Bebek İkinci El Bebeklere dair Ne ararsan var kaçırmayın

AycaAydin

Hayata attığım en güzel imzam
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2013
3.336
94
36
Kızlar büyük hevesle aldm ama aütüm olmadığı için sağamadım iki sufır motorum var biberonu adaptör almak isteyenler iletişime geçebilir $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1395829241.323193.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar büyük hevesle aldm ama aütüm olmadığı için sağamadım iki sufır motorum var biberonu adaptör almak isteyenler iletişime geçebilirEki Görüntüle 1038169

Canım merhaba. bende almayı düşünüyorum bikaç yerde daha baktım. ancak daha bebişim doğmadığı için acele etmiyorum. ücret konusunda birşey söylersen benim de bi fikrim olur. ne kadarı gözden çıkarmamız gerekiyor :)

Ben 180,00 tlyr aldım ama boZulur diyede yedek motor aldm yani bozylsa bile yedek motoru olur diye ama hiç kullanmadm diyebilirim birkere denesim zaten hiç malesef hiç sütüm olmadı.ikinci motoruda 87,00 tlye aldm ama hepsini ben komple 170 tlye düşünüyorm vermeyi

Ben 180,00 tlyr aldım ama boZulur diyede yedek motor aldm yani bozylsa bile yedek motoru olur diye ama hiç kullanmadm diyebilirim birkere denesim zaten hiç malesef hiç sütüm olmadı.ikinci motoruda 87,00 tlye aldm ama hepsini ben komple 170 tlye düşünüyorm vermeyi

ay canım benim ilk oğlum meme emmeyi bırakınca bi panik gidip almıştım dünyanın parasını vermiştim o zaman(300 tl) markasını bile hatırlamıyorum. e sonra sütümü sağsam da bi işe yaramadı emmeyi bırakınca sütüm kesildi ve bende topu topu en fazla 5 kez kullandım ve öylece kayboldu gitti taşınırken :KK43: şimdi de yeniden acaba alsam mı diye düşünüyorum. hofff ne zor şey bu kararsızlık. verdiğin fiyat makul aslında ama ihtiyacım olur mu diye düşünüyorum??

ay canım benim ilk oğlum meme emmeyi bırakınca bi panik gidip almıştım dünyanın parasını vermiştim o zaman(300 tl) markasını bile hatırlamıyorum. e sonra sütümü sağsam da bi işe yaramadı emmeyi bırakınca sütüm kesildi ve bende topu topu en fazla 5 kez kullandım ve öylece kayboldu gitti taşınırken :KK43: şimdi de yeniden acaba alsam mı diye düşünüyorum. hofff ne zor şey bu kararsızlık. verdiğin fiyat makul aslında ama ihtiyacım olur mu diye düşünüyorum??
Bana 260 tlye maal oldu çift motor olduğu için keşke yedek motor almasaydm iki motoru napcaksam garantileride var bilmiorm eşimle fiyatı konşmadm ama o fiyat düşünüyorm ben.Normaşde şuan bebedorn bu makinası 180.00 tl civarı hala bi çoğundada adaptör yok bilmiyorum canm senin kararın düşün bi istersen.Şuan zaten süt sağma makinaları hala çokta ucuz değil

Marka olarak iyi ve güzel bi ürün karar tabi sizin bir bebek düşünüyosanız muhakkak en lazım olsn malzemenn başnda

KıZımın boy sorununundan dolayı iki kez yatrmış olduğum beşiği satıyorum sıfırdır $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396450658.292941.jpg ilgilenenler istanbul içi gelip evimden teslim alabilrler yada kargo ile gönderilir. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396450476.415653.jpg
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396450596.196854.jpg

Canım merhaba. bende almayı düşünüyorum bikaç yerde daha baktım. ancak daha bebişim doğmadığı için acele etmiyorum. ücret konusunda birşey söylersen benim de bi fikrim olur. ne kadarı gözden çıkarmamız gerekiyor :)
Canm bana maliyeti baya yüksek oldu hiç kullanmadm sıfır sadece kutusunu attım hatta bozlur diye yedek motor bile aldm yani bir motor bozulsa diğerini kullanilirsin yesyeni ürün 180 düşünüyorm yardmcı olmaya çalışırım kesin alıcılara

Beşik ve süt sağma makinasında kesin alıcılara güzel indirim yapıcam makina evde yatıyor çnki arkadaşlar buyrn sıfır zaten netten orjinal fiyatınada bakabilrsiniz.Yedek motorlu bulamazssnızı iki süt sağma makinası varmış gibi bir motor bozulsa diğeri var

Kesin alıcılara yardım edicem kızlar kalmasn sıfır ürün yatıyor en azından bir ihtiyacı olan kullansın

.................

.........

Süt sağma makinasını en son 180 den 150 tlye düştüm kargo benden hanımlar 2 adet süt sağma makinası alıyorsunuz resmen kaçırmayın derim çok kesin bir alıcı olursa 140+kargo benden bırakıcam son

Beşiğimiz 80 tldir hanmlar

Sıfırdır iki kez yatrdmdaki kastm deneme amaçlı yatrdm kızımı birkezde uyuyaklamştı annem yatrmştı oraya 2-3 toplamda uyumuluğu vardır sallanabilir en altta sepeti vardır

Günceldir

Hanımlar kaçırmayın

Kızlar büyük hevesle aldm ama sütüm olmadığı için sağamadım iki sufır motorum var biberonu adaptör almak isteyenler iletişime geçebilir 1 fiyatına 2 süt sağma makinası bu fiyata bulamassınız kargoda bnden
Eki Görüntüle 1038169

Güncel satışdadır ve güzel indirm yapıcam hnmlar

Güncel

X