bi aylık bebekle yolculuk yapılır mı karışan kaynana

Yok getiremez bi kere getirmeye kalktı iki sene önce ama ben onun burnundan getirdim o gün bugün bulaşmıyor bana anca yalakalık yapıyo.. zaten karışsa da ben dinlemiyorum oda çenesini kapatıyor.

E niye mecbur bırakıyorlar diyosun o zaman,annende daha çok kalmalısın 1 senedır görmemek ne demwk

Bana kalsan ben bi gece kalmayacam da kaynana buna müsade etmeyecek onlar tarafından mecburi bırakılacagım için .istmeye istemeye yanı

Yok getiremez bi kere getirmeye kalktı iki sene önce ama ben onun burnundan getirdim o gün bugün bulaşmıyor bana anca yalakalık yapıyo.. zaten karışsa da ben dinlemiyorum oda çenesini kapatıyor.

Ben şu iki yorumda 2 farklı gelin görüyorum sen hangisisin

Bana kalsan ben bi gece kalmayacam da kaynana buna müsade etmeyecek onlar tarafından mecburi bırakılacagım için .istmeye istemeye yanı
Neden kaynanaya bu kadar söz hakki veriyorsnz ki ben su kadar gün annemde kalicam diyeceksiniz.Tabi bunu önce eşine kabul ettirmelisin onunla anlaştiktan sonra kimsenin lafina bakmayacaksin

Oğlum 27 günlükken arabayla 5 saatlik yolu 9 saatte gittik 60 günlükken uçağa bindik. Uçak çok k rahat hiç bir sorun olmadı inişte ve kalkışta emzirdim. Ama araba yolculuğu zor olmuştu. Anakucağının içinde 1.5 saatten fazla kalmaması gerekiyor sık sık mola verdik alt üst değiştir emzir kucakla vs yol çok uzamıştı. Siz biletinizi alın gidecek gibi hazırlık yapın ama kv ye söylemeyin. Yola çıkmadan 3 gün önce söylersiniz. Bu arada Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.
Neden anakucağının içinde bir buçuk saatten fazla kalmıyor ? Ben de yaklaşık üç aylıkken yolculuk yapacağım da ondan soruyorum her bir buçuk saatte bir çıkarıp hava mı aldırayım ?

Mecbur bırakılmak derken, şiddet mi var?
Annen ameliyat oluyo 1 senedir görmüyorsun gidince de gene çoğunlukla kv de kalacaksın

Çile bülbülüm çile, o kadar mı seviyorsun kocanı,ne güzel
kaynanamın evine ayrı yatak odası aldık zor oluyo diye. Laf söz edecekler eşim huzursuzluk çıksın istemiyor. Genelede yazları bi aylığına gidiyoruz imdada kaynanamın suratını sadece akşam görüyorum. Sabah erkenden meyve bahçelerine gideler bense ailemin yanına akşama doğru gelirim bi yemek yaparım yemeği yeriz ben gene annem gile giderdim . Çünkü kaynana am 10 a kalmadan uyur.ben gece 12 1 ailemde dururum bu bi ay içerisinde kaynanamı iki üç gün anca görüyorum. Eşimde zaten genelde ailenlesin yatmada burda ol diyo.

Canım kuzum 1 aylıktı 1.5 saat 2 saat araba yolculuğu yaptım. Herkes herşeyi söylüyor doğum yapmanın en zor tarafı bence bu kısım

kaynanamın evine ayrı yatak odası aldık zor oluyo diye. Laf söz edecekler eşim huzursuzluk çıksın istemiyor. Genelede yazları bi aylığına gidiyoruz imdada kaynanamın suratını sadece akşam görüyorum. Sabah erkenden meyve bahçelerine gideler bense ailemin yanına akşama doğru gelirim bi yemek yaparım yemeği yeriz ben gene annem gile giderdim . Çünkü kaynana am 10 a kalmadan uyur.ben gece 12 1 ailemde dururum bu bi ay içerisinde kaynanamı iki üç gün anca görüyorum. Eşimde zaten genelde ailenlesin yatmada burda ol diyo.

