Benim gibi eşi oyun bağımlısı olan var mı

Öyle olduğunu söylüyor yani stres atıyormuş .Aynı anda yatağa geçip uykuya daldığımız günler çok nadir.

Şunu rica edebilirsiniz eğer rahatsız olduğunuz yer buysa. Hayatım ben yalnız uyumak istemiyorum beni uyutana kadar yanımda kal birlikte yatalım sonra sen oyununa devam edersin. Orta yol bulabilirsiniz.

Şunu rica edebilirsiniz eğer rahatsız olduğunuz yer buysa. Hayatım ben yalnız uyumak istemiyorum beni uyutana kadar yanımda kal birlikte yatalım sonra sen oyununa devam edersin. Orta yol bulabilirsiniz.
Birlikte yatıp uyumak önemli bence evlilikte.Ben uyuyup uyanmış lavaboya kalkmış oluyorum o yatmaya geliyo her gece.Aslında kendi haline bırakıyordum ama rahatsız olmaya başladım .Orta yol bulunabilir dediğinz gibi

Benim ki de oynuyor salonda laptopta ben de görüyorum çok bisey demiyorum stresli bir işi var birlikte de zaman geçiriyoruz kendinden kısıp oynuyor ben de Kk da takılıyorum bana sana da indirelim diyor istemiyorum 😅

Benim ki de oynuyor salonda laptopta ben de görüyorum çok bisey demiyorum stresli bir işi var birlikte de zaman geçiriyoruz kendinden kısıp oynuyor ben de Kk da takılıyorum bana sana da indirelim diyor istemiyorum 😅
Ben de çok bir şey demiyorum aslında.Bir gece uyuyakalsa bu gece oynayamadım diye üzülme derecesinde bağımlı olması sorun

Bu kadarı bağımlılık ya. Peki yaptığı şu mu. Hafta içi ya da sonu siz yatana kadar sizinle zaman geçiriyor siz yatınca mı oynuyor? Eğer böyleyse göz ardı edilebilir.

X