Ben mi tuhaf ve geçimsizim ?

kafedeki kızı ve evrak işini geçiyorum da
oyun bağımlılığı insanı bitirir

annesi konuları zamanla düzelir inşallah
ama oyun için kafeye gitmek daha 1 haftalık evliyken.. üzücü gerçekten

bu arada kardeşine yaptığı ödemeyi kendi maaşıyla mı yapıyor?
Ortak ikimizin ordan yapıyor mecburen. Ama zaten kendisininkinden de verse bu seferde ödemelerimize yetmeyecek parası yine benimkinden tamamlayacağız. Ben parayı da geçtim her şeye bizi aramalarına sinir oluyorum. Bide onlara kızamayıp bana bağırıyor her seferinde.

elini öpmeden balayına gitseniz kaynananız hastalanır mı........ ne...... fkjdshfkjsdhf ay bu kaynanalar niye böyle akıl hastası gibi hep anlamadım valla gidip benimkiniin ayaklarını öpücem hiç aramaz bile öldü mü kaldı mı haberimiz olmaz kadını gidersek de sevgiyle neşeyle karşılar hakkını ödeyemem.

neyse valla şunu diyim senin koca zor yola gelir bunu ancak bi cinnet çözebilir cinnet geçireceksin yani senin için ne kadar kolay bilemem de o canavara dönüşmüş halini görünce erkekler ürküyo benimki kaçmıştı korkudan lkfjdsfkl çok sinir oldum yaa kocana da kaynanana da saygısız tipler valla allah sabır versin yani...

Ortak ikimizin ordan yapıyor mecburen. Ama zaten kendisininkinden de verse bu seferde ödemelerimize yetmeyecek parası yine benimkinden tamamlayacağız. Ben parayı da geçtim her şeye bizi aramalarına sinir oluyorum. Bide onlara kızamayıp bana bağırıyor her seferinde.
Bu sefer de yaptık bir daha yapılırken bana sor öyle tamam de diyin
ve harcamalarınızı aman yetmez diye kısmayın
acımayın yani kısaca
birde babanızı sakın koşturmayın bir daha

ne kadar ödediniz evrağa?

Bu karakterdeki insan için eve playstation alıp ödül vermek neden? Bence yakınlaştırmak yerine uzağa göndermeniz en hayırlısı. Eşiniz size saygısız, ailenize saygısız, eşinizin ailesi size karşı saygısız, eşiniz mümkün olsa eve hiç gelmeyecek, yeni evlendiği karısını görmeyecek kadar oyun bağımlısı, ailesine karşı sizi asla savunmuyor, maddi manevi ailesinin yükünü çekiyorsunuz. Bu evlilik size vazgeçilmez neyi vadediyor anlamadım. Zaten ilk hafta genellikle balayında romantik geçer, yatak odasından çıkmaması gerekirken eşiniz eve gelmiyor. Bilmiyorum ama ben bu şekilde evlilik yürütmezdim sanırım. Ayrılmayı düşünün derim, oyun bağımlılığı çözülse bile diğer kötü huyları değişmez bana kalırsa.

Aman çocuk falan düsünmeyin bari bir süre.
Kocaman adam ergen gibi internet cafeden çıkmıyor 1 haftalık eşi evdeyken. Annesi kendi küsüp kendi barışıyor.

Kafedeki kız konusunda da haklısınız. Herkes oraya takılmış ama eşimle bir yere gittiğimde çalışan sadece eşime sırıtarak hoşgeldiniiizz diyip benimle muhatap olmazsa, yılışık yılışık etrafında dolaşıp beni yok sayıp onunla muhabbet ederse ben de olay çıkarırım. Kocam müşteri de ben neyim?