Bu düzenden memnunsan sorun yok

Sanki yurtdisinda yasiyosunyz bir yildir annenize gtmemeniz cok garip. Alti ustu ucakla 2 saatmis. Bir aylik cocukla gidecek kadar gozunuz karamis madem bir yildir akliniz nerdeydi. Ayrica yalak falan yazmissiniz uslubunuz genel olarak boyle midir ?

valla kız kardeşim benım nişanıma gelmişti daha kırkı çıkmamıştı , ve uçak yolculuğu yaptı .

konuşur konuşur sussar takma kafanı kv

Ben 2 aylık bebegimle 1 haftalığına geçen hafta İstanbula gittim. Şuan evimdeyim ama bebeğim nezle oldu. 1 aylık bebek ile gidilir ama daha çok küçük. Ve benim yolculugum uçakla 45 dk sürdü ona rağmen çok zorluk çektim kıyamete bindirdi dönüşte. Ve bişey daha ilk çocuk sanırım ama bebeklerin çoğu kolik diye bi rahatsızlık var ona yakalanıp sebepsiz yere çığlık çığlığa ağlıyorlar. Yolda yakalanirsa psikolojinizi bozabilir sizi gerebilir. Bence o 1 aylık süreyi başka şekilde degerlendirin

Ben şu iki yorumda 2 farklı gelin görüyorum sen hangisisin
Şen'de galiba yardımcı olmak için değil de eleştiri yapmak için burdasın.onlar yurt dışından 3 aylığına gelirler ve biz onları 1 ay görüyoruz haliyle eşim kendi ailesinde kalmak istiyor ve ayrı bi yatak odası olduğu için rahat ediyo.bana da gidip geldiğime karışmıyor.ailemde kalalım desem kaynana kayın baba laf edecek surat asacak eşim bunu istemiyo .ben sessizdim o sert yüzümü hiç görmedi . İki sene önce bi konu üzerinde sesli bi şekilde tartıştık. Ve ben sert ve ağır konuştum bunu beklemiyordu. O yüzden bulaşmıyor . Açıklayıcı oldu mu rahatladın mı bi aylık bebeğin gitmesi konusunda bi fikrim varmı konum bınun üzerine çünkü

Neden anakucağının içinde bir buçuk saatten fazla kalmıyor ? Ben de yaklaşık üç aylıkken yolculuk yapacağım da ondan soruyorum her bir buçuk saatte bir çıkarıp hava mı aldırayım ?

Evtipi anakucagi da olsa arabadaki anakucagi da olsa 1.5-2 saatten fazla tutmak iyi degil.Gercek anakucagina biraz alip sirtini dinlendirmek , altini acmak vs gerekiyor. Tabi bunlar icin mla vermek sart boylece yol uzuyor

Şen'de galiba yardımcı olmak için değil de eleştiri yapmak için burdasın.onlar yurt dışından 3 aylığına gelirler ve biz onları 1 ay görüyoruz haliyle eşim kendi ailesinde kalmak istiyor ve ayrı bi yatak odası olduğu için rahat ediyo.bana da gidip geldiğime karışmıyor.ailemde kalalım desem kaynana kayın baba laf edecek surat asacak eşim bunu istemiyo .ben sessizdim o sert yüzümü hiç görmedi . İki sene önce bi konu üzerinde sesli bi şekilde tartıştık. Ve ben sert ve ağır konuştum bunu beklemiyordu. O yüzden bulaşmıyor . Açıklayıcı oldu mu rahatladın mı bi aylık bebeğin gitmesi konusunda bi fikrim varmı konum bınun üzerine çünkü

Soruyla eleştiriyi ayırt ediyor olman lazım artık annesin, 2 yorumun celiskiliydi ve sordum sende kendince açıklama yaptın, hala da çelişkili buluyorum kv sana karışamazsa ağzının payını veriyosan yalnız git 2 hafta annende kal hasret gider kv ye de 2 3 güne bir git gündüz otur gel

Evtipi anakucagi da olsa arabadaki anakucagi da olsa 1.5-2 saatten fazla tutmak iyi degil.Gercek anakucagina biraz alip sirtini dinlendirmek , altini acmak vs gerekiyor. Tabi bunlar icin mla vermek sart boylece yol uzuyor
Hmm söylediğiniz iyi oldu bilmiyordum sağ olun öyle yapayım ben de o zaman

Sanki yurtdisinda yasiyosunyz bir yildir annenize gtmemeniz cok garip. Alti ustu ucakla 2 saatmis. Bir aylik cocukla gidecek kadar gozunuz karamis madem bir yildir akliniz nerdeydi. Ayrica yalak falan yazmissiniz uslubunuz genel olarak boyle midir ?
Memleketim olaylı bi memleket olaylar çatısmalar olan bi yerdi. Dışarı çıkma yasağının olduğu yerler. İnsanların özel nedenleri olabilir bunu niye bu kadar didikliyorsunuz anlamıyorum. Evet üslubum böyledir yalak olana yalak diyorum siz ne diyorsunuz ???

X