Benim gibi eşi oyun bağımlısı olan var mı

Ben de çok bir şey demiyorum aslında.Bir gece uyuyakalsa bu gece oynayamadım diye üzülme derecesinde bağımlı olması sorun
Benim eşimde hiç uyku sevmez 4 saat uyur işe gidebilir ben tam tersiyim ona yetiyor bi de ne yaptığını gördüğüm bildiğim için de çok takmıyorum özel alanı diye düşünüyorum

Akşam bir miktar oynamak eyvallah ama öyle gece 2ye 3e kadar uykundan feda edip otnamak da moronca, nedir o öyle 5 yaşındaki çocuk gibi oyun oyun oyun ... oyun bağımlısı biriyle asla olmazdım, yetişkin bir insanın hayatı erteleyip varsa yoksa ekrana bakması aptalca.

Birlikte yatıp uyumak önemli bence evlilikte.Ben uyuyup uyanmış lavaboya kalkmış oluyorum o yatmaya geliyo her gece.Aslında kendi haline bırakıyordum ama rahatsız olmaya başladım .Orta yol bulunabilir dediğinz gibi
Biraz salın size yeteri kdr vakit ayiriyorsa yatana kdr sohbetinizi edebiliyorsanoz yattıktan sonra beraber uyumussunuz uyumamissiniz ne farkeder. Bu tamamen şahsi fikrim ama 10 yıllık evliyim aynanda yatip uyumuslugumuz sadece tatil odalarındadir heralde. Benim uykum geldikten sonra kim kaçta yatiyorsa yatsın

Şunu rica edebilirsiniz eğer rahatsız olduğunuz yer buysa. Hayatım ben yalnız uyumak istemiyorum beni uyutana kadar yanımda kal birlikte yatalım sonra sen oyununa devam edersin. Orta yol bulabilirsiniz.
Ben de bu yoruma katılıyorum 👍🏻 benim eşim de bazı günler 2ye kadar falan oynuyor ben de öyle diyorum birlikte vakit geçiriyoruz sonra bi 10-15 dakika eşimle ben uyuyana kadar muhabbet ediyoruz sonra eşim içeri geçiyor oyuna, ben de uykuya geçiyorum. Eğer sizin zamanınızdan çalmıyorsa ben karışmayın derim. Ben bazen ertesi gün nöbet falan tutacaksa karışıyorum çok geç yatmasın diye sadece

Biz bebekten önce eşimle beraber oynuyorduk. Bebekten sonra eşim kendisi oynuyor ama tabi çok sınırlı şekilde beraber bebeğe baktığımız için. Bazen bana da batıyor ama ben oynayamadığım için de batıyor olabilir:KK70:

Tabiki benim de uğraştığım şeyler var boş bir insan değilim ama bu durum tuhaf geliyor
Boş insan olduğunuzu söylemedim ki neden böyle bir açıklama yaptınız ? Eşinizin problemi evet çok fazla ama kendi istemedikçe çözemezsiniz. Benim eşimde oynar ama uykusuz duramaz gece oynamaz. Bazen evdeykende abartır uyarırım bırakırsa bırakır bırakmazsa keyfi bilir. Oyunun yerine başka birşeyler koyması gerekiyor.

Benim eşim de oynuyor,bağımlı değil ama sizin tek sorununuz bu değil gibi.Bir ara onun ilgisini çekebilmek için estetik operasyon yaptırmayı düşünüyordunuz,çünkü adam size ilgi göstermiyor.Eşiniz tam bir bağımlı ve bu evliliği daha ne kadar kendinizden ödün vererek sürdüreceksiniz bilmiyorum.

Boş insan olduğunuzu söylemedim ki neden böyle bir açıklama yaptınız ? Eşinizin problemi evet çok fazla ama kendi istemedikçe çözemezsiniz. Benim eşimde oynar ama uykusuz duramaz gece oynamaz. Bazen evdeykende abartır uyarırım bırakırsa bırakır bırakmazsa keyfi bilir. Oyunun yerine başka birşeyler koyması gerekiyor.
Yani sürekli dip dibe olmak isteyen bir kadın değilim demek istedim.Benim de özel alanım olduğunu açıklamaya çalıştım.Buna rağmen rahatsızlık verici bir boyutta olduğunu hissediyorum.Evliyken yatakta yalnız yatmak bile tuhaf hissettiriyor , özel hissetmek istiyorum her kadın gibi

Burada küçümseniyor oyun bağımlılığı ama kumar oynamak gibi bir bağımlılık bence. Para gitmiyor ama tüm zamanını çalıyor. Bir de bu kadın adam oyun oynarken onu rahat ettirmek için evlenmedi, kadın çalışıyorsa eve gelip beyefendinin yemek temizliğini yapacak, o da çocuk gibi oyun oynayacak. Bu kadın neden evlendi ki her şeyi kendi yapacaksa?

E
Burada küçümseniyor oyun bağımlılığı ama kumar oynamak gibi bir bağımlılık bence. Para gitmiyor ama tüm zamanını çalıyor. Bir de bu kadın adam oyun oynarken onu rahat ettirmek için evlenmedi, kadın çalışıyorsa eve gelip beyefendinin yemek temizliğini yapacak, o da çocuk gibi oyun oynayacak. Bu kadın neden evlendi ki her şeyi kendi yapacaksa?
Evet öyle gerçekten.

Yani sürekli dip dibe olmak isteyen bir kadın değilim demek istedim.Benim de özel alanım olduğunu açıklamaya çalıştım.Buna rağmen rahatsızlık verici bir boyutta olduğunu hissediyorum.Evliyken yatakta yalnız yatmak bile tuhaf hissettiriyor , özel hissetmek istiyorum her kadın gibi
Bu kadar ayrı vakit geçireceksiniz niye evlendiniz ki sonuçta. Haklısınız bence.

Bu kadar ayrı vakit geçireceksiniz niye evlendiniz ki sonuçta. Haklısınız bence.
Şöyle saçma bir durum var özellikle hafta sonları benim kalkma saatinde o yatmaya geliyor falan.Onun uyanmasını bekledim falan tüm günüm bitti . Düzensiz bir hayat ve ben de savruluyorum.Hafta içi çalışıyoruz zaten

Benim eşim de oynuyor,bağımlı değil ama sizin tek sorununuz bu değil gibi.Bir ara onun ilgisini çekebilmek için estetik operasyon yaptırmayı düşünüyordunuz,çünkü adam size ilgi göstermiyor.Eşiniz tam bir bağımlı ve bu evliliği daha ne kadar kendinizden ödün vererek sürdüreceksiniz bilmiyorum.
Evet daha çekici bir kadın olmak istemiştim önce kendim için tabiki .Evliliğim için de.Yalnız hissediyorum malesef bu evlilikte çoğu zaman

X