Kardeşinin işini halletmesinde bir problem yok, o gün saatlerce onunla uğraşıp etrafa atar gider yapması bayağı problem.
Valla alın karşınıza konuşun yoksa yolları ayıracağınız sinyalini verin.
O zaman direkt kıza tepki gösterecek kocası elin kadınına dikte mi versin karımla ilgilen diye? Çok saçma yabancı birinin hareketi için evlilik/ilişki içi sorun çıkarmak

Nikah iptalini araştırın. Adam sizi zerre kale almıyor. Telefonda aşk meşk konuşmaları bedavadır, insanı yormaz. Aileye karşı tavırları nasıl, kızgınken tavırları nasıl, sizinle zaman geçirmekten hoşlanır mı bunlar önemli. Anası da ayrı cadiymis niye susup katlandiniz da evlendiniz anlamadım.

Merhaba siz hangi şehirde ve ne iş yapıyorsunuz ki işinizden dolayı eşinizin şehrine gidemediniz ve geldi. O iş buldu mu sizin yaşadığınız yerde. Bunu ailesine söylediğinde ne tepki verdiler nasıl izin verdiler gerekirse sizin çalışmamanızı teklif eder ve sizi çıkarttırıp yanlarına getirtirlerdi ama başaramamışlar demekki

Nikah iptalini araştırın. Adam sizi zerre kale almıyor. Telefonda aşk meşk konuşmaları bedavadır, insanı yormaz. Aileye karşı tavırları nasıl, kızgınken tavırları nasıl, sizinle zaman geçirmekten hoşlanır mı bunlar önemli. Anası da ayrı cadiymis niye susup katlandiniz da evlendiniz anlamadım.
Birisinin annesi evlenmemek için sebep mi ki kız çocuğu sevdiği için evlenmiş annesi böyle diye evlenmeseydi daha mı normal olurdu

Kafedeki kızdan daha büyük sıkıntı bence. Birincisi bi tür bağımlılığı var eşinin, oyun da olsa çok ciddi noktalara varan bi bağımlılık türü bu. 1 haftalık yeni evlilikte 5 6 kez oyuna gitmesi kanıtlıyor zaten bağımlılık boyutunu.
İkincisi ise eşin malesef küçük bir çocuk gibi annesine bağımlı kalmış, anne güdümünde.
Bence ciddi anlamda mesafe koy onların yaptığı kazayı sizin karşılamanız falan çok saçma. Sanki kraliyet ailesi gibi hürmet bekliyorlar sizden siz de alıştırmışsınız. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil .

O zaman melek gibiydi. Telefonda beni arar saatlerce bi ihtiyacın var mı oğlum seni üzüyor mu sorar da sorardı. Böyle dengesiz olduğunu anlayamadım ki.
iyi de böyle yapması da normal deil ki :KK70:

dengesizlik oradan belli. oğlum seni üzüyor mu ne yav.

neyse siz kafedeki kızı (bulunduğunuz yerde hala kafe olması da tuhafmış) anneyi filan boşverin siz bu adamla evlisiniz.

isterse kafeyi göbekli bir emmi çalıştırsın yeni evli adam, balayına bile getmemişsniz 5-6 kere kafeye gitmek nedir yavvv. bu size saygısızlık. babanızın yanında size yükselmesi etmesi düpedüz eşeklik.
babanız "bu ne yapıyor" dediğinde "alttan al alttan al dediniz ala ala böyle oldu" demeliydiniz.
eşinize de bana 1 saygısızlık daha yaparsan evden git bile diyebilirsiniz bence, her sorun çözülür ama saygı önemli.

bir de size iyiliği neredeydi bu adamın ilişkinizde? misal fizandan şunu getir desem getirir demişsiniz de...hiç dediniz mi? mesela maddi manevi büyük şeyler istediniz mi?

