'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

bir tane kendinden küçük ergen sayılacak polis vardı bir de senin yazdığın zorla hamilelik testine götüren polis var.ayol bu 3. polisi ne zaman buldu?ha hamilelik testine götüren polisten sonra düzgün bir adam buldum beni seven demişti.ondan neden ayrılmış?kafamda deli sorular

Hemen açıklık getireyim. 3. polis zannettiğiniz zaten hamilelik testine gittiğim adamdan önce vardı ama ara vermiştik.

Aaaa bu o kiz mi??? Ay daha farkindalikli gelmisti bana. Aman ya sal gitsin konu sahibi bacim. Linc is coming fakat uniforma sevdani da birak... Ne psikopatliklar gordum duydum. babam da o mesleklerden birindeydi. Hala der sakin o mesleklerden biriyle olma. Tum psikopatlari oraya dolusturmus gibiler diye. (İyiler tenzih) yillarca lojmanda oturdum. Duyduklarimi duysan belkim vazgecerdin. Ya kisisel olarak cozmen gerekenler var ya da yasin kucuk heyecan ariyosun ama inan gerek yok. Ne guzel dikkat ceken biriymissin de. Dikkatini cekmek istedigin adam profili degistir bence.

Yabancı dili hiç yok. Dediğiniz gibi sürekli işlerinin yolunda gitmediğini söyleyip duruyor. En ufak bir kavgamızda sarhoş olana kadar içiyor.
işte mağduriyet en sevdiği iletişim dili hayatta ve hep böyle gidecek. sorun yaşadıkları değil, seçtiği rol. yoksa annesiz babasız koyun otlatırken test çözerek tıp fakültesi kazanan insanlar var bu ülkede. hiç geriye dönüp bakmayın.

Hemen açıklık getireyim. 3. polis zannettiğiniz zaten hamilelik testine gittiğim adamdan önce vardı ama ara vermiştik.
toplam 2 polis flörtünüz oldu yanii?o zaman şimdi çıktığınız evinizi kiraya verdiğiniz sonra da evden çıkardığınız o ergen polis mi?ara nasıl veriliyor ilişkiye onu da anlamadım.ara verip arada 2 3 kişiyle çıkıp sonra geri mi döndünüz?valla çözemedim ben bu işi

Sizin yazdığınızı okuyunca benim de kafam karıştı

1. bebe olan evsiz kalan. 2. bu. 3.de arabada kavga ettiğimiz.

Sizin yazdığınızı okuyunca benim de kafam karıştı

1. bebe olan evsiz kalan. 2. bu. 3.de arabada kavga ettiğimiz.
valla benim de beynim yandı.1. bebe polis onu biliyorum 2. yani şimdiki de polis 3. adam ne iş yapıyordu şu hamilelik testine gönderen?o da polis demiştin eski konularında.ha bir de seni çok seven bir adam vardı düzgün bir adam.peki ona ne olduuu ?

Tek iyi özelliği "sadık" olması (artık nasıl bir sadiklik yokluktan olmasın o sadakat) olan bu insanimsi organizmayi çok mu aradiniz? Arkadaşın biri eski konuları yazmış. Okuyunca pek şaşırmadım ama...

Sorunlu ailenin sorunlu çocuğu olur bu şaşmaz bu zamana kadar saklayabilmis ama gerçek yüzünü şimdi gostermis

Bu bence daha çok kırmızı odalık vakalar gibi olmuş
Adam buram buram ben SORUNLUYUM diyor , daha ne yapması lazım ?
Kötü özellikmiş miş miş, alsınlar kendileri yaşasınlar o kötü özelliklerle. Bunların hiç biri özellik değil, sorunlu insan tavrı.
Tabi ben rehabilitasyon merkeziyim diyorsanız orası ayrı.

Ömür geçmez bunla. Seni sürekli demoralize eden, laf sokan bir erkek modeli. Sana sadık olması bir ilişkiyi sürdürmek, ileriye götürmek için yeterli bir sebep değil. Hayat uzun bir yolculuk ve sizi motive edecek, iç dünyasında mutlu, huzurlu bir adamla ancak yürünür.

Kendi cevabınızı kendiniz vermişsiniz. Yapacağınız şey belli

Cok şükür sevgilinizmiş eşinizden bahsediyorsunuz sandim yazinin sonunda sevgilim diyince sizin adiniza bir rahatladım:) Ben arkadaşlarınıza katilmiyorum sirf sadık diye bu sacma sapan sevgilinizin hayat enerjinizi bu sekilde emip, negatif tavirlarina maruz birakmazdim kendimi.Hayat kimseye ayni sartlari sunmuyor ama benden daha iyi yasam sartlarina sahip diye sevgilime veya esime öfke duyup onu ezmeye calismazdim varsa bir ofkesi ailesine olsaymis istedigi hayati yasatamadiklari için.Gercekten hic cekilir gibi degil simdiden boyleyse..Bence gidip bir an önce tedavi olsun

Ablam biraz dinlen bi sakin ol bi nefes al. Erkeksiz kaldığın an öleceksin hastalığına yakalanmış gibisin. Eleştirmek için değil kendine kötülük yaptığın için söylüyorum bunu sana. Seni tanımam etmem ama halin pek sağlıklı durmuyor. Kendine değer ver biraz. Biraz yalnız kal azıcık kafa dinle. Kendini kendine ver. İlişki durumların ne olduğu belirsiz kaos yani kaç adam var belli değil. Daha bu konudaki ezikle komple bitirmeden başka bir adamla birlikte olmuşsun mesela. Yapma bunları kendine, yapma. Ne sorunun var bilmiyorum ama kendi iyiliğin için profesyonel destek almayı düşünürsün belki. Hayatımıza birileri girer çıkar bunlar normal ama senin durumun hem çok karmaşık, kendini yol geçen hanına çevirmişsin hem de bu tipler normal tipler değiller. Kendine bu hayatı ve bu adamları mı layık görüyorsun sahiden? Seni annen bunun için mi doğurdu arada bu açıdan da düşün. Önce biraz kendine gel kendine dön, kendine değer ver o zaman sana gerçekten değer verecek insanları kendine, kalbine çekeceksin diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…