beyaz eşyalarımı aldım:)

plep

'tırt hayaller prensesi'
Kayıtlı Üye
10 Mart 2010
28
0
selam kızlar en sonunda banada buralara yazmak nasip oldu:) beyaz eşyalarımı aldım fikir olması için burayada ekliyorum. Allah hepimize yardım etsin çok zormuş bu işler.. hepsi bosch marka ankastre fırın ocak var diğerleri ankastre deil.

çoook teşekkür ederim kızlar... Allah herkese nasip etsin bu heyecanları:)

Güle güle kullan.
Biz de bosch aldık. Umarım bir sorun çıkarmazlar.

ya walla bende artık şikayetleri okumaktan bıkmıştım 1 haftadır ama kararttım gözümü aldım. temmuzdan sonra görücez artık sorun çıkıp çıkmıycağını...

ya walla bende artık şikayetleri okumaktan bıkmıştım 1 haftadır ama kararttım gözümü aldım. temmuzdan sonra görücez artık sorun çıkıp çıkmıycağını...

Aynen biz de mobilya alacaz şikayetleri oku, beyaz eşya alacaz şikayetleri oku deli gibi olduk kaç defa verdiğimiz karardan vazgeçtik.

Benim düğünüm Nisan da ben de o zaman görecem sorun çıkıp çıkmadığını
Nişanlımın yakın akrabaları Bosch kullanıyormuş memnunlarmış. O yüzden aldık biz de.
Beyaz eşya servislerine de sorduk bosch, siemens dediler.

Hayırlı olsun çok hoş görünüyorlar. Darısı başıma :) Bende şikayet okumaktan bıktım bosch alıcam İNŞALLAH...

teşekkür ederim kızlar giremedim bi kaç gündür. walla banada fenalık gelmişti beyaz eşyadan. bide şu mobilya işini halletsem tam olcak. temmuzda bizim düğün tutuştuk şimdiden. çokmu erken acaba?

benmde düğünüm temmuzda kısmetse
daha hiçbir hazırlığım yok seni görünce panik yaptım
bizde bosch ta karar verdik beyaz esyada en iyisi oldugunu düşünüyoruz.
güle güle kullan

bosch beyaz eşya için en iyi seçim bence. evde kullanıyoruz çok memnunuz. bizde nişanlımla beyaz eşyalarımızı bosch aldık inox serisi. güle güle kullanın...

güle güle kullan canım benmkiler de bosch çok memnunum,allah güzel güzel yemekler yapmayı nasip eder inş

teşekkür ederim hepinize. kullanmış kişilerden memnuniyetlerini duyunca içim dahada rahatladı. temmuzda bende kullanmaya başlayıp yorumlarımı yazıcam kısmetse:)

güzel günlerde kullan cnm ben de bosch almayı düşünüyorum buzdolabının modelini biliyosan yazarmısın zahmet olmazsa

güzel günlerde kullan cnm ben de bosch almayı düşünüyorum buzdolabının modelini biliyosan yazarmısın zahmet olmazsa

canım buzdolabının kodu: KDN49A74NE binbir pazarlıkla 1850 ye aldık..

güle güle kullan çok güzeller. Acaba hepsini toplamda kaça aldınız? Ben de fiyat araştırması yapıyorum.İnşallah seneye evleneceğim :)) Şimdiden piyasa analizi yapma modundayım .

güle güle kullan çok güzeller. Acaba hepsini toplamda kaça aldınız? Ben de fiyat araştırması yapıyorum.İnşallah seneye evleneceğim :)) Şimdiden piyasa analizi yapma modundayım .

tatlım hepsi toplamda 5300 tuttu. binbir pazarlık ve tanıdık vasıtasıyla:)

Son düzenleme:
tatlım hayırlı uğurlu olsun eşyalarımız süpürge hariç aynı bende yeni evliyim çamaşır makinem 7 kiloluk buzdolabıda aynı dijital göstergeli hepsi aynı işte çok memnunum güle güle kullan sende ama süpürgeyi 2000 watt tan aşağı almasaydın çekmiyor bi süre sonra benimki 2200 çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…