Bana yardımcı olur musunuz?

Sadece cinsel açıdan ilaç kullanmak yerine psikiyatri ilacı kullansa bence faydası olabilir.kendimden biliyorum.hayattan yeterince keyif almadığım zamanlarda ben de ciddi kuruluk sorunları yaşıyorum.mutsuz olduğum için cinsel uyarılma da olmuyor.bazı doktorlar psikiyatri ilacı da yazıyor zaten yanında.size diyorum ama benin de derdim var aslında bu konuda.gram sulanamıyorum.ben de psikiyatri ilacı yazdırmayı düşünüyorum.eskiden düzelmişti.

Sadece cinsel açıdan ilaç kullanmak yerine psikiyatri ilacı kullansa bence faydası olabilir.kendimden biliyorum.hayattan yeterince keyif almadığım zamanlarda ben de ciddi kuruluk sorunları yaşıyorum.mutsuz olduğum için cinsel uyarılma da olmuyor.bazı doktorlar psikiyatri ilacı da yazıyor zaten yanında.size diyorum ama benin de derdim var aslında bu konuda.gram sulanamıyorum.ben de psikiyatri ilacı yazdırmayı düşünüyorum.eskiden düzelmişti.
Asla tavsiye etmiyorum psikolojik ilaçlar istikrarsızlığa ve isteksizliğe sebep oluyor hatta ben kullanırken doktor hep evli misin ona göre yazacağım diye soruyordu. Aslında bundan yakınan insan çok fazla. Ben de hayattan keyif alamıyorum panik ayağım ve ileri seviye anksiyetem var kullandığım ilaçlardan sonra hayattan keyif alıyorum ama cinselliğin düsüncesi bile soğutuyor beni. Belki sizde öyle bir etki yapmıştır ama kullananların geneli böyle malesef

Ve o zaman değişmedi evlilik öncesi değişti evlilikten yaklaşık 6 7 ay önce
Çok geçmiş olsun. Cinsellik hayatında maalesef bir süre sonda erkekler eşinden uzaklaşabiliyor. Aynı durumu ben de yaşadım. 5 senedir beraberiz ve bu sene yaşadım. 20 gün 1 ay boyunca ilişkimiz olmadığı zamanlar oldu. Üstüne gittikçe streslerleniyor ve kafaya takıyor erkekler ve kafaya yaladıkça olmuyor. Ben de herşeyi denedim, koyafetler giyimler bakımlar kavgalar…. Ama değişen bişey olmadı. Sonda bir bir tatiller çıktık orada herşey çok güzeldi. Eve söndük yine aynı durum. İki ay geçmeden yine tatile çıktık. Yani evde n uzaklaşınca farklı bir yer olunca değişiyor durumlar. Sonra ben kafaya takmayı bıraktım ama hep endişe içindeydim. Sonra aramızda bir tartışma yaşadık, ondan ayrılmak istediğimi söyledim. Bir yandan öfkeliyim, bir yandan mutsuzum ama seviyorumda.

O dönemlerde baya tartıştık, her tartışmamız sevişmekle bitti. (ayıp oldu ama) bu tartışmalardan önce açıkçası eşimden şüphelenmeye başladım bu genç yaşta neden isteksiz yoksa bana karşı mı diye hatta paralı kadınlara gitmesine bile razıydım. (Kendisini kontrol etmesi için) bunu düşünmek çok zor bişey ama onunla mutluluğumu bozmamak için aklımdan geçirdim bunu. Ama dediğim tartışmalardan sonra biz yine yakınlaştık en baştaki gibi. Bu arada İnstadamda Esra Ezmeciyi takip edip onun dediklerini uyguladım. Sonradan kendimi sorguladım belki ben tatmin edemiyorum belki diye gittim vajinaplasti ve labioplasti ameliyatı oldum. (son 1 senedir ben de cinsel hayatımdan haz alamamdım) . Bu arada eşim yurtdışına işine döndü. Ameliyattan önce cinsel hayatımız düzeldi. Şimdi 20 gün sonra eşimin yanına gideceğim süprizle ☺️ Bakalım ne olacak. Demek istediğin belki dizinde eşiniz soğumuş olabilir, önce çocuk düşünmeyin aranızı düzeltin derim, üzerine daha fazla gitmeyin. Ama çokta istekli gözükmeyin. Biraz kıskandırın, streslendirin, sizi kaybetme korkusu yaşasın, erkekleri çok sevdiğinizi belli ederseniz çok ilgilenirseniz sizi annesi yerine koyar ve cinsel anlamda uzaklaşır. Umarım en kısa zamanda herşey normale döner. Ayrıca çok ağrılı sızılı konularınız anlatmayın.

X