Beta Hcg 1.20 ovulasyon pozitif

Beta yüksek olmalıyfı ama ovulasyon testinix kafamı karıştırdı ? Dediğiniz gibi siyaha yakın çıkmasının tek bir anlamı var bildiğim kadarıyla varsa atın resmini bakalım
bugun yaptığım ovulasyon testi

Eklentiler

• 20210707_231930.jpg
    20210707_231930.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 118
Bence yeni yumurtlama oluyor 2 günü değerlendir muhakkak 👍
bbunlar haziran 15 16 ve 17 bekledikleri icin biraz siliklesmisler ama net pozitiflerdi 20 gun sonra tekrarmi yumurtluyorum regl olmam gereken zamanda. Allak bullak oldu kafam🥺

Eklentiler

• 20210707_234711.jpg
    20210707_234711.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 116
bugun yaptığım ovulasyon testi
Canım çok şaşırdım böylesi olunca hep gebelik çıkıyor , evet 2. Yumurtlama olabilir ama bu kadar koyu çıkmıyordu . Ama nasıl beta hcg böyle çıktı anlamadım 2. Yumurtlama olabilir elbet . İnstagramda birgebenin günlüğü diye sayfa var ebru ablaya yaz o sana yardımcı olur. Sonucun ne olacak çok merak ediyorum

Canım çok şaşırdım böylesi olunca hep gebelik çıkıyor , evet 2. Yumurtlama olabilir ama bu kadar koyu çıkmıyordu . Ama nasıl beta hcg böyle çıktı anlamadım 2. Yumurtlama olabilir elbet . İnstagramda birgebenin günlüğü diye sayfa var ebru ablaya yaz o sana yardımcı olur. Sonucun ne olacak çok merak ediyorum
Hastane sonucu 1 saat gecmeden verdi bana aklim oyle karistiki hersey hamilesin diyor ama beta 1.20 teşekkür ederim simdi yazicam

Hastane sonucu 1 saat gecmeden verdi bana aklim oyle karistiki hersey hamilesin diyor ama beta 1.20 teşekkür ederim simdi yazicam
Canım peki sen idrar gebelik testi yaptın mı ? Hami diyorlar ya bazı vücutlarda önce idrara geçiyor nadir tabi bilmiyorum benim de kafam karıştı 😂

Onu yapmadim henüz yarinda onu yapicam beynim yandi valla aglancak halime gülüyorum inanki🙂
Ayyy onu yapınca haber ver canım çook merak ettim inşallah vardır umutlandırmak istemiyorum ama yani bu ovulasyon onj gösteriyor 😳

Kuzum benim de 1,20 çıktı biliyorum her umut bizim için çok güzel ama önümüzdeki aya kaldı 🌸 Canını sıkma Allah herşeyin hayırlısını versin hakkımızda . Yavrumuz sağlıklı olsun vardır elbet bi zamanı

Kuzum benim de 1,20 çıktı biliyorum her umut bizim için çok güzel ama önümüzdeki aya kaldı 🌸 Canını sıkma Allah herşeyin hayırlısını versin hakkımızda . Yavrumuz sağlıklı olsun vardır elbet bi zamanı
Amin canım inşallah, zaman zaman tukensekte vardir elbet rabbimin bir bildigi tabiki

😔 yine boşuna umitlendim yani
aslında o testlerı yaptık hepımız de . cok pık gordugum gun aslında yumurtlama olmadıgını yeterıncee buyuk yumurtam bıle olmadıgını gordum. kontrollerım vardı 10 mm llık yumurtalar dusun pik gunu 18 20 falan olmalı o yumurta kı catlasın... dımı ama c sılık t koyu bordo gıbıydı. yumurtlama olmadı. yanı senın de oyle olmus olmasın cunku yumurtlama olsa gebelık yoksa 14 16 gun kac gun sonra adet oluyorsan fazın kacsa ıste adetının gelmesı lazımdı yanı.

X