'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Hiç normal değil davranışları, bana bu lafları on yıllık eşim demez üzülürüm diye. Seni kıskanıyor olma ihtimali çok fazla. Ayrıca ailesinden uzak diye niye Üzülüyor beş yaşında çocuk mu bu?

Uçak parana yazık bence .Onun yerıne alısverıs yap .Bu adamdan ıyı bır elektrık almadık .Bı kere saygısız

Yüz metreden tanırım ezik. Narsist aynı zamanda. Aç, bak, iyi oku ve kaç. O bi şey yaştıkça sen gitmedikçe tepene çıkacak. Bunun kadın versiyonu yüzünden 3. Ayımda boşanıyorum.

O kendisi gibi acilarin kiziyla mutlu olur anca her konuda kompleks ve dramatize yapmis ayrilin gitsin sadik olmak meziyet degilki zaten olmasi gereken bisey

Gerçekten soruyor musun ? Böyle bir insanla nasıl beraber olabildiğini sorgula bence ayrıl yahu adam hiç sana göre değil , biriniz Venüs öbürü mars

Iyyyy ezikler kralı
Öyle sevgilim değil ama normal arkadaşlarım oldu
Bunlar hayattan çıkaramadığı hıncı gelip senden çıkarır
Arkadaş olunca 'Kudurun' modunda geziliyor da sevgili olunca cekilmez
Yol ver...

Köyümü dür Kasabası mı dır diyerek küçümsüyorsunuz?Muhtemelen bu tarz düşüncelerinizi yansıttığınız için sizi kibirli bulmuş bence

koşa koşa kaç bu insandan. sana o lafları eden insanın da nesini seviyosun hala anlamadım.

Ay kusura bakma ama dayanamıycam bu ne "SALAK" bi insan yaa

yani bırılerı zor zaman ve kötü şartlarda yetişti diye bütün insanlığın kendini o dramın içine sokmasını istiyor herhalde. bazıları ders alır ve bugününe şükreder ve sevdiklerinin aynı duruma düşmemesi içinde ayrıyeten eder .
dikkatimi çeken sende ayrıca 'köy müdür nedir kasabası mıdır nedır !'her ınsan çeşme bodrum tatilinden keyif alacak ya da oraları tatil olarak görmek mecburiyetinde değil. bende hususi izin alıyorum anneme tarlada yardım etmek için ve o köy havasında kardeşlerimle birlikte çalışmak bana büyük haz veriyor mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…