Beta Hcg 1.20 ovulasyon pozitif

Ben 2 gün önce test yaptım 1.6 çıktı bugünde tekrar test yaptım 1.20 çıktı bu ne demek yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏻

Ben 2 gün önce test yaptım 1.6 çıktı bugünde tekrar test yaptım 1.20 çıktı bu ne demek yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏻
Pek bir anlami yok ve aslinda 1.6 1.20’den daha buyuk bir sayi. Hamile sayilmaniz icin degerin 5’in ustunde cikmasi ve 48 saatte en az % 60 yukselmesi gerekiyor

Ben 1 aydır evliyim bu değerin ilk önce çıkması sonra düşmesi sebebi ne olabilir peki ben bu konuda çok bilgisizim ve yeniyim

Pek bir anlami yok ve aslinda 1.6 1.20’den daha buyuk bir sayi. Hamile sayilmaniz icin degerin 5’in ustunde cikmasi ve 48 saatte en az % 60 yukselmesi gerekiyor
Ben 1 aydır evliyim bu değerin ilk önce çıkması sonra düşmesi sebebi ne olabilir peki ben bu konuda çok bilgisizim ve yeniyim

Cok cok küçük bir değer tipki benimki gibi ama direk hamile değilsin denmedi doktor tarafindan. Bana bir hafta sonra testi tekrar etmem gerektiği söylendi. Adet gecikmesi varsa bir hafta daha bekleyip tekrar test yap. Hicbirimiz doktor değiliz direk hamile değilsin denmesini çok yanlış buluyorum. Geç döllenme olabiliyor yada cok erken farkedilmis olabiliyor gebelik. Ilk gebeliğim bilincsizligim yüzünden düşükle sonuçlandı cok erken farkettim ve erken kan vermisim bir kadindogumcu deger cok düşük gebe değilsiniz dedi. adet söktürücü antibiyotik ne varsa ictim hep Adetim hala gelmeyince yine kan verdim beta 275 idi. ertesi gün ağrılı sancılı düşük yaşadım 15gunden uzun süren bir kanamayla. Simdi bu ufacık değer bile insana acaba dedirtiyor. O nedenle emin olmadan hic bir kaniya varma canim. Bekle tekrar kan ver.

Merhaba iliskiden kac gun sonra gebelik varsa kanda cikar acaba
Benim bat 18 temmuz iliski 7 gun once dun rahatsizlaninca acilde serum oncesi beta baktilar 1.76 cikti acaba bat zamanına kadar yukselir mi varsa eger

İlişkiden tam 1 hafta sonra beta değerim 14tü.. aynı zamanda regl günümdü.. geç döllenme..

Maalesef 5 den sonrası gebelik sayiliyor

Son düzenleme:
X