saçma şok oldum ki bağırmadım da 🤷🏻‍♀️ Güzelliğime emeklerime yanıyorum.

9 aylık ilişkim ilk 5 ay harikaydı. İlk birlikteliğimi yaşadım evimi açtım. O bende ben onda kaldık. (Ailemden uzaktayım 8 ay sonra başka bir ile döneceğim görevim gereği)
Çevremde sevilen sayılan adaletli birisiyim. (Bunu sadece yorum yaparken dikkate alın diye yazmıyorum, belirtmek istedim içimden geldi 😬)
Mesela bugün doğum günüm geleceğim dedi ben dışarı çıktım kıyametler koptu. Bitti bitsin diyorum “ilk kez şiddet gördüm” kolumdan tuttu bırakmadı bırak diyorum bağırdı. Rezillik çıkmasın diye sustum ben eve gideceğim dedim. Peşimi bir türlü bırakmıyor. Son dönem soğudum ilgisizliğinden. Şimdi ailesi gelmiş. Tuhaftır o güçlü adam gitti annesi ve kız kardeşi geldi (kısa süreli görev gereği) çok korkuyor) ben kapının önüne geleceğim diye blöf yaptım. Bu delirdi anında marketin önüne çıkmış. Annesi öğrenmesin diye korkuyor ama bana hep cesur yönünü gösterdi tuhaf
🧐
Boşandıktan sonra ailesi buna ne para ne manevi bir şey bırakmamış. O dönem yapayalnız kalmış. Eski eşinle barış vs. Demişler. Torun özledik vs. Özellikle dedesiz dedesi çok zengin. Buda o saçmalıkla kumar borcu olmuş dedesi Ödemiş. Yeni yeni düzeliyor araları ailesiyle. Eski eşiyle 20 yaşında evlilik yapmış babadan kurtulmak için 4 yıl evli kalmış ayrılmış. Kadında 10 yaş büyükmüş kendinden.
Sevdik işte yanıldım.
Hatta anne ve kız kardeşi evde diye foto dahi attı bana inanayım diye. (5 ay kalacaklar, kız kardeşinin görevinden dolayı) Ne bu korku anlamıyorum. Dedesinin miras işleri var onun için mi susuyo. Eski eşiyle mi barışacak bilmiyorum ki annesi de çocuğu görmek için kadın izin vermeyince kavga etmişler. Yarında benim için doğumgünü partisi düzenleyecekmiş açıkçası umrumda değil soğudum. Ben soğudukça o daha bi saçmalıyor. Bugün bana “seni bir fena yaparım babanın yaptığından fena olur” dedi ki babam bana şiddet uygulamayan birisidir. Bende ittim onu bırak diyorum kolumdan tutuyor. Kaldırıma zorla oturtttu akşam. Yarın yüz yüze bitirmeyi düşünüyorum. Korkmuyorum ondan sırf bu akşam rezillik olmasın diye sustum çünkü. Oda anladı.
Oradan uzaklaşinca bitirirsiniz. Simdilik ailesi yuzunden sizinle konusmaz diye düşünüyorum. Böyle tipler yuzunden kac kadın canindan oldu canlarimiz gitti. Siddete epey meyilli görünüyor anlattiginiz kadariyla. Umarim takintiki bir sevgisi yoktur da siz ordan gittiginizde pesinize düşmez. Dikkatli olun

X