Bebeğe bağırılır mı ya?

Özür diliceksin bebekten dedim bir daha bağırmayacağına söz ver dedim.

Özür diledi bebekten ve bağırmayacağına söz verdi

Agresifliğinin sebebini sordum da 2 senedir denize girememiş beyfendi tatil yapamamış.

Denize gitsem rahatlıcam diyor.

Dediğiniz doğru. Tam dayaklık

Özür diliceksin bebekten dedim bir daha bağırmayacağına söz ver dedim.

Özür diledi bebekten ve bağırmayacağına söz verdi

Agresifliğinin sebebini sordum da 2 senedir denize girememiş beyfendi tatil yapamamış.

Denize gitsem rahatlıcam diyor.
Ayrıca kendisi
Çocuk gibi

Girsin denize de rahatlasın o zaman.
Yazık size de çocuğa da...

Şaka mı bu ya. Küçücük çocuğa bağırıp denize girince rahatlıcam falan demesi. Siz nasıl tepki veriyorsunuz o bu şekilde saçmalarken. Yazık çok üzüldüm çocuğa. Bir anne olarak çocuğunuza sahip çıkmanız ve o ruh hastasından uzaklaştırmanız gerekir. Bebeğin huzurlu bir ortamda büyümeye ve sevgiye ihtiyacı var. Özellikle de ilk 3 yıl çok önemli. Eğer bu şekilde devam ederse ilerde çok sorun yaşarsınız çocuğunuzla ilgili.

Intihar girişiminin sebeb-i var. Kıskançlık yüzünden tartıştık ve ben ona istemiyorsan git yada beğenmiyorsan git demiştim.

Benim git sözümü
İntihar et yada öl diye anlamıştı.

Kendini uçurumdan atacaktı.

Benim o yeni evliyken söylediğim
GİT sözü onun çok gücüne gitti.

İntihara kalkıştı.
Onu genç çocuklar tutmasaydı kendini
Atacaktı.

Ben de GİT dedim diye benim yüzümden intihar etti diye ömür boyu vicdan azabı çekecektimmm....

Teşekkürler en son yazdığımı okur musunuz?

Ben uzak tutuyorum ve yarın anneme gidiyorum çocuğumu alıp. Ona da sen gelme 1 2 gün kalcam dedim

Bu akşam eşm işten geldi çocuğun ayakları yalınayaktı .

Çorap giydir dedi bana. Öptü sevdi özür diledi vs.
Aslında her baba gibi evladını çok seviyor ama bağırma huyu başladı.
3 yıl flört yaşadık.
Asla bağırmazdı.

Yeni evliyken de bağırmazdı.

Çocuk doğduktan sonra aramıza soğukluk girdi

Bu nasıl bi arabeskliktir ya. Kimse kimse yüzünden intihar etmez. Normal bir insan intihar da etmez. Ancak sorunlu insanlar o aşamaya gelir.

Annenize neden gittiniz? 1 2 gün uzaklaşınca adam düzelecek mi? Bence acilen tedavi olması gerekiyor. Yoksa o yavrucakta oluşacak sorunlardan siz de babası kadar sorumlu olursunuz.

Erken uyuyunca tekrar uyanıyor
mesela 10 da uyudu diyelim.
12 de uyanıyor muhakkak.

Yada 11 de uyudu diyelim 1 de uyanıyor muhakkak
Gündüz uykusunu kısa tutmanız lazm sabah erken uyandırn
Misal 10da uyanıyosa 8de uyandırn
3 4 gün sabredin en fazla 1 hafta uyandıkça geri sallayın uyutun alışır düzene
İlk günden olmaz ama sabır 3 4 gün
Uyandıkça uyutcaksınz
Sonrası rahatlık

Vallahi bacım seninkinin olayınin namazla şükürle işi yok. Seninkinin egitilmesi lazim yeni baştan

Şöyle ruh hastalarını niye baba yağıyorsunuz yahu??? Çocuğa acıdım el kadar bebekken şiddet görmeye başlamış. Sizce çocuğunuzun normal bir insan olma olasılığı nedir?
Pasif kadınlar o kadar kızıyorum ki gidip böyle manyaklarla olup bu manyakların bağımlısı olup birde bunlara çocuk yaparlar. Adam resmen manyak. Bebeğe öyle manyakça bağırırken anne de nasıl vicdan varsa pek kılını kıpırdatacak gibi değil.

eee? o zaman birbirine git diyen her karı kocanın intihar girişimi normal öyle midir?
lütfen olayı normalleştirmeyin.

Anne de normal değil ki bebeğe çok üzüldüm ben

kesinlikle. bu adama niye bebek yaptınız diye soruyorsun annemler çok istedi diyor. kocama git dedim diye intihar etti suçu yok diyor. ya birbirlerini delirtmişler ya zaten hep böylelerdi. ikisi birden tedavi olmaz ve o bebek bu şekilde büyürse geleceğin potansiyel suçlusu da olur intihar meyillisi de olur allah korusun.

Zaten öyle oluyor, bu bebek ileride normal olmaz ki o şansını kaybetti

Açıkçası dediği gibi pişik felaket bir şey. Ben hamileyken koskoca kadın olduğum halde bacak aram pişik olmuştu resmen hüngür hüngür ağlıyordum, bu birde çocuk. Yani pişik için dedikleri doğru fena acı veriyor.

Ayrıca sen bebeğinin o hale gelmesini ister misin hiç. Sana bağırması da hiç iyi değil.

Demem o ki, Allah yardımcın olsun eşin normal değil bence. Hastaneye yatmalı.

Evet benim kızım da 16 aylık ve bu şekilde. Gündüz uykusu 2 saat ortalama. 20.00 gibi uyuyor. Normal olan bu. S Sevgicicegim99 siz de bir uyku düzeni oturtmalısınız

Bu psikolojik şiddete girmiyor mu kızlar?
Yahu minicik el kadar kendini ifade edemeyen sabiye bağırılır mı?
Konu sahibi sizde de hata var, Allah aşkına intihara kalkışmış, psikolojik problemleri olan birinden tedavi olmadan çocuk yapılır mı? Yarın bir gün psikolojik şiddeti arttırıp fiziksel olarak uygulamaya kalkarsa ne yapacaksınız? Yapmaz demeyin yapar, öfke törpülenmedikçe artan birşeydir, kendimde öfke kontrolü hastasıyım. Ya tedavi olacak ya da çocuğunuzun sağlığı için boşanacaksınız.
Boşanmaya niyetiniz yoksa böyle psikolojik sorunlu bir adamla aynı evde yaşamayın tedavi olana kadar. Sağı solu belli olmaz.

Bu arada ben anne değilim ama kardeşimin çocukluğunu iyi hatırlarım.
Benim kardeşim 1 2 yaşlarındayken her akşam sebepsiz yere saatlerce ağlardı. Ama sadece sebepsiz, duvara bakıp bakıp ağlardı. Babamın bir kere bile bağırıp çağırdığını görmedim,her ne kadar iyi bir insan olmasa da bir kere bile bağırmadı kardeşime. Ben 10 yaşında falandım o sıralar. Babamın sabah uçağı olduğu halde kardeşimi gecenin bir yarısı pastaneye, çorbacıya götürdüğünü bilirim. Eşinizin tavrı hiç normal değil. Hemde hiç. Bir insan kendi kanından camından olana nasıl uyulmadığı için bağırıyor aklım almıyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…