Kesinlikle öyle ben kendimi avutup duruyorum şunu yapıyor ama bunu iyi diye. Çünkü herkes ne kadar iyi ne kadar iyi diyip duruyor bunları bilmediklerinden. Bende olanı görmezden gelip kendime avunacak yer arıyorum.
ay burada hep eşlere etrafta herkesler "ay ne kadar iyi" diyor

ablacım nerede bu adamın iyiliği?
babanı nerelere süreklemiş bir de trip yapmış babanın yanında
çok iyi bir insan da büyüğü olarak babanın yanında bunları nasıl yapıyor mesela?

bu iyilik nasıl bir şey arkadaş ya böyle bakıyorlar "aaa ne kadar iyi" özel bir kamerası mı var boyası mı var bunun?

ne mesela bunun iyiliği?
ayrıca iyi bir insan iyi bir eş olur diye kural yok. işinde iyi olmakla iyi eş olmanın zaten hiç alakası bile yok.

Çok çok üzüldüm henüz bir haftalık evlisin. Eşinin dibinden ayrılmaması gerekir...bence çok sert bı ayara ihtiyacı var çünkü nasıl başlarsan öyle gider bugün önünü alamazsan ilerde eve hiç uğramaz.
Kayınvalidenr gelince fotoğraflarda niye seni kestiğini sormadın mi? Benim resmimi kesen kadınla bir daha görüşmezdim bu kadar net
Zaten hiç konuşmuyorum onunla bir haftadır. Kadının duygu değişimi var. Bi iyi bi kötü. Etrafındaki herkesi bezdiriyor kendinden. İki dk çarşıya gittik beraber 2 kişiyle kavga etti.
Eşime dün resti çektim bir daha gidince gelmeye zahmet etme açamazsın kapıyı diye. İyice bağırdım. Şok oldu bu kadar tepki verince ama i
Eve playstation al bari
Başka öneri bulamadım 🤷‍♀️
v
Bu karakterdeki insan için eve playstation alıp ödül vermek neden? Bence yakınlaştırmak yerine uzağa göndermeniz en hayırlısı. Eşiniz size saygısız, ailenize saygısız, eşinizin ailesi size karşı saygısız, eşiniz mümkün olsa eve hiç gelmeyecek, yeni evlendiği karısını görmeyecek kadar oyun bağımlısı, ailesine karşı sizi asla savunmuyor, maddi manevi ailesinin yükünü çekiyorsunuz. Bu evlilik size vazgeçilmez neyi vadediyor anlamadım. Zaten ilk hafta genellikle balayında romantik geçer, yatak odasından çıkmaması gerekirken eşiniz eve gelmiyor. Bilmiyorum ama ben bu şekilde evlilik yürütmezdim sanırım. Ayrılmayı düşünün derim, oyun bağımlılığı çözülse bile diğer kötü huyları değişmez bana kalırsa.Art
Kafedeki kızdan daha büyük sıkıntı bence. Birincisi bi tür bağımlılığı var eşinin, oyun da olsa çok ciddi noktalara varan bi bağımlılık türü bu. 1 haftalık yeni evlilikte 5 6 kez oyuna gitmesi kanıtlıyor zaten bağımlılık boyutunu.
İkincisi ise eşin malesef küçük bir çocuk gibi annesine bağımlı kalmış, anne güdümünde.
Bence ciddi anlamda mesafe koy onların yaptığı kazayı sizin karşılamanız falan çok saçma. Sanki kraliyet ailesi gibi hürmet bekliyorlar sizden siz de alıştırmışsınız. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil .
Birde sizin dediğiniz gibi sürekli bi havalardalar. Bize misafir geliyorlar bi görseniz sanki ingiliz prensesi. Bir çöpü kaldırmıyor annem 60 yaşında ayağına dönüyor. Elinde bi kahve bacak bacak üstüne atıyor habire eşarbım ütülenecek ütü getirin, benim kızım o odada yatamaz başka oda bulun. Benim yatak odamı açmış herkese gösteryor, oğlumun eşyalarını ben dizerim diye tutturdu çıkaramadım yatak odamdan. Gerçekten insanı sinir hastası yapar

ay burada hep eşlere etrafta herkesler "ay ne kadar iyi" diyor

ablacım nerede bu adamın iyiliği?
babanı nerelere süreklemiş bir de trip yapmış babanın yanında
çok iyi bir insan da büyüğü olarak babanın yanında bunları nasıl yapıyor mesela?

bu iyilik nasıl bir şey arkadaş ya böyle bakıyorlar "aaa ne kadar iyi" özel bir kamerası mı var boyası mı var bunun?

ne mesela bunun iyiliği?
ayrıca iyi bir insan iyi bir eş olur diye kural yok. işinde iyi olmakla iyi eş olmanın zaten hiç alakası bile
ergene diyin ki eve oyun sistemi kuralım mı kocacığım diyin evden çıkıp çıkıp kafeye gitmesine çözüm bulursunuz bir de daha bir hafta bile olmadı bismillah demeden başlamış arızalarını göstermeye
Var evde ama ordaki gibi olmuyormuş. Öyle diyo bide. Yine gidiyor.

nikah iptali öyle bir şey değil
evlenmişler düğün olmuş 1 hafta olmuş aynı evdeler öyle
"ben sevdim evlendm ama aldığım koca ergen çıktı" diye nikah iptali diye bir şey yok.

misal tayin için çok önceden nikah yaparsın da hiç bir araya gelmeden, düğün yapmadan ayrılmaya karar verirsin, iptal öyle bir şey.

Bu sefer de yaptık bir daha yapılırken bana sor öyle tamam de diyin
ve harcamalarınızı aman yetmez diye kısmayın
acımayın yani kısaca
birde babanızı sakın koşturmayın bir daha

ne kadar ödediniz evrağa?
Babamı zaten tembihleyeceğim bir daha arabanı da verme, işini de yapma diye. Bu nanköre çok bunlar. Evrağa 6 bin verdi benim bildiğim bilmediğimde vardır tırtıkladıkları

Babamı zaten tembihleyeceğim bir daha arabanı da verme, işini de yapma diye. Bu nanköre çok bunlar. Evrağa 6 bin verdi benim bildiğim bilmediğimde vardır tırtıkladıkları
bu böyle devam ederse eve çok katkı sağlamayın biraz sıkışsın maddi olarak
hatta mümkünse hepsini kendinize harcayın
bazı erkekler bunsan anlıyor

Neden evlendin bu adamla? Cok mu aşıktın? Bu ne saçmalık bir haftalık evlilikte evden cıkmıyor insanlar.

Zaten hiç konuşmuyorum onunla bir haftadır. Kadının duygu değişimi var. Bi iyi bi kötü. Etrafındaki herkesi bezdiriyor kendinden. İki dk çarşıya gittik beraber 2 kişiyle kavga etti.
Eşime dün resti çektim bir daha gidince gelmeye zahmet etme açamazsın kapıyı diye. İyice bağırdım. Şok oldu bu kadar tepki verince ama i

v

Birde sizin dediğiniz gibi sürekli bi havalardalar. Bize misafir geliyorlar bi görseniz sanki ingiliz prensesi. Bir çöpü kaldırmıyor annem 60 yaşında ayağına dönüyor. Elinde bi kahve bacak bacak üstüne atıyor habire eşarbım ütülenecek ütü getirin, benim kızım o odada yatamaz başka oda bulun. Benim yatak odamı açmış herkese gösteryor, oğlumun eşyalarını ben dizerim diye tutturdu çıkaramadım yatak odamdan. Gerçekten insanı sinir hastası yapar
Fotoğraftan seni neden kestiğini sordun mu

bu böyle devam ederse eve çok katkı sağlamayın biraz sıkışsın maddi olarak
hatta mümkünse hepsini kendinize harcayın
bazı erkekler bunsan anlıyor
Ben masraf çıkmasın ekstra diye balayına gitmeyecektim ama görüyorum ki benden başka herkese var gayet parası. O oyuna gittiği yere de her gün en az 100 -150lira veriyor. Bir haftada rahat 1000 lira boşa gidiyor. Bana gelince de şu gereksiz bu boşuna masraf. Üzerime bi kıyafet bile almadım ben masraf olacak diye nişanlandığımdan beri. Allah onları bildiği gibi yapsın artık elimden başka bişey gelmiyor